UKR
Вівторок 25 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні107
Вчора1354
На цьому тижні1461
Минулого тижня7830
У цьому місяці21783
Минулого місяця41908
За весь період1752371
13.12.21

Постійні депутатські комісії


С К Л А Д

комісії з питань прав людини, законності, депутатської етики

та регламенту, у кількості 5 депутатів

Радіонова Ольга Сергіївна — голова комісії

Члени комісії :

Біжан Наталія Сергіївна

Дяченко Андрій Андрійович

Місюра Валентин Сергійович

Перемежко Антон Васильович

 

С К Л А Д

комісії з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного

розвитку інвестицій, міжнародного співробітництва та підприємництва,

у кількості 8 депутатів

Радченко Оксана Василівна — голова комісії

Члени комісії:

Зубков Віктор Анатолійович

Гончар Михайло Васильович

Тернавський Олександр Валерійович

Гончаров Сергій Сергійович

Білодід Олександр Віталійович

Гарькава Олена Петрівна

Таранішина Наталія Вікторівна

 

С К Л А Д

комісії з питань земельних відносин, природокористування,

планування території, будівництва, архітектури та благоустрою,

у кількості 8 депутатів

Гончарова Тетяна Сергіївна — голова комісії

Члени комісії:

Артеменко Віктор Володимирович

Салтиков Олександр Миколайович

Зюмкін Володимир Миклайович

Капустіна Наталія Олександрівна

Барабаш Олег Євгенійович

Сурін Максим Сергійович

Гриненко Олександр Вікторович

 

С К Л А Д

комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального

господарства, енергозбереження та транспорту, у кількості 7 депутатів

Особа Олександр Богданович — голова комісії

Члени комісії:

Скороход Руслан Володимирович

Москаленко Наталія Миколаївна

Трофімчук Артем Анатолійович

Антонова Оксана Вікторівна

Митрович Марина Валентинівна

Бендеберя Людмила Константинівна

 

С К Л А Д

комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді спорту і туризму,

у кількості 5 депутатів

Мясникян Вегандз Деренікович — голова комісії

Члени комісії:

Прийма Андрій Анатолійович

Комягін Петро Володимирович

Кисельова Жанна Іванівна

Аркуша Олександра Вікторівна