UKR
Неділя 14 Липня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні298
Вчора787
На цьому тижні6755
Минулого тижня10368
У цьому місяці17123
Минулого місяця30491
За весь період2555858
05.08.20

Програми молодіжного пільгового кредитування – крок до власного життя


Більшість молодих сімей, враховуючи рівень цін на нерухомість та не підйомні ставки за іпотечними кредитами, не мають ніяких реальних можливостей забезпечити себе власною домівкою. Такі сім’ї роками перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов в очікуванні власної оселі. Через свою необізнаність про діючі на Херсонщині пільгові житлові програми втрачають дорогоцінний час. Тому Херсонське регіональне відділення Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву (Держмолодьжитло) звертається до зацікавлених осіб скористатися трьома програмами, за якими основні умови для участі наступні:


Програма пільгового молодіжного кредитування


Право на отримання пільгового кредиту під 3% річних мають сім’ї/одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно та які обов’язково перебувають на квартирному обліку всім складом сім’ї.

Пільги учасникам Програми: наявність 1 дитини — безвідсотковий кредит; наявність 2х дітей - 25% суми зобов’язань за кредитом погашається за рахунок бюджету; наявність З-х та більше дітей - 50% суми зобов’язань за кредитом погашається за рахунок бюджету; родинам учасників АТО додатково до пільги на дітей ще 25% суми зобов’язань за кредитом погашається за рахунок бюджетних коштів.

Кредит надається на зворотній основі за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Максимальний термін повернення кредиту - ЗО років.

Перший внесок становить не менше як 6 відсотків передбаченої вартості будівництва, реконструкції чи експертної оцінки вартості об’єкта нерухомості, встановленої кредитним договором, позичальник сплачує за власний рахунок вартість будівництва понаднормативної площі житла та/або різницю між фактичною вартістю житла і вартістю, встановленою кредитним договором. Розмір кредиту на будівництво (реконструкцію) житла визначається виходячи з норми 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 20 кв. метрів на сім’ю та вартості будівництва (реконструкції) 1 кв. метра житла, витрат на страхування в період будівництва (реконструкції) житла. При цьому вартість будівництва 1 кв. метра житла не повинна перевищувати опосередковану вартість спорудження житла за регіонами України, що визначається Мінрегіоном.


Кредит за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу)

Держмолодьжитла

Об’єктом кредитування є житло, в тому числі квартири у багатоквартирних житлових будинках, індивідуальні житлові будинки, які продаються на вторинному ринку, за умови, що такі індивідуальні та багатоквартирні житлові будинки збудовано не більше ніж 45 чи реконструйовано не більше ніж 25 років тому.

Кредит надається терміном до 20 років.

Відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі облікової ставки Національного банку України, діючої на момент прийняття рішення про надання кредиту (8 % річних станом на 25.05.2020).0бов’язковою умовою отримання кредиту є платоспроможність кандидата.

Право на отримання кредиту мають сім’ї, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно, або неповна сім’я в якій мати (батько) віком до 35 років включно мають неповнолітніх дітей (дитину), або одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно. За умови що в одинокого молодого громадянина/кожного члена молодої сім’ї (чоловіка та дружини) відсутнє у власності житло, або одинокий молодий громадянин/кожен з членів молодої сім’ї (чоловік та дружина) володіє на праві власності житловою площею, що не перевищує 13,65 квадратного метра, або одинокий молодий громадянин/молода сім’я (чоловік та дружина), відомості про яких внесені до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, не мають у власності іншої житлової нерухомості, ніж та, що розташована на території, визначеній тимчасово окупованою територією. Нормативна площа 21 кв. метр загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв. метрів на сім’ю.

Програма доступного житла .

Для участі в програмі вікові обмеження відсутні. Забезпечення доступним житлом здійснюється шляхом надання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою 50% (для учасників АТО та ВПО) або 30% (для всіх інших категорій громадян) вартості будівництва (придбання) доступного житла.

Право на державну підтримку мають; особи, які перебувають на квартирному обліку/особи у яких відсутня на праві власності житлова площа / особи, які мають у власності житлову площу, що не перевищує 13,65 м2 / внутрішньо переміщені особи, що не мають у власності іншої житлової нерухомості, ніж та, що розташована на тимчасово окупованій території.

Детально з умовами всіх діючих програм та переліком необхідних документів для участі в них можна ознайомитись на сайті регіонального управління Держмолодьжитла - littn://www.khn.molod-kredit.gov.ua/ в розділі „Житлові програми”, або звернутись безпосередньо до регіонального управління, яке знаходиться за адресою: м. Херсон, пр.200-річчя Херсона, буд.38, каб..6,

тел. (0552) 43 04 45, e-mail: khn.21@molod-kredit.gov.ua.”.

 
p { margin-bottom: 0cm; direction: ltr; color: rgb(0, 0, 0); text-align: center; }p.western { font-family: "Calibri", sans-serif; font-size: 16pt; }p.cjk { font-family: "Calibri", sans-serif; font-size: 16pt; }p.ctl { font-family: "Calibri", sans-serif; font-size: 10pt; }a:link { color: rgb(0, 0, 255); }a.western:link { font-family: "Times New Roman", serif; }a.ctl:link { font-family: "Times New Roman", serif; }