UKR
Четвер 20 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

17.01.2022

27 січня 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять пʼятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

13.01.2022

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв вулицям у селах Роздольне та Вільна Україна Каховської міської територіальної громади

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні176
Вчора1158
На цьому тижні3726
Минулого тижня6866
У цьому місяці16218
Минулого місяця41908
За весь період1746806
21.01.21

Інформація про підсумки XІХ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска в 2020 році


З 2002 року Каховське козаче товариство та Каховська паланка УДЮТ “Січ” спільно з відділом у справах молоді та спорту та управлінням освіти проводять змагання дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска.

Кубок перехідний і щорічно вручається кращій дитячій козацькій організації Каховщини в грудні, у день проведення свята козачат до Дня Збройних Сил України. Протягом 2002-2019 років його отримували 7 організацій: 7 - “Мандрівник” (СЗОШ № 2); 3 - “Скіф” (гімназія”), 3 - курінь “Джура” (ЗОШ № 4), по одному - “Софія” (Софіївська ЗОШ І-ІІ ст.), “Таврійські чайки” (Тавричанська ЗОШ), “Гілея” (Чорнянська ЗОШ), курінь Б.Хмельницького (Дмитрівська ЗОШ) та військово-патріотичний клуб «Сокіл» (ЦДТ).

В 2020 році змагання проходили за Положенням, яке було погоджено та затверджене на Семінарі 3 лютого 2020 року. В змаганнях взяло участь – 7 куренів (6 з міста та 1 з району). Місто представляли 6 організацій: “Джура” (ЗОШ № 4), “Скіф” (НВК “Каховська гімназія”), “Мандрівник” (СЗОШ № 2), “Козацька люлька” (ЗОШ № 5), військово-патріотичний клуб “Сокіл” (ЦДТ), військово-патріотичний гурток «Сіроманці» (ЦДТ) та Кам’янський курінь Серця патріотів”.

В 2020 році володарем Кубка в восьмий раз став курінь «Мандрівник» (СЗОШ № 2) (наставник Тетяна Павлівна Зубкова), який набрав 211 балів. ІІ місце у військово-патріотичного гуртка «Сіроманці» (ЦДТ) – 192 бали. ІІІ місце у куреня «Джура» (ЗОШ № 4) – 190 балів. Відзначаємо результативну роботу наставників куренів: Тетяни Павлівни Зубкової, Олесі Мінської та Костянтина Нечитовського. За активну участь у ХІХ-х Відкритих змаганнях на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска відзначені курені «Скіф» (НВК «Гімназія», наставник Дмитренко Олена Ярославівна) та «Козацька люлька» (ЗОШ № 5, наставник Дейнега Олександра Вікторівна). Також курінь «Скіф» відзначений за зразкову організацію підтаборів.

Кубок “Козака Мамая”, який заснувало Каховське Козаче товариство в 2017 році для куренів Каховського району, було вручено вдруге Кам’янському куреню «Серця патріотів» (наставник Мєркулова Анна).

При складній епідеміологічній ситуації в місті і в країні в цілому, козачата не втратили бойового запалу та проводили активну роботу. Протягом року козачата брали участь (змагались) у різноманітних козацьких, військово-патріотичних, національно-патріотичних та науково-дослідницьких заходах: таборових зборах «Острівна республіка «Лібертарія 2020», «Січ на Івана Купала 2020» та «Соснова Січ – 2020»; мандрівках та екскурсіях по козацьким місцям України, проводили власні козацькі заходи, в заходах до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, в козацьких тризнах, у конкурсі “Кращий знавець історії козацтва 2020”, у заходах до Дня Українського козацтва, до Дня захисника України та до Дня Збройних Сил України, у фестивалі козацької пісні “Козацькому роду нема переводу”, у змаганнях (спортивних фестивалях) “Козацькі розваги”, “Гарт”, “Нащадки козацької слави”, “Джура”, тощо.

5 грудня 2020 року було розпочато ХХ-й сезон Відкритих змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска, а в лютому 2021 року відбудеться Семінар щодо проведення ХХ-тих Відкритих змагань дитячих козацьких організацій новоствореної Каховської міської територіальної громади на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. В змаганні попередньо бере участь 6-7 куренів. Отже, запрошуємо до участі козацькі організації нашої територіальної громади.


Підсумковий протокол

XІХ-х Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій міста Каховки

на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска

у 2020 році


з/п

Назва куренів

Бали

Місце


Мандрівник” (СЗОШ № 2)

211 бал.

І місце


Військово-патріотичний гурток «Сіроманці» (ЦДТ)

192 бал.

ІІ місце


Джура” (ЗОШ № 4)

190 бал.

ІІІ місце


Скіф” (НВК «Гімназія»)

99 бал.«Серця патріотів» (Камянська ЗОШ)

81 бал.

Кращий курінь Каховського району


Козацька люлька” (ЗОШ № 5)

35 бал.Військово-патріотичний клуб “Сокіл” (ЦДТ)

15 бал.
Отаман Каховського Козачого товариства       Григорій МІНСЬКИЙ


Козак Каховського Козачого товариства,

почесний отаман Каховської паланки

УДЮТ “Січ”                                                        Микола ОГДАНЕЦЬ


Начальник відділу у справах молоді

та спорту Каховської міської ради                   Лідія ЛЕВЧИК


Головний спеціаліст управління освіти

Каховської міської ради                                  Оксана КРУКОВСЬКА