UKR
Вівторок 25 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні122
Вчора1354
На цьому тижні1476
Минулого тижня7830
У цьому місяці21798
Минулого місяця41908
За весь період1752386
09.09.21

Протокол № 12 від 27 липня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації та подовження заходів щодо запобігання поширення COVID-19 на території Каховської територіальної громади.
Інформує: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
2. Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту на території Каховської територіальної громади.
Інформує: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації та подовження заходів щодо запобігання поширення COVID-19 на території Каховської територіальної громади.
Інформував: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ВИРІШИЛИ:
1.1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1236 (зі змінами) на території громади продовжити дію раніше встановлених протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла продовжити спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Відділення поліції № 1 Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського управління ГУ ДПСС в Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

СЛУХАЛИ:
2. Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту на території Каховської територіальної громади.
Інформував: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

ВИРІШИЛИ:
2.1. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах міської ради:
- визначити потребу громади у кількості консультаційних пунктів з питань цивільного захисту з урахуванням кількості людей пенсійного віку та відокремленості населених пунктів;
- винести на розгляд виконавчого комітету Каховської міської ради проект рішення про створення та положення про консультаційні пункти з питань цивільного захисту Каховської територіальної громади.
Термін: у відповідності до термінів проведення засідань виконавчого комітету

 


Перший заступник міського голови,
перший заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                       Руслан РОМАНЕНКО

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                              Олег СБІТНЄВ