UKR
Четвер 27 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1377
Вчора1324
На цьому тижні5441
Минулого тижня7830
У цьому місяці25763
Минулого місяця41908
За весь період1756351
16.03.21

Надання пільг на тверде паливо та скраплений газ


Пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються один раз на рік у готівковій грошовій формі.
     Для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговики звертаються до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, а у сільській місцевості - до спеціалістів соціального захисту свого старостинського округу за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та / або кухонного вогнища на твердому паливі.
     Граничні показники вартості твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу у розрізі областей визначаються щороку у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України.
     У 2021 році розмір грошової компенсації становить на тверде паливо - 2947,26 гривень за тонну, на скраплений газ - 294,73 гривень за балон.
     У разі зміни умов проживання пільговика (підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання для його опалення) отримані ним кошти готівкою на придбання твердого палива і скрапленого газу або тверде паливо, скраплений газ не повертаються. Пільги з оплати послуг газо-, тепло-, електропостачання для опалення житла надаються пільговику з наступного бюджетного періоду.
     У разі зміни протягом бюджетного періоду будь-якого іншого виду опалення житла особи на пічне опалення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються, виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця бюджетного періоду, та середньомісячної вартості або кількості твердого палива і скрапленого газу, визначеної шляхом ділення річної вартості або кількості твердого палива і скрапленого газу на 12 місяців.
     Просимо усіх ветеранів війни, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії та багатодітні родини, які проживають у місті Каховка у приватному секторі і користуються для опалення будинків вугіллям, а для приготування їжі - скрапленим газом та не звертались за субсидією, звернутися до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (кабінет №111, понеділок, середа, з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48, телефон 4-42-70) для оформлення адресної грошової допомоги.
     Пільговики, які мешкають у сільській місцевості, - звертаються до спеціалістів з питань соціального захисту старастинських округів.
     Прийом документів для оформлення адресної грошової допомоги на тверде паливо та скраплений газ здійснюється за особистою заявою пільговика.
     При собі необхідно мати наступні документи:
     1. Паспорт.
     2. Пільгове посвідчення.
     3. Технічний паспорт на будинок, де вказано пічне опалення.
     4. Абонентська книжка на газобалонну установку.