UKR
Субота 10 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні179
Вчора325
На цьому тижні2798
Минулого тижня3005
У цьому місяці4185
Минулого місяця15380
За весь період2197819
05.01.22

Як подати заяву на забезпечення технічними засобами реабілітації через Електронний кабінет особи з інвалідністю


Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради повідомляє, що у зв’язку з запровадженням ведення електронного документообігу, в тому числі електронного ведення особових справ осіб з інвалідністю в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі - ЦБІ) особа з інвалідністю або законний представник можуть, не виходячи з дому, подати документи на забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі - ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю.
Сервіс «Електронний кабінет особи з інвалідністю» забезпечує:
- доступ громадян до електронного кабінету за кваліфікованим електронним підписом (далі - КЕП);
- можливість подачі заяв про потребу в забезпеченні ТЗР та пакету документів шляхом заповнення стандартизованих форм, прикріплення сканованих копій документів та підписання заяв КЕП - особам, зареєстрованим в ЦБІ;
- можливість надсилання особам з інвалідністю в електронний кабінет повідомлень про результат розгляду заяви про забезпечення ТЗР та пакету документів;
- можливість надсилання інформаційних повідомлень з ЦБІ на електронну скриньку при виникненні подій, про які необхідно повідомити особу з інвалідністю;
- доступ до інтерактивного каталогу ТЗР з розширеними фільтрами, виробників ТЗР, надавачів соціальних послуг;
- участь в опитуванні осіб з інвалідністю щодо стану забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації та оцінки якості наданих послуг.

Доступ до електронного кабінету можливий за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua/  або на офіційному вебсайті Мінсоцполітики шляхом переходу за посиланням «Електронний кабінет особи з інвалідністю» у розділ «Е-Сервіси».
Ознайомитись з інструкцією користувача електронного кабінету особи можна за посиланням https://krliman.gov.ua/upload/editor/posilannya.pdf .
До 25 березня 2022 року реєстрація в електронному кабінеті осіб з інвалідністю обов’язкова.

За більш детальною інформацією запрошуємо звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, буд. 103, каб. № 113 або за телефонами: (05536) 4-29-59; 2-07-24.


Начальник управління               Андрій Скрипніченко