UKR
Четвер 23 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

27.08.2021

До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, керівників громадських організацій щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

27.08.2021

До уваги мешканців Каховської громади щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні499
Вчора2535
На цьому тижні6901
Минулого тижня14339
У цьому місяці43207
Минулого місяця58760
За весь період1552691
09.04.20

Повідомлення про проведення процедури громадських слухань містобудівної документації ,, Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області ”


З метою врахування громадських інтересів та з метою надання членам територіальної громади міста Каховки можливості брати участь у наданні пропозицій до містобудівної документації, у зв’язку із внесенням змін дої містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації.
Замовником проекту виступає виконавчий комітет Каховської міської ради, розробником проекту - Державне підприємство ,,Український державний науково-дослідний інститут проектування міст ,,ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя" (м. Київ) відповідно до рішення сесії Каховської міської ради від 31.01.2019 року №1477/72 «Про затвердження міської Програми розроблення містобудівної документації на 2019рік».
Проект "Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області" розробляється з метою визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, проведення благоустрою з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами.
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації ,,Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області" триватиме один місяць з моменту розміщення на офіційному сайті міста.
Довідка

Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:
- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- юридичні особи,об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Відповідно до статті 29 Закону України ,,Про захист населення від інфекційних хвороб" та постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 ,,Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОВID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2" пропозиції по розгляду містобудівної документації ,,Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області" просимо подавати в електронному та паперовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради за адресою: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, тел. 4-03-79, Е-mail: arhitekt@kakhovka-rada.qov.ua.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій -Кантова Т.В.
Пропозиції надаються громадянами у електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Графічні матеріали містобудівної документації ,, Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області " опубліковані на офіційному сайті Каховської міської ради в рубриці "Містобудування та архітектура".


Начальник відділу
містобудування та архітектури,
головний архітектор міста                                           С.Р. Джепарова