UKR
Четвер 23 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

27.08.2021

До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, керівників громадських організацій щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

27.08.2021

До уваги мешканців Каховської громади щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні541
Вчора2535
На цьому тижні6943
Минулого тижня14339
У цьому місяці43249
Минулого місяця58760
За весь період1552733
25.08.20

Кожен Голос Важливий! Про відновлення права голосу внутрішньо переміщених осіб на місцевих виборах за місцем фактичного проживання.


З початку року прийнято ряд законодавчих актів з метою удосконалення виборчого законодавства України. Так, питання виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян, які мали місце ще у 2017 році, знайшли відображення в тексті Виборчого кодексу, введеного в дію з 1 січня 2020 року після того, як Президент України наклав на Кодекс вето з пропозиціями, зокрема щодо необхідності надати внутрішньо переміщеним особам можливість голосувати на місцевих виборах.
Прикінцевими та перехідними положеннями Виборчого кодексу внесені зміни до Закону України „Про Державний реєстр виборців", зокрема, ст.. 8 Закону про Держреєстр доповнена новою частиною, згідно з якоюї за мотивованим зверненням виборця орган ведення Реєстру може визначити іншу виборчу адресу виборця, аніж визначену відповідно до зареєстрованого місця проживання.
Відтепер, внутрішньо переміщені особи, інші мобільні всередині країни громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. Ця процедура - довготривала, її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить свого місця проживання.
Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради звертається до внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міста, в обов’язковому порядку, в термін до 10 вересня 2020 року, змінити виборчу адресу для реалізації свого конституційного права на участь у місцевих виборах.
Змінити виборчу адресу ви можете:
- подавши електронну заяву на офіційний сайт Державного реєстру виборців за посиланням https://www.drv.gov.ua/. Здійснити її можна лише за наявності ЕЦП (електронного цифрового підпису). Заяву не слід сканувати та надсилати, вона безпосередньо створюється на сайті. Необхідно лише вписати потрібні дані.
- подавши письмову заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців Каховської міської ради
особисто (приміщення виконавчого комітету Каховської міської ради, вул.. В.Куликовська, 103 кабінет 116, перший поверх). При собі мати оригінал паспорта громадянина України та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
через уповноважену особу, якщо ви є людиною похилого віку або особою з інвалідністю і якщо вам складно дістатися до відділу реєстрації виборців. При цьому уповноважена особа повинна мати з собою саме свій паспорт, а також довіреність, видану виборцем, чию виборчу адресу будуть змінювати, посвідчену відповідно до вимог законодавства.
Чекаємо на вас на виборчих дільницях нашого міста за новими виборчими адресами 25 жовтня 2020 року з 8.00 до 20.00.
Ваш голос важливий!


Заступник начальника
управління                                        Олена Фурса