UKR
Середа 19 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

17.01.2022

27 січня 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять пʼятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

13.01.2022

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв вулицям у селах Роздольне та Вільна Україна Каховської міської територіальної громади

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні120
Вчора1195
На цьому тижні2512
Минулого тижня6866
У цьому місяці15004
Минулого місяця41908
За весь період1745592
03.08.20

Чому потрібно звертатися у військкомат перед реєстрацією чи зняттям з реєстрації?


Разом із документами на реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання призовники і військовозобов’язані надають військовий квиток, тимчасове посвідчення, посвідчення про приписку до призовної дільниці або довідку взамін військового квитка.
В даному документі повинна бути позначка районного (міського) військового комісаріату про зняття з військового обліку або перебування на військовому обліку за місцем проживання, навіть, якщо перереєстрація відбувається в межах одного районну. Тому потрібно, перед подачею документів в ЦНАП, звернутись до районного чи міського військкомату .
Це затверджено у постанові Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року № 921 «Порядок організації та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних» та в «Правилах реєстрації місця проживання» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 року № 207.
Нагадуємо, що граничний вік перебування в запасі для чоловіків становить 60 років, для жінок 50 років.
Виключенню з військового обліку за станом здоров’я підлягають лише громадяни які військово-лікарською комісією визнані непридатними до військової служби із виключенням із військового обліку із відміткою у військовому квитку українського зразку п.15 стор. 7 та у військовому квитку зразка СРСР п.32 стор. 32-33.