UKR
Четвер 27 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1364
Вчора1324
На цьому тижні5428
Минулого тижня7830
У цьому місяці25750
Минулого місяця41908
За весь період1756338
10.09.20

Протокол № 25 від 25 серпня 2020 року


ГОЛОВУВАВ: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Аркуша О.В. - начальник управління освіти Каховської міської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на запобігання розвитку надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV під час проходження навчального періоду у закладах освіти міста Каховки.
Доповідають: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Аркуша О.В. - начальник управління освіти Каховської міської ради.

СЛУХАЛИ:
1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на запобігання розвитку надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV під час проходження навчального періоду у закладах освіти міста Каховки.
Доповідали: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Аркуша О.В. - начальник управління освіти Каховської міської ради.

Рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради від 29.04.2020 року № 104 для проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV на території міста з резервного фонду міського бюджету м. Каховки були виділені кошти:
- на організацію перевезення працівників критичної інфраструктури (медичних працівників, працівників комунальних закладів, ДСНС, поліції, міської ради) двома автобусами ФОП Прийма А.А. за маршрутами міста на загальну суму 191520,0 грн.;
- на виконання поточного ремонту комунальним підприємством "Каховська керуюча компанія" будівлі розташованої за адресою: м. Каховка, вул. Жовтнева, 4 на суму 112924,1 грн. для облаштування в ньому об’єкту обсервації міста.
У зв’язку тим, що поширення коронавірусної інфекції на території міста не мало тотального характеру та функціонування громадського транспорту в місті не припинялось (у режимі повного контролю за дотриманням протиепідемічних заходів), кошти, передбачені на організацію перевезення працівників критичної інфраструктури міста в сумі 191520,0 грн. залишились не використаними.
Питання облаштування в місті об’єкту обсервації залишається відкритим, але найбільш актуальним на даний час є забезпечення безпечного проходження навчального процесу у закладах освіти, а саме забезпечення закладів освіти на весь навчальний період додатковими дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту, гігієни та безконтактними термометрами.

ВИРІШИЛИ:
1. Визнати, що на теперішній час на території міста Каховка, згідно з Класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МВС України від 06.08.2018 № 658, Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого ПКМУ від 24.03.2004 № 368, Класифікатора надзвичайних ситуацій продовжується дія надзвичайної ситуації природного характеру, за класифікаційною ознакою 27 - захворювання людей на особливо небезпечні інфекційні хвороби якій присвоєно код 20713 - надзвичайна ситуація, пов’язана з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб.
2. Перерозподілити (змінити цільове призначення) виділених за рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради від 29.04.2020 року № 104 з міського бюджету м. Каховки кошти на організацію перевезення працівників критичної інфраструктури (медичних працівників, працівників комунальних закладів, ДСНС, поліції, міської ради) двома автобусами ФОП Прийма А.А. за маршрутами міста та на виконання поточного ремонту комунальним підприємством "Каховська керуюча компанія" будівлі розташованої за адресою: м. Каховка, вул. Жовтнева, 4 для облаштування в ньому об’єкту обсервації міста на загальну суму 304444,1 грн.
3. Начальнику відділу економіки, комунального майна і землі Каховської міської ради Камєнєвій А.А. підготувати на чергове засідання міського виконавчого комітету рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для проведення заходів із запобігання розвитку надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV під час проходження навчального періоду у закладах освіти міста Каховки, а саме: додаткове придбання дезінфікуючих засобів для запобігання поширення СOVID-19 та забезпечення безпечного проходження навчального процесу у закладах освіти міста на суму 112924,10 грн. згідно розрахунку управління освіти міської ради (додається).
Термін: невідкладно, постійно

4. Начальнику фінансового управління Каховської міської ради Гончарову О.А., за поданням відділу економіки, комунального майна і землі Каховської міської ради виділити з резервного фонду міського бюджету для проведення заходів із запобігання розвитку надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV під час проходження навчального періоду у закладах освіти міста Каховки.
Термін: невідкладно, постійно


Перший заступник міського голови, перший
заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                  Ю.О.Заремба


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла Каховської міської ради,
секретар комісії                                                                 О.В.Сбітнєв