UKR
Середа 24 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні542
Вчора1006
На цьому тижні2460
Минулого тижня7711
У цьому місяці24871
Минулого місяця34012
За весь період2468626
16.03.21

Надання пільг на тверде паливо та скраплений газ


Пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються один раз на рік у готівковій грошовій формі.
     Для призначення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу пільговики звертаються до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, а у сільській місцевості - до спеціалістів соціального захисту свого старостинського округу за зареєстрованим місцем проживання з відповідною заявою, до якої додається довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та / або кухонного вогнища на твердому паливі.
     Граничні показники вартості твердого та рідкого пічного побутового палива та скрапленого газу у розрізі областей визначаються щороку у порядку, встановленому Постановою Кабінету Міністрів України.
     У 2021 році розмір грошової компенсації становить на тверде паливо - 2947,26 гривень за тонну, на скраплений газ - 294,73 гривень за балон.
     У разі зміни умов проживання пільговика (підключення житла до системи газо-, тепло-, електропостачання для його опалення) отримані ним кошти готівкою на придбання твердого палива і скрапленого газу або тверде паливо, скраплений газ не повертаються. Пільги з оплати послуг газо-, тепло-, електропостачання для опалення житла надаються пільговику з наступного бюджетного періоду.
     У разі зміни протягом бюджетного періоду будь-якого іншого виду опалення житла особи на пічне опалення пільги на придбання твердого палива і скрапленого газу надаються, виходячи з кількості місяців, що залишилися до кінця бюджетного періоду, та середньомісячної вартості або кількості твердого палива і скрапленого газу, визначеної шляхом ділення річної вартості або кількості твердого палива і скрапленого газу на 12 місяців.
     Просимо усіх ветеранів війни, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорії та багатодітні родини, які проживають у місті Каховка у приватному секторі і користуються для опалення будинків вугіллям, а для приготування їжі - скрапленим газом та не звертались за субсидією, звернутися до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (кабінет №111, понеділок, середа, з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 12.48, телефон 4-42-70) для оформлення адресної грошової допомоги.
     Пільговики, які мешкають у сільській місцевості, - звертаються до спеціалістів з питань соціального захисту старастинських округів.
     Прийом документів для оформлення адресної грошової допомоги на тверде паливо та скраплений газ здійснюється за особистою заявою пільговика.
     При собі необхідно мати наступні документи:
     1. Паспорт.
     2. Пільгове посвідчення.
     3. Технічний паспорт на будинок, де вказано пічне опалення.
     4. Абонентська книжка на газобалонну установку.