UKR
Понеділок 15 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

18.09.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

18.09.2018

25 вересня 2018 року о 15.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні569
Вчора741
На цьому тижні569
Минулого тижня6462
У цьому місяці13429
Минулого місяця22206
За весь період445106
05.05.16

ПРОПАГУЙМО БЕЗПЕКУ ПРАЦІ СЕРЕД МОЛОДІ


У 2016 році Всесвітній день охорони праці за рекомендацією Міжнародної організації праці відзначається під девізом - «Стрес на робочому місці: колективний виклик». З нагоди Дня охорони праці головним страховим експертом відділення виконавчої дирекції у м. Каховка Рожок Л.П. прийнято участь у організації та проведені семінар-нарад, «круглих столів», конкурсів, лекцій, зустрічей з колективами та інших заходів на підприємствах страхувальників.
Не забуваємо і про підростаюче покоління. Вже стало багаторічною традицією, що працівники відділення проводять відкриті уроки, присвячені Всесвітньому дню охорони праці, в ДНЗ "Каховський ліцей сфери послуг" м. Каховка. Головний страховий експерт поспілкувалася з майбутніми спеціалістами, до яких донесла знання щодо прав громадян на охорону життя і здоров’я, санітарно-гігієнічних норм праці та правил поведінки на виробництві, націлених на збереження здоров’я і життя працівників. У сучасний період молодь починає своє трудове життя в дуже нелегких умовах. Більшість молодих людей, влаштовуючись на роботу, не знають про те, що вони наділені законодавством комплексом прав, і деякі роботодавці цим користуються. Тому одним із чинників реалізації норм охорони праці є інформування юнаків та дівчат про їх права, гарантії, умови праці. Адже молодь - це майбутнє держави, життєво - важлива складова успішного економічного розвитку суспільства в майбутньому. І питання навчання молоді охороні праці потребує значної уваги з боку держави.
На вказаних заходах розповсюджуються пам’ятки „В допомогу страхувальнику", «Що робити, якщо стався нещасний випадок», інформаційні листівки, розроблені та надруковані за кошти Фонду.
Діти уважно слухали експерта з охорони праці, задавали питання, зверталися за допомогою із роз’ясненням окремих питань охорони праці і загалом залишилися задоволені. Відповідно до навчальної програми своїх закладів учні проходять курс навчання за предметом «Охорона праці» та «Безпека життєдіяльності». Проте важливість і актуальність проведення подібних зустрічей зі спеціалістами Фонду полягає в живому спілкуванні молоді з досвідченими фахівцями в сфері охорони праці. Адже теорія програмного матеріалу була доповнена практичними прикладами з життя, в тому числі нещасних випадків на виробництві.
Окрім цього, із зазначеної нагоди представники відділення щорічно приймають участь у проведенні конкурсу та організації виставки дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей», заохочують керівників підприємств-страхувальників до проведення конкурсів на визначення кращого робочого місця, виробничої дільниці, бригади з визначенням переможців у цих категоріях.
Цього року учні різного віку загальноосвітніх шкіл м. Каховка прийняли активну участь у проведенні конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». Члени конкурсної комісії були вражені кількістю, змістовністю, цікавістю художніх творів, які виконані у різних техніках. Активність школярів свідчить про їх інтерес до питань охорони праці, а також усвідомлення необхідності та важливості вивчення та додержання правил безпеки у всіх сферах життя. Натхнення та віддача, з якою юні художники створювали свої роботи, перетворюють кожний дитячий малюнок на агітаційний плакат. Роботи Балобан Ольги, Власенко Анастасії (Каховська ЗОШ № 1), Суслової Асі (Каховська ЗОШ № 4), Місан Руслани, Удалова Родіона (Каховська ЗОШ № 3), Чумаченко Ольги, Карманова Д., Лисогор Лади (Каховська СЗОШ № 2) , були представлені на відповідному конкурсі обласного рівня.
Кращими визнано малюнки та оголошено Подяки Управління виконавчої дирекції ФСНВ у Херсонській області учням Каховської ЗОШ № 3 Удалову Родіону та Каховської СЗОШ № 2 Чумаченко Ольги, також діти отримали цінні подарунки.
Проведена профілактична робота, маємо сподівання, виправдає свою мету і принесе продуктивні результати. Подібні акції дають надію на те, що наші діти зможуть працювати в кращих умовах, адже отримавши інформацію про небезпеку навколо в такому віці легше запобігти нещасних випадків у майбутньому. Конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» є вкладенням у майбутнє, та як залучивши дітей такого віку, виховуємо у них розуміння, чому праця має бути безпечною. Адже ми зацікавлені в тому, щоб нова зміна кваліфікованих працівників була вихована з почуттям відповідальності за своє життя та здоров’я, була добре обізнаною в питаннях охорони праці, здоровою і соціально захищеною.