UKR
Понеділок 24 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні156
Вчора1158
На цьому тижні156
Минулого тижня7565
У цьому місяці22819
Минулого місяця33392
За весь період2531063
02.03.21

Про затвердження звіту про здійснення державної регуляторної політики відділами та управліннями Каховської міської ради у 2020 році


 

 

УКРАЇНА

 1. КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

 2. ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 1. РІШЕННЯ

сесії скликання


     1. _25.02.2021_ р.                                                     № 238/8__


Про затвердження звіту про здійснення

державної регуляторної політики

відділами та управліннями Каховської

міської ради у 2020 році

 


На виконання вимог ст. 38 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», пункту 9 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Затвердити звіт про здійснення державної регуляторної політики відділами та управліннями Каховської міської ради у 2020 році (додається).

2. Виконавчим органам Каховської міської ради продовжити забезпечення вимог чинного законодавства щодо реалізації державної регуляторної політики.

3. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради забезпечити оприлюднення даного звіту шляхом розміщення на офіційному сайті територіальної громади.

4. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та підприємництва (Радченко О.В.).

    1.  
      1. Міський голова                     Віталій НЕМЕРЕЦЬЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії від

25.02.2021 № 238/8

 

ЗВІТ

про здійснення державної регуляторної політики

виконавчими органами Каховської міської ради у 2020 році.


Реалізація державної регуляторної політики у 2020 році виконавчими органами Каховської міської ради здійснювалась у відповідності до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року № 308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», Порядку підготовки та прийняття регуляторних актів виконавчими органами Каховської міської ради, інших нормативних актів, що регулюють взаємовідносини у сфері господарської діяльності, здійснюють правове регулювання господарських і адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання.

Організаційне забезпечення і координацію діяльності щодо здійснення державної регуляторної політики регуляторними органами здійснює відділ економіки, комунального майна та землі Каховської міської ради.

На виконання положень Закону реалізація державної регуляторної політики в місті проводилась у таких напрямках:

- планування діяльності з підготовки проектів регуляторних актів;

- ведення реєстру чинних регуляторних актів в місті;

- оприлюднення документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної політики;

- проведення роз’яснювальної роботи по реалізації державної регуляторної політики;

- моніторинг звітів про відстеження результативності регуляторних актів.

Планування регуляторної діяльності здійснювалось відповідно до статті 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Зокрема, план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Каховської міської ради на 2020 рік (далі-План) затверджено рішенням міської ради від 07.11.2019 р. №1906/87, який оприлюднено на офіційному сайті міської ради http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/pro_zatverdzhennja_planu_dijalnosti_z_pidgotovki_proektiv_reguljatornih_aktiv_na_2020_rik;.

Відповідно до затвердженого Плану було передбачено розробити вісім регуляторних актів. Шість проектів регуляторних актів потребують більш детального вивчення, тому процедуру розробки регуляторних актів перенесено. Два проекти рішень сесії пройшли процедуру, а саме:

- Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки;

- Про місцеві податки та збори.

По проекту регуляторного акту Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки” було опубліковано повідомлення про оприлюднення регуляторного акту на сайті міської ради; оприлюднено проект рішення міської ради на сайті міської ради. Для здійснення регулювання у період з 02 січня 2020 р. по 25 січня 2020р розробником проведено консультації щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур. 21.01.2020 р. відбулись громадські слухання з представниками громадськості та представників бізнесу, місцевих депутатів м. Каховка. Відповідно до принципів регуляторної політики, враховуючи вимоги ст.34 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” проект регуляторного акту направлено на погодження Державної регуляторної служби України. В результаті внесених змін до Закону України від 20.09.2019 року № 132-ІХ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні”, Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, органи місцевого самоврядування втратили повноваження щодо підготовки проектів рішень, якими затверджуються порядки залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту. Пропозицією Регуляторної служби України визначено відсутність правових підстав для прийняття проекту рішення Каховської міської ради “Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки”.

По проекту регуляторного акту “Про місцеві податки та збори” розробником було опубліковано повідомлення про оприлюднення регуляторного акту на сайті міської ради; оприлюднено проект рішення міської ради на сайті міської ради. Для здійснення регулювання у період з з 16 квітня 2020 р. по 25 травня 2020 р проведено консультації щодо визначення впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур. Обґрунтовані зауваження і пропозиції, що надходили у ході проведення громадських обговорень, аналізувались та враховувались у проекті регуляторного акту. Відповідно до принципів регуляторної політики, враховуючи вимоги ст.34 Закону України “Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності” проект регуляторного акту направлено на погодження Державної регуляторної служби України. Регуляторний акт місцевого рівня пройшов відповідне погодження Державної регуляторної служби України та був затверджений рішенням Каховської міської ради від 25.06.2020 р. №2242/100.

Вказане свідчить, що протягом року міська рада дотримувалася принципу передбачуваності регуляторної діяльності.

З метою систематизації регуляторних актів та впорядкування регуляторної діяльності виконкомом міської ради на офіційному сайті Каховської міської ради у розділі «Регуляторна діяльність» розміщено відповідний реєстр діючих регуляторних актів, який постійно коригується та оновлюється.

http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/rejestr_dijuchih_u_2020_rotsi_reguljatornih_aktiv_stanom_na_01072020

Станом на 01.01.2020 р. зазначений реєстр включав 15 регуляторних актів міської ради та виконавчого комітету. Постійно забезпечувалася підтримка реєстру в актуальному стані.

Оприлюднення документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної політики забезпечується шляхом публікації інформації в місцевих ЗМІ та на офіційному сайті міської ради http://kakhovka-rada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність», тим самим міською владою забезпечувалася інформаційна відкритість та доступність з питань регуляторної діяльності.

Слід зазначити, що виконавчим комітетом Каховської міської ради, як розпорядником інформації було розміщено відкриті регуляторні дані на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних https://data.gov.ua/dataset/22d70fd3-303e-4e8a-a992-fe37bc249694; https://data.gov.ua/dataset/456

Для визначення оцінки ступеня досягнення поставлених цілей у січні-грудні 2020р. проводилися заходи з відстеження результативності регуляторних актів. З метою контролю за результатами дії регуляторних актів станом на 30.12.2020 р. проведено 4 відстеження результативності (з них: 2 базових, 2 повторних).

Підбиваючи підсумки здійснення державної регуляторної політики в місті, можна відзначити, що забезпечення якісного та неухильного виконання Закону України ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності“ знаходиться на постійному контролі міської ради та має задовільний стан.

Реалізація державної регуляторної політики міста і надалі буде спрямована на прийняття виважених рішень, з урахуванням максимально можливих позитивних результатів, на поліпшення умов для розвитку господарської діяльності.

Завдання з питань здійснення регуляторної діяльності на 2021 рік:

- підтримка діалогу між органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання з питань регуляторної політики, врахування конструктивних пропозицій та зауважень суб’єктів господарювання при прийнятті регуляторних актів;

- недопущення прийняття регуляторних актів, що не відповідають принципам регуляторної політики.Заступник міського голови з питань

діяльності відповідних органів ради Іван ОРЄХОВ

h6 { direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }h6.western { font-family: "Liberation Sans", "Arial", sans-serif; font-size: 12pt; font-style: italic; }h6.cjk { font-family: "Noto Sans CJK SC Regular"; font-size: 12pt; font-style: italic; }h6.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 12pt; font-style: italic; }h5 { margin-top: 0cm; margin-bottom: 0cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }h5.western { font-family: "Liberation Serif", serif; font-size: 12pt; font-weight: normal; }h5.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; font-size: 10pt; font-weight: normal; }h5.ctl { font-family: "FreeSans"; font-weight: normal; }h1 { margin-bottom: 0.21cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); }h1.western { font-family: "Liberation Sans", "Arial", sans-serif; font-size: 18pt; }h1.cjk { font-family: "Noto Sans CJK SC Regular"; font-size: 18pt; }h1.ctl { font-family: "FreeSans"; font-size: 18pt; }p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); line-height: 120%; }p.western { }p.cjk { }p.ctl { }a:link { }