UKR
Вівторок 20 Жовтня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2020

Оголошення про приватизацію об’єкта малої приватизації Інформація про об’єкт приватизації: Комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 кв.м., що розташовані за адресою: Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.

Детальніше

19.10.2020

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності Рішенням конкурсної комісії від 16.10.2020 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Детальніше

13.10.2020

14 жовтня 2020 року, з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, в місті плануються наступні заходи:

Детальніше

09.10.2020

Оголошення
про проведення аукціону на Продовження договору оренди: частини даху будівлі Каховської школи мистецтв за адресою: Херсонська обл.,м.Каховка, вул.Панкеєвська, 6, загальною площею 114,0 кв. м
Інформація про договір оренди, що продовжується:

Детальніше

05.10.2020

Оголошення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні539
Вчора1672
На цьому тижні2211
Минулого тижня10596
У цьому місяці29666
Минулого місяця29379
За весь період958831
13.07.20

Здійснення опіки та піклування над повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена


Опіка встановлюється над особами, які судом визнані, недієздатними.
Фізична особа може бути визнана судом недієздатною, якщо вона внаслідок хронічного, стійкого психічного розладу не здатна усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними.
 Піклування встановлюється над особами дієздатність яких обмежена.
Суд може обмежити цивільну дієздатність фізичної особи, якщо вона страждає на психічний розлад, який істотно впливає на її здатність усвідомлювати значення своїх дій та (або) керувати ними та якщо вона зловживає спиртними напоями, наркотичними засобами, токсичними речовинами, азартними іграми тощо і тим ставить себе чи свою сім’ю, а також інших осіб, яких вона за законом зобов’язана утримувати, у скрутне матеріальне становище.
Для визнання особи недієздатною або обмежено дієздатною майбутній опікун має подати заяву до суду з відповідною заявою. Суд призначає опікуна на підставі подання від органу опіки та піклування. Кандидатура опікуна розглядається на Опікунській раді.
Завдання органу опіки та піклування передбачені нормами та положеннями Цивільного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Правилами опіки та піклування, затвердженими спільним наказом Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26.05.1999 №34/166/131/88. Так, відповідно до Правил опіки та піклування, встановлено, що опіка (піклування) є особливою формою державної турботи про  повнолітніх осіб, які потребують допомоги щодо забезпечення їх прав та інтересів.
Згідно положення про Опікунську раду при виконавчому комітеті Каховської міської ради(далі - Положення), затвердженого Рішенням виконавчого комітету каховської міської ради від 21.05.2012 № 193 опікунська рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, що утворюється виконавчим комітетом Каховської міської ради. Відповідно до Положення, на засіданнях Опікунської ради розглядаються питання, які стосуються повнолітніх осіб, що перебувають під опікою (піклуванням) або потребують призначення опікунів (піклувальників), а саме:
- подання до суду про призначення опікунів та піклувальників над повнолітніми особами, які визнані (визнаються) у судовому порядку недієздатними або обмежено дієздатними;
- встановлення опіки над майном недієздатних осіб у передбачених законодавством  випадках;
 - надання дозволу на укладання угод, відчуження, розподіл майна, від імені осіб, які перебувають під опікою (піклуванням);
 - погодження на зняття осіб, які перебувають під опікою (піклуванням), з реєстраційного обліку за місцем проживання;
- ініціювання визнання у судовому порядку повнолітніх осіб недієздатними (обмежено дієздатними), встановлення над ними опіки (піклування) і призначення опікуна (піклувальника);
 - ініціювання звільнення у судовому порядку від обов’язків опікунів, піклувальників над повнолітніми особами у разі невиконання ними своїх обов’язків;
 - розгляд скарг від осіб, які перебувають під опікою (піклуванням), на дії опікунів (піклувальників);
 - здійснення контролю та захисту майнових та житлових прав осіб, які перебувають під опікою (піклуванням);
 - проведення інших дій щодо забезпечення прав та інтересів осіб, які перебувають під опікою (піклуванням), відповідно до вимог чинного законодавства України. 
За детальною інформацією звертатися до Управління праці та соціального захисту населення  Каховської міської ради (м. Каховка, вул. В.Куликовська.103 кабінет 110, телефон (05536) 4 29 59)