UKR
Вівторок 21 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні632
Вчора1121
На цьому тижні1753
Минулого тижня7610
У цьому місяці22009
Минулого місяця31097
За весь період2496861
08.07.20

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ


Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг - комунальна установа, яка провадить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання державних стандартів соціальних послуг, етичних норм і правил.

Територіальний центр забезпечує безоплатне, в обсягах, визначених державними стандартами, надання соціальних послуг:

Громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку;

громадянам, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Іншим категоріям громадян можуть надаватися платні соціальні послуги. Соціальні послуги понад обсяги, визначені державними стандартами соціальних послуг, також надаються за плату.

Терцентр розташований за адресою: м. Каховка, вул. Гоголя, 65.

Графік роботи: понеділок – четвер: з 07.30 до 16.30, пятниця: з 7.30 до 15.30, обідня перерва: з 12.00 до 12.45. Телефон для довідок: (05536) 2 0187; 4 4374; 0663064989.

Директор терцентру Бендеберя Людмила Костянтинівна.


На виконання Закону України «Про соціальні послуги» № 2671-VIII від 17.01.2019, територіальним центром соціального обслуговування надаються базові соціальні послуги, відповідно до державних стандартів:

Догляд вдома - комплекс заходів, що здійснюються за місцем проживання (вдома) отримувача соціальної послуги протягом робочого дня суб’єкта, що надає соціальну послугу догляду вдома, який спрямований на створення умов забезпечення життєдіяльності осіб, які частково або повністю втратили / не набули здатності до самообслуговування. Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначаються в договорі на отримання соціальної послуги догляду вдома.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено наказом Міністерства соціальної політики від 13.11.2013 № 760.

Послуга надається за місцем проживання отримувача соціальної послуги (вдома) протягом робочого дня. Може надаватись постійно (ІІІ, ІV групи рухової активності - 2 рази на тиждень, V группа рухової активності - 5 разів на тиждень), періодично (2 рази на місяць), тимчасово (визначений у договорі період).


Соціальна адаптація - комплекс заходів, що здійснюються протягом строку, необхідного для процесу активного гармонійного пристосування осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах до змінених умов соціального середовища, спрямованих на усунення/пристосування обмежень життєдіяльності для підтримки соціальної незалежності, збереження та продовження їхньої соціальної активності.

Основні заходи, що становлять зміст послуги соціальна адаптація:

- «Університет третього віку» - проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів для людей похилого віку. В залежності від потреби слухачів в Університеті третього віку утворюються відповідні факультети: основи здорового способу життя (скандинавська хода, група здоров’я), основи практичної психології, прикладного мистецтва, народного танця,театральний, літературний тощо. Навчальний курс триває протягом академічного року, заняття проводяться кожного тижня у визначені дні згідно розкладу.

- Психологічна допомога - надання консультацій з питань психічного здоров’я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, застосування психодіагностики, спрямованої на вивчення соціально-психологічних характеристик особистості, з метою її психологічної корекції або психологічної реабілітації, надання методичних порад.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено наказом Міністерства соціальної політики від 18.05.2015 № 514.

Послуга комплексна, надається періодично або тимчасово, у приміщенні надавача соціальних послуг.


Консультування - комплекс заходів, спрямованих на подолання складних життєвих обставин, підтримку соціальної незалежності, збереження та продовження соціальної активності особи.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2015 № 678.

Послуга проста, надається одноразово або періодично, в приміщенні територіального центру або вдома.


Натуральна допомога - забезпеченняпродуктами харчування, засобами гігієни,одягом, взуттям та іншими предметами першої необхідності.

Послуга допоміжна, надається одноразово або періодично, в приміщенні територіального центру або вдома.

Також територіальним центром надається інша соціальна послуга:


Профілактичний масаж - надається в приміщенні територіального центру в спеціально обладнаному масажному кабінеті. У разі неможливості громадян через часткову нездатність до самообслуговування відвідувати терцентр, надання профілактичного масажу здійснюється на дому. Періодичність і час виконання профілактичного масажу визначаються індивідуально для кожного отримувача, згідно з направленням від сімейного лікаря.

Послуга надається періодично, в приміщенні територіального центру або вдома.

p { margin-bottom: 0cm; direction: ltr; line-height: 100%; text-align: justify; orphans: 2; widows: 2; background: transparent } p.western { so-language: uk-UA } p.cjk { font-family: "Times New Roman"; so-language: ru-RU } p.ctl { font-size: 12pt } a:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline } a:visited { color: #800000; so-language: zxx; text-decoration: underline }

p { margin-bottom: 0cm; direction: ltr; line-height: 100%; text-align: justify; orphans: 2; widows: 2; background: transparent } p.western { so-language: uk-UA } p.cjk { font-family: "Times New Roman"; so-language: ru-RU } p.ctl { font-size: 12pt } a:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline } a:visited { color: #800000; so-language: zxx; text-decoration: underline }