UKR
Вівторок 25 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні20
Вчора1354
На цьому тижні1374
Минулого тижня7830
У цьому місяці21696
Минулого місяця41908
За весь період1752284
09.09.21

Протокол № 13 від 30 серпня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Швед О.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області, Горобець Б.О. - інспектор Каховського районного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації на території громади та продовження дії карантинних обмежень для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Інформують: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.
2. Про проведення осінньої перевірки джерел протипожежного водопостачання.

Інформує: Швед О.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації на території громади та продовження дії карантинних обмежень для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Інформували: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

Відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV2", постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 855 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", з метою подальшого запобігання поширення на території Каховської міської територіальної громади поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, члени комісії

ВИРІШИЛИ:
1.1. Продовжити до 01 жовтня 2021 року дію встановлених на території Каховської територіальної громади карантинних обмежень.
1.2. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла продовжити спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Відділення поліції № 1 Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського міськрайонного управління ГУ ДПСС в Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину
1.3. Відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради проінформувати суб’єктів підприємницької діяльності територіальної громади щодо введених протиепідемічних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2021 року № 855 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України".
Термін: постійно на період карантину
1.4. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради продовжити проведення інформаційно-комунікаційної роботи серед населення громади щодо важливості дотримання під час карантину виконання встановлених на території громади протиепідемічних заходів.

Термін - постійно у період карантину
СЛУХАЛИ
2. Про проведення осінньої перевірки джерел протипожежного водопостачання.
Інформував: Швед О.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.

ВИРІШИЛИ:
2.1. Старостам старостинських округів Каховської територіальної громади, відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю міської ради, КВУ "Каховський водоканал", сприяти Каховському районному управлінню ГУ ДСНС України в Херсонській області у забезпеченні якісного проведення перевірки джерел пожежного водопостачання, своєчасній заміні несправного устаткування та оновленню застарілих покажчиків під час проведення осінньої перевірки джерел пожежного водопостачання.
Термін: пстійно

 

 

Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                         Віталій НЕМЕРЕЦЬ


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                                 Олег СБІТНЄВ