UKR
П'ятниця 22 Січня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.01.2021

Інформація щодо оголошення про продовження договору оренди майна
(Херсонська обл, м.Каховка, пр.Європейський, 12)

Детальніше

22.01.2021

Інформація щодо оголошення про продовження договору оренди майна
(Херсонська обл, м.Каховка, пр.Європейський, 12)

Детальніше

22.01.2021

Інформація щодо оголошення про продовження договору оренди майна
(Херсонська обл, м.Каховка, пр.Європейський, 12)

Детальніше

22.01.2021

Інформація до уваги бізнес- спільноти!

Детальніше

19.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу по визначенню на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки документів на конкурс по визначенню перевізників на право здійснення пасажирських перевезень по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1477
Вчора1578
На цьому тижні7689
Минулого тижня10406
У цьому місяці29741
Минулого місяця49568
За весь період1099938
24.12.20

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ “Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Каховської територіальної громади”


Зміст проекту: проект рішення міської ради про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Каховської територіальної громади"
Адреса розробника: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, відділ економіки, комунального майна та землі
Спосіб оприлюднення: розміщення на офіційному сайті територіальної громади міста: kakhovka-rada.gov.ua.
Зауваження та пропозиції від фізичних, юридичних осіб їх об’єднань, надати в письмовій формі на адресу розробника, протягом місяця.

Про заборону реалізації пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Каховської територіальної громади

Керуючись підпунктом 44-1 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 9 статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з метою зменшення шкідливого впливу споживання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на мешканців населених пунктів Каховської територіальної громади, міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Каховської територіальної громади, а саме: м. Каховка, с. Коробки, с. Малокаховка, с. Роздольне, с. Чорноморівка, с. Вільна Україна суб’єктами господарювання сфери торгівлі, крім закладів ресторанного господарства, у період з 23.00 год. до 06.00 год. щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
2. Власникам торгових об’єктів привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення, а також забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових в указаний цим рішенням час.
3. Про прийняте рішення повідомити Каховський відділ поліції Головного управління національної поліції в Херсонській області та ГУ ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
4. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю забезпечити оприлюднення цього рішення згідно з чинним законодавством.
5. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.
6. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Орєхова І.М.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатські комісії міської ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та підприємництва (Радченко О.В.), з питань прав людини, законності, депутатської етики та регламенту (Радіонова О.С.).
 
 
Міський голова                       Віталій НЕМЕРЕЦЬ