UKR
Середа 24 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні312
Вчора1006
На цьому тижні2230
Минулого тижня7711
У цьому місяці24641
Минулого місяця34012
За весь період2468396
14.09.18

Про міську Програму “Стипендії міської ради для обдарованої молоді”


Затверджено
до рішення 23 сесії VII скликання
24.11.2016 № 421/23
із змінами
до рішення 33 сесії VII скликання
30.03.2017 № 376/33
із змінами
до рішення 49 сесії VII скликання
21.12.2017 № 905/49
із змінами
до рішення 58 сесії VII скликання
26.07.2018 № 1176/58

 

 

Міська Програма “Стипендії міської ради для обдарованої молоді”

I. Загальні положення

Основні напрямки міської Програми “Стипендії міської ради для обдарованої молоді” в місті визначаються Декларацією Верховної Ради України від 15.12.1992 № 2859-XII “Про загальні засади державної молодіжної політики”, Законами України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді”, “Про соціальну роботу з дітьми та молоддю”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, іншими законодавчими і нормативними актами щодо створення у місті сприятливих передумов для життєвого самовизначення та самореалізації молодих громадян, підтримки їхньої інноваційної діяльності.

Міська Програма “Стипендії міської ради для обдарованої молоді” (далі Програма) розроблена з метою матеріального стимулювання та засвідчення особистих досягнень кращих представниківобдарованої молоді м. Каховка і подальшого їх творчого розвитку, а також сприянню розвитку молодіжного руху міста.

ІІ. Основні завдання Програми

1. Максимальне сприяння духовному, інтелектуальному та фізичному розвитку молоді, вихованню в неї почуття громадянської свідомості та патріотизму, бажання брати активну участь в утвердженні державності в Україні.

2. Всебічна підтримка реалізації творчого потенціалу молодої людини в інтересах становлення і самореалізації її особистості.

3. Матеріальне стимулювання та засвідчення особистих досягнень кращих представників обдарованої молоді міста.

4. Виховання лідерів молодіжного руху міста.

5. Підтримка талановитої та обдарованої молоді.

ІІІ. Очікувані результати Програми

1. Сприятливі умови для соціального становлення та розвитку молоді.

2. Підвищення рівня гуманістичного світогляду молоді на основі розвинутого почуття патріотизму, національної самосвідомості, духовних, моральних, спортивно-розвинутих, культурних загальнолюдських цінностей.

3. Підготовка активної молоді.

ІV. Система управління та контролю за реалізацією Програми

Координація та контроль за виконанням Програми покладається на відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

Відділ співпрацює з іншими відділами міської ради, зацікавленими організаціями, установами, іншими органами управління з питань реалізації програмних вимог, створює умови для участі молоді у виконанні цієї Програми.

Щорічно відділ у справах молоді та спорту звітує на засіданні сесії міської ради про хід виконання Програми у поточному році, представляє пропозиції щодо їх організаційного та фінансового забезпечення в наступному році.

V. Фінансове забезпечення Програми

Організаційно-фінансова діяльність відділу у справах молоді та спорту і органів, що взаємодіють з нею у реалізації Програми, регулюється чинним законодавством.

Фінансування Програми передбачає залучення бюджетних коштів в межах видатків, передбачених міським бюджетом на матеріальне стимулювання (в тому числі на Посвідчення для стипендіатів, фоторамки та квіти) та засвідчення особистих досягнень кращих представників обдарованої молоді міста”

Номінації

Кількість чоловік у номінації

Орієнтований обсяг в міському бюджеті (в грн.) на одного чоловіка

Всього з міського бюджету (в грн.)

Стипендія

(в грн.)

Посвідчення, фоторамки, квіти (в грн.)

Молодіжна політика”

3

6220,0

129,0

19047,0

Спорт”

2

6220,0

129,0

12698,0

Культура”

2

6220,0

129,0

12698,0

Освіта”

2

6220,0

129,0

12698,0

Ліцей”

1

6220,0

129,0

6349,0

ВСЬОГО:

10

62200,0

1290,0

63490,0

VI. Структура Програми

Програма складається з семи розділів: у першому розділі визначені загальні положення, у другому - основні завдання Програми, у третьому - очікувані результати, у четвертому - система управління та

контролю за реалізацією Програми, у п’ятому - фінансове забезпечення, у шостому - структура Програми, в сьомому розділі - Положення про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді.

VIІ. Положення про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді

1.1. Персональна стипендія Каховської міської ради для обдарованої молоді (далі - Стипендія) з врученням посвідчення стипендіата призначається кращим представникам обдарованої молоді міста з метою матеріального стимулювання та засвідчення їх особистих досягнень.

1.2. Стипендії призначаються щорічно у розмірі 6220 грн. 00 коп.

1.3. Стипендії призначаються в номінаціях:

Освіта”:

- переможцям, призерам учасникам IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, керівникам учнів;

- переможцям, призерам та учасникам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, науковим керівникам учнів;

- переможцям та дипломантам Всеукраїнських предметних турнірів, керівникам учнів;

- переможцям та дипломантам Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів та керівникам учнів;

- учням, вихованцям позашкільних навчальних закладів, що посіли призові місця на Всеукраїнських конкурсах, змаганнях, фестивалях та керівникам учнів.

- переможцям, призерам (учасникам та керівникам) Всеукраїнських та Міжнародних змагань.

Культура”:

- переможцям, лауреатам, учасникам та керівникам Міжнародних, Всеукраїнських та Регіональних конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, які мають статус заходів, що проводяться Міністерством культури України або Управлінням культури Херсонської обласної державної адміністрації.

Спорт”:

- переможцям, призерам та учасникам (спортсменам та тренерам) Регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних спортивних змагань (турнірів).

Молодіжна політика”:

- кращим молодіжним активістам, які зробили значний внесок у розвиток молодіжного та волонтерського руху міста.

Ліцей”:

- учням та їх керівникам Державного навчального закладу “Каховський професійний ліцей сфери послуг”, які протягом останніх навчальних років (1-2 роки) стали переможцями, призерами або учасниками обласних, Регіональних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів професійної майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів; обласних та Всеукраїнських спортивних змагань серед учнів професійно-технічних навчальних закладів; обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів (фестивалів, турнірів) художньої творчості серед учнів професійно-технічних навчальних закладів; учні які були відмічені дипломами та грамотами за активну волонтерську та молодіжну діяльність та участь в інших обласних, Регіональних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсах (фестивалях, турнірів) тощо.

1.4. Стипендії призначаються терміном на один календарний рік.

1.5. У випадку коли в одній із номінацій будуть відсутні (1 або 2) кандидати на стипендію комісія з визначення кандидатів для призначення Стипендій має право надати стипендію кандидатам з інших номінацій”.

2. Порядок призначення стипендій:

2.1. Для організації роботи з розгляду, відбору та висунення кандидатів на Стипендію утворюється комісія з визначення кандидатів для призначення Стипендій (далі - Комісія). До складу Комісії входять депутати міської ради, представники відповідних відділів, громадських організацій та Державного навчального закладу “Каховський професійний ліцей сфери послуг”. Склад Комісії затверджується розпорядженням міського голови.

2.2. Очолює Комісію заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Веде протокол засідання відповідальний секретар Комісії.

2.3. Комісія щодо призначення Стипендій проводить засідання щорічно до 15 грудня кожного поточного року та приймає рішення про призначення Стипендій.

2.4. Засідання Комісії вважається повноважним, якщо на ньому присутні не менше як дві третини її складу.

2.5. За пропозицією голови (заступника) Комісії та за згодою більшості членів Комісії голосування по кандидатурам може бути, як відкритим так і таємним.

2.6. У разі рівної кількості голосів, голова Комісії має право вирішального голосу.

2.7. Рішення Комісії оформляється протоколом, який підписується головою Комісії, заступником голови Комісії, секретарем Комісії.

2.8. Протокол Комісії затверджується розпорядженням міського голови.

3. Порядок висування кандидатів.

3.1. На здобуття стипендій може бути висунуто мешканців м. Каховки (проживають або зареєстровані у місті на період призначення стипендії) віком від 14 до 35 років: учнів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів Державного навчального закладу “Каховський професійний ліцей сфери послуг”, студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації, працівників, викладачів, вчителів, молодих митців, спортсменів, тренерів, представників молодіжних, дитячих, волонтерських громадських організацій, благодійних організацій, молодіжних ініціативних груп, які зробили особистий внесок у розвиток науки, освіти, культури, спорту та активізацію молодіжного і волонтерського руху м. Каховки.

При цьому враховується наявність наукових розробок, оригінальних винаходів, авторських творів тощо. Крім того, береться до уваги офіційне визнання заслуг в галузі науки, культури, освіти, спорту, молодіжної політики, наявність відзнак за творчу діяльність.

3.2. Кандидатури на здобуття Стипендій висуваються відповідними відділами міської ради, міськими громадськими і благодійними організаціями, молодіжними ініціативними групами та Державним навчальним закладом “Каховський професійний ліцей сфери послуг.

3.3. Органи, які висувають кандидатів на здобуття Стипендії, подають щороку до 01 грудня такі документи:

- клопотання (на кожного номінанта окремо) про призначення Стипендії на ім’я голови комісії по призначенню стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на наступний рік (в паперовому та електронному вигляді);

- розгорнуту характеристику (в паперовому та електронному виді) кандидата на призначення Стипендії за підписом керівника громадської організації, навчального закладу/установи, де навчається/працює кандидат, з обов’язковою інформацією про нього: прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, домашня адреса, номер контактного телефону;

- відомості про наукові, навчальні, культурні, спортивні, громадські та інші досягнення осіб, які висуваються на здобуття Стипендії; копії дипломів, грамот, протоколів змагань (турнірів), подяк, які засвідчують перемогу (І-ІІІ місце) або участь кандидата на стипендію на Регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах, конкурсах, (конкурсах-захисту), турнірах, змаганнях, фестивалях, виставках, вернісажах тощо. В окремих випадках (в номінації “Культура”) в заходах, які мають статус заходів, що проводяться Управлінням культури Херсонської обласної державної адміністрації;

- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду особи, висунутої на здобуття Стипендії;

- копія паспорта (у разі його відсутності - копія свідоцтва про народження та довідка про місце проживання; у разі надання копії електронного паспорту - обов’язково довідка про місце проживання);

- фото номінанта в електронному вигляді.

Документи на участь у Конкурсі на отримання персональної стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді подаються до відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради для розгляду, яка готує їх на розгляд Комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді.

Місцезнаходження відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради: 74800, Херсонська область, місто Каховка, вулиця Велика Куликовська, будинок 103, кабінет 312, телефон 4 13 53. Електрона адреса відділу: molodsport.kah@ukr.net.;

4. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою стипендій:

4.1. Виплата стипендій здійснюється за рахунок міської Програми “Стипендії міської ради для обдарованої молоді”.

4.2. Розмір стипендії складає щорічно 6220 грн. 00 коп. і не підлягає індексації протягом року.

4.3. Стипендія виплачується щорічно в червні напередодні святкування Дня молоді, з врученням номінантам “Посвідчення стипендіата персональної стипендії міської ради для обдарованої молоді”.

4.4. Виплату стипендій здійснює централізована бухгалтерія відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради один раз на рік у червні.

5. Положення про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді із змінами та доповненнями ввести в дію з 01 грудня 2018 року.