UKR
Вівторок 18 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1825
Вчора950
На цьому тижні2775
Минулого тижня6681
У цьому місяці17873
Минулого місяця33392
За весь період2526117
06.05.21

Протокол № 9 від 06 травня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Карпенко Н.Є. - головний спеціаліст управління освіти Каховської міської ради, Горобець Б.О. - інспектор Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації в громаді та вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 під час поминальних днів, Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Інформують: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.
2. Про функціонування закладів освіти громади в період карантину.
Інформує: Карпенко Н.Є. - головний спеціаліст управління освіти Каховської міської ради.
3. Про проведення обстеження полігону твердих побутових відходів щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Інформує: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації в громаді та вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 під час поминальних днів, Дня пам’яті та примирення, а також Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Інформували: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

ВИРІШИЛИ:
1.1. Продовжити вжиття на території області протиепідемічних заходів, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла продовжити спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Відділення поліції № 1 Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського управління ГУ ДПСС в Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

1.3. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради продовжити проведення інформаційно-комунікаційної роботи серед населення громади щодо важливості дотримання під час карантину:
- неухильного виконання встановлених на території громади протиепідемічних заходів;
- недопущення вживання спиртних напоїв на кладовищах та в інших громадських місцях під час поминальних днів;
- заборони роздачі їжі та напоїв під час святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- дотриманням вимог пожежної безпеки у лісових масивах та рекреаційних зонах відповідних територій.
Термін - постійно у період карантину

1.4. Каховському МРУ ГУ ДСНС в Херсонській області (за згодою) продовжити заходи з дезінфекційної обробки місць масового скупчення людей, об’єктів соціальної сфери, зупинок громадського транспорту, житлових будинків та прилеглих до них територій.
Термін - постійно у період карантину

1.5. Відділенню поліції №1 Каховського районного відділу поліції ГУ НП в Херсонській області, Каховському районному управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області (за згодою), КМГФ "ЩИТ" посилити патрулювання територій громади з метою контролю за виконанням суб’єктами господарювання та населенням протиепідемічних заходів.
Термін - постійно у період карантину

1.6. Відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю, КП "Комунальне транспортне підприємство" розмістити при входах на кладовища інформацію щодо заборони вживання спиртних напоїв в громадських місцях.
Термін - до 08.05.021 року

СЛУХАЛИ
2. Про функціонування закладів освіти області в період карантину.
Інформувала: Карпенко Н.Є. - головний спеціаліст управління освіти Каховської міської ради.

ВИРІШИЛИ:
2.1. Управлінню освіти, управлінню культури та туризму Каховської міської ради:
- відновити очну форму навчання в закладах освіти для всіх здобувачів за умови дотримання протиепідемічних заходів, визначених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 23 квітня 2021 року № 4;
- відновити освітній процес та проведення масових заходів у закладах позашкільної освіти за умови дотримання протиепідемічних заходів, за виключенням проведення екскурсій з виїздом за територію області;
- розглянути можливість навчання окремих учнів на дистанційній формі у разі виявлення їх батьками такого бажання.
Термін: починаючи з 11 травня 2021 року

2.2. Організувати з дотриманням протиепідемічних заходів прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2021/2022 навчальний рік, проведення конкурсного відбору до 5-10 класів закладів загальної середньої освіти з дотриманням вимоги - не більше 10 осіб в одному приміщенні.
Термін: постійно у період карантину

СЛУХАЛИ:
3. Про проведення обстеження полігону твердих побутових відходів щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Інформував: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

ВИРІШИЛИ:
3.1. Інформацію начальника Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області взяти до відома.
3.2. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради спільно з Каховським міськрайонним управлінням ГУ ДСНС України у Херсонській області (за згодою) провести обстеження полігону твердих побутових відходів КП "Комунальне транспортне підприємство" щодо дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки
Термін: до 04.06.2021 року

 

Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                    Віталій НЕМЕРЕЦЬ


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                            Олег СБІТНЄВ