UKR
Субота 19 Вересня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


18.09.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Відомості про об’єкт оцінки:
- земельна ділянка площею 0,5000 га, за адресою: м. Каховка, вул. Панкеєвська, 130.

 

Детальніше

11.09.2020

Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

11.09.2020

Інформаційне повідомлення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

01.09.2020

Про проведення міського конкурсу дитячої творчості «Моє місто- Каховка!»

Детальніше

28.08.2020

Інформаційне - повідомлення
Про проведення АУКЦІОНУ на право оренди об’єктів нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні819
Вчора1215
На цьому тижні6469
Минулого тижня5373
У цьому місяці15607
Минулого місяця24018
За весь період915393
11.06.19

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Громадянство РФ, що буде з українським?


24 квітня 2019 року Президент Російської Федерації підписав Указ, яким встановив спрощену процедуру добровільного набуття громадянства РФ для мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей в гуманітарних цілях ......і це на 6 році війни!!!!  
Подібне є не першим кроком, оскільки в грудні 2018 року необхідні зміни були „одобрені" Радою Федерацій. В січні цього року було змінено і строки тимчасового перебування на території Росії українців, які постійно проживають на територіях тимчасово окупованої Донецької та Луганської областей - безперервний термін тимчасового перебування в Росії було  збільшено до 180 діб з дати кожного в’їзду.
Як визначається в документах РФ  мета є гуманітарною...
1 травня поточного року Міністерство закордонних справ України своєю офіційною заявою визначило, що „як і усі попередні та можливі майбутні нормативно-правові акти РФ, спрямовані на надання громадянам України російського громадянства у протиправний спосіб, були, є та будуть юридично нікчемними, не матимуть жодних правових наслідків і не визнаватимуться українською стороною" та „вимагаємо від російської сторони невідкладно скасувати усі протиправні рішення з приводу паспортизації громадян України та усунути їх негативні наслідки"
В подальшому, 8 травня 2019 року Кабінет Міністрів України за пропозицією Міністерства тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МТОТ) затвердив розпорядження про визнання недійсними паспортних документів, виданих уповноваженими органами іноземної держави, а також зміни до Порядку реєстрації паспортних документів іноземців та осіб без громадянства в пунктах пропуску через державний кордон. У розпорядженні Кабінету Міністрів України вказано список пунктів, де видають російські паспорти жителям тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і дату, з якої громадянам України дозволено набувати громадянства РФ за спрощеною процедурою. Названо поки два населених пункти - село Покровське та місто Новошахтинськ Ростовської області. Кабінет Міністрів України визнав незаконними російські паспорти, які видають жителям Донецької та Луганської областей, територія проживання яких є тимчасово окупованою і повідомив, що Україна звертатиметься до міжнародних партнерів про невизнання чинності таких документів.
Порядок припинення громадянства України
Варто знати, що відповідно до статті 4 Конституції України в Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Так, відповідно до пункту 1 статті 19 Закону України „Про громадянство України" добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття, є підставою для втрати громадянства України. Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються всі випадки, коли громадянин України для набуття громадянства іншої держави звертається із особистою заявою чи клопотанням про таке набуття відповідно до порядку, встановленого національним законодавством держави, громадянство якої набуто.
Слід знати, що не вважаються добровільним набуттям іншого громадянства такі випадки:
- одночасне набуття дитиною за народженням громадянства України та громадянства іншої держави чи держав;
- набуття дитиною, яка є громадянином України, громадянства своїх усиновителів у наслідок усиновлення її іноземцями;
- автоматичне набуття громадянином України іншого громадянства внаслідок одруження з іноземцем;
- автоматичне набуття громадянином України, який досяг повноліття, іншого громадянства внаслідок застосування законодавства про громадянство іноземної держави, якщо такий громадянин України не отримав документ, що підтверджує наявність у нього громадянства іншої держави.
Позбавлення громадянства не застосовуються, якщо внаслідок виходу з громадянства України громадянин України стане особою без громадянства.
Датою припинення громадянства України є дата видання відповідного указу Президента України, що видається за пропозицією Комісії при Президентові України з питань громадянства за результатом розгляду подання про втрату громадянства України, що формується центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері громадянства, чи міністерства закордонних справ України, дипломатичних представництв та консульських установ України.
Важливо! Відповідно до частини четвертої статті 5 Закону України „Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (мова йде про АР Крим) примусове автоматичне набуття громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території, громадянства Російської Федерації не визнається Україною та не є підставою для втрати громадянства України.
Щонайменше один з трьох зареєстрованих законопроектів про колабораціонізм містить норму про несення кримінальної відповідальності за отримання громадянства держави-окупанта РФ. Наразі ці законопроекти не внесені до порядку денного, проте й надалі залишається високою вірогідність їх розгляду без попереднього обговорення.
Отже, станом на сьогодні, Україна в партнерстві з іншими державами дотримується позиції не визнання і засудження подібних дій. Проте не можна недооцінювати внутрішньодержавні тенденції у даному питанні.
Управління праці та соціального захисту населення звертається до кожного громадянина України з числа внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово проживають на території нашого міста, усвідомлено робити подібний „добровільний" вибір і оцінювати всі можливі ризики, як для себе, так і для членів своєї сім’ї.

Ознайомитися з більш детальною інформацією можна на офіційній сторінці „Донбасс SOS" за посиланням : http://www.donbasssos.org/gromadianstvo_rf/

 

Начальник управління Андрій Скрипніченко