UKR
Вівторок 18 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1791
Вчора950
На цьому тижні2741
Минулого тижня6681
У цьому місяці17839
Минулого місяця33392
За весь період2526083
21.01.21

Інформація про підсумки XІХ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска в 2020 році


З 2002 року Каховське козаче товариство та Каховська паланка УДЮТ “Січ” спільно з відділом у справах молоді та спорту та управлінням освіти проводять змагання дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска.

Кубок перехідний і щорічно вручається кращій дитячій козацькій організації Каховщини в грудні, у день проведення свята козачат до Дня Збройних Сил України. Протягом 2002-2019 років його отримували 7 організацій: 7 - “Мандрівник” (СЗОШ № 2); 3 - “Скіф” (гімназія”), 3 - курінь “Джура” (ЗОШ № 4), по одному - “Софія” (Софіївська ЗОШ І-ІІ ст.), “Таврійські чайки” (Тавричанська ЗОШ), “Гілея” (Чорнянська ЗОШ), курінь Б.Хмельницького (Дмитрівська ЗОШ) та військово-патріотичний клуб «Сокіл» (ЦДТ).

В 2020 році змагання проходили за Положенням, яке було погоджено та затверджене на Семінарі 3 лютого 2020 року. В змаганнях взяло участь – 7 куренів (6 з міста та 1 з району). Місто представляли 6 організацій: “Джура” (ЗОШ № 4), “Скіф” (НВК “Каховська гімназія”), “Мандрівник” (СЗОШ № 2), “Козацька люлька” (ЗОШ № 5), військово-патріотичний клуб “Сокіл” (ЦДТ), військово-патріотичний гурток «Сіроманці» (ЦДТ) та Кам’янський курінь Серця патріотів”.

В 2020 році володарем Кубка в восьмий раз став курінь «Мандрівник» (СЗОШ № 2) (наставник Тетяна Павлівна Зубкова), який набрав 211 балів. ІІ місце у військово-патріотичного гуртка «Сіроманці» (ЦДТ) – 192 бали. ІІІ місце у куреня «Джура» (ЗОШ № 4) – 190 балів. Відзначаємо результативну роботу наставників куренів: Тетяни Павлівни Зубкової, Олесі Мінської та Костянтина Нечитовського. За активну участь у ХІХ-х Відкритих змаганнях на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска відзначені курені «Скіф» (НВК «Гімназія», наставник Дмитренко Олена Ярославівна) та «Козацька люлька» (ЗОШ № 5, наставник Дейнега Олександра Вікторівна). Також курінь «Скіф» відзначений за зразкову організацію підтаборів.

Кубок “Козака Мамая”, який заснувало Каховське Козаче товариство в 2017 році для куренів Каховського району, було вручено вдруге Кам’янському куреню «Серця патріотів» (наставник Мєркулова Анна).

При складній епідеміологічній ситуації в місті і в країні в цілому, козачата не втратили бойового запалу та проводили активну роботу. Протягом року козачата брали участь (змагались) у різноманітних козацьких, військово-патріотичних, національно-патріотичних та науково-дослідницьких заходах: таборових зборах «Острівна республіка «Лібертарія 2020», «Січ на Івана Купала 2020» та «Соснова Січ – 2020»; мандрівках та екскурсіях по козацьким місцям України, проводили власні козацькі заходи, в заходах до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, в козацьких тризнах, у конкурсі “Кращий знавець історії козацтва 2020”, у заходах до Дня Українського козацтва, до Дня захисника України та до Дня Збройних Сил України, у фестивалі козацької пісні “Козацькому роду нема переводу”, у змаганнях (спортивних фестивалях) “Козацькі розваги”, “Гарт”, “Нащадки козацької слави”, “Джура”, тощо.

5 грудня 2020 року було розпочато ХХ-й сезон Відкритих змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска, а в лютому 2021 року відбудеться Семінар щодо проведення ХХ-тих Відкритих змагань дитячих козацьких організацій новоствореної Каховської міської територіальної громади на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. В змаганні попередньо бере участь 6-7 куренів. Отже, запрошуємо до участі козацькі організації нашої територіальної громади.


Підсумковий протокол

XІХ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій міста Каховки

на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска

у 2020 році


з/п

Назва куренів

Бали

Місце


Мандрівник” (СЗОШ № 2)

211 бал.

І місце


Військово-патріотичний гурток «Сіроманці» (ЦДТ)

192 бал.

ІІ місце


Джура” (ЗОШ № 4)

190 бал.

ІІІ місце


Скіф” (НВК «Гімназія»)

99 бал.«Серця патріотів» (Камянська ЗОШ)

81 бал.

Кращий курінь Каховського району


Козацька люлька” (ЗОШ № 5)

35 бал.Військово-патріотичний клуб “Сокіл” (ЦДТ)

15 бал.
Отаман Каховського Козачого товариства       Григорій МІНСЬКИЙ


Козак Каховського Козачого товариства,

почесний отаман Каховської паланки

УДЮТ “Січ”                                                        Микола ОГДАНЕЦЬ


Начальник відділу у справах молоді

та спорту Каховської міської ради                   Лідія ЛЕВЧИК


Головний спеціаліст управління освіти

Каховської міської ради                                  Оксана КРУКОВСЬКА