UKR
Четвер 27 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1326
Вчора1324
На цьому тижні5390
Минулого тижня7830
У цьому місяці25712
Минулого місяця41908
За весь період1756300
09.04.20

Повідомлення про проведення процедури громадських слухань містобудівної документації ,, Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області ”


З метою врахування громадських інтересів та з метою надання членам територіальної громади міста Каховки можливості брати участь у наданні пропозицій до містобудівної документації, у зв’язку із внесенням змін дої містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», виконавчий комітет Каховської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації.
Замовником проекту виступає виконавчий комітет Каховської міської ради, розробником проекту - Державне підприємство ,,Український державний науково-дослідний інститут проектування міст ,,ДІПРОМІСТО" імені Ю.М.Білоконя" (м. Київ) відповідно до рішення сесії Каховської міської ради від 31.01.2019 року №1477/72 «Про затвердження міської Програми розроблення містобудівної документації на 2019рік».
Проект "Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області" розробляється з метою визначення цільового призначення з відображенням існуючого функціонального використання земельних ділянок та формування принципів планувальної організації забудови, формування системи громадського обслуговування населення, організації вулично-дорожньої та транспортної мережі, інженерного обладнання, проведення благоустрою з визначенням всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами.
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до містобудівної документації ,,Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області" триватиме один місяць з моменту розміщення на офіційному сайті міста.
Довідка

Згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.
Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:
- повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- юридичні особи,об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
- власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
- представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
- народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.
Відповідно до статті 29 Закону України ,,Про захист населення від інфекційних хвороб" та постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року № 215 ,,Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОВID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2" пропозиції по розгляду містобудівної документації ,,Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області" просимо подавати в електронному та паперовому вигляді до відділу містобудування та архітектури Каховської міської ради за адресою: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, тел. 4-03-79, Е-mail: arhitekt@kakhovka-rada.qov.ua.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій -Кантова Т.В.
Пропозиції надаються громадянами у електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Графічні матеріали містобудівної документації ,, Внесення змін до генерального плану м. Каховка Херсонської області " опубліковані на офіційному сайті Каховської міської ради в рубриці "Містобудування та архітектура".


Начальник відділу
містобудування та архітектури,
головний архітектор міста                                           С.Р. Джепарова