UKR
Вівторок 21 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні676
Вчора1121
На цьому тижні1797
Минулого тижня7610
У цьому місяці22053
Минулого місяця31097
За весь період2496905
25.08.20

Кожен Голос Важливий! Про відновлення права голосу внутрішньо переміщених осіб на місцевих виборах за місцем фактичного проживання.


З початку року прийнято ряд законодавчих актів з метою удосконалення виборчого законодавства України. Так, питання виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян, які мали місце ще у 2017 році, знайшли відображення в тексті Виборчого кодексу, введеного в дію з 1 січня 2020 року після того, як Президент України наклав на Кодекс вето з пропозиціями, зокрема щодо необхідності надати внутрішньо переміщеним особам можливість голосувати на місцевих виборах.
Прикінцевими та перехідними положеннями Виборчого кодексу внесені зміни до Закону України „Про Державний реєстр виборців", зокрема, ст.. 8 Закону про Держреєстр доповнена новою частиною, згідно з якоюї за мотивованим зверненням виборця орган ведення Реєстру може визначити іншу виборчу адресу виборця, аніж визначену відповідно до зареєстрованого місця проживання.
Відтепер, внутрішньо переміщені особи, інші мобільні всередині країни громадяни зможуть змінити або визначити свою виборчу адресу та проголосувати за місцем фактичного проживання на всіх видах виборів. Ця процедура - довготривала, її не доведеться повторювати перед кожними виборами, якщо людина не змінить свого місця проживання.
Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради звертається до внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території міста, в обов’язковому порядку, в термін до 10 вересня 2020 року, змінити виборчу адресу для реалізації свого конституційного права на участь у місцевих виборах.
Змінити виборчу адресу ви можете:
- подавши електронну заяву на офіційний сайт Державного реєстру виборців за посиланням https://www.drv.gov.ua/. Здійснити її можна лише за наявності ЕЦП (електронного цифрового підпису). Заяву не слід сканувати та надсилати, вона безпосередньо створюється на сайті. Необхідно лише вписати потрібні дані.
- подавши письмову заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців Каховської міської ради
особисто (приміщення виконавчого комітету Каховської міської ради, вул.. В.Куликовська, 103 кабінет 116, перший поверх). При собі мати оригінал паспорта громадянина України та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
через уповноважену особу, якщо ви є людиною похилого віку або особою з інвалідністю і якщо вам складно дістатися до відділу реєстрації виборців. При цьому уповноважена особа повинна мати з собою саме свій паспорт, а також довіреність, видану виборцем, чию виборчу адресу будуть змінювати, посвідчену відповідно до вимог законодавства.
Чекаємо на вас на виборчих дільницях нашого міста за новими виборчими адресами 25 жовтня 2020 року з 8.00 до 20.00.
Ваш голос важливий!


Заступник начальника
управління                                        Олена Фурса