UKR
Четвер 23 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні715
Вчора1196
На цьому тижні4120
Минулого тижня7610
У цьому місяці24376
Минулого місяця31097
За весь період2499228
02.07.21

Протокол № 11 від 30 червня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації та вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширення COVID-19 на території Каховської громади.
Інформують: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.
2. Про готовність служб Каховської територіальної громади до забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період.
Інформує: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.
3. Про стан пожежної безпеки в закладах освіти Каховської територіальної громади.
Інформує: Берещенко І.М. - начальник Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.
4. Про затвердження звіту щодо виконання Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС Каховської міської ради за І півріччя 2021 року.
Інформує: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

 


СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації та вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширення COVID-19 на території Каховської громади.
Інформували: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.

ВИРІШИЛИ:
1.1. Продовжити до 31 серпня 2021 року дію встановлених на території Каховської територіальної громади карантинних обмежень.
1.2. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1236 (в редакції від 16 червня 2021 року № 611 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України") на території громади забороняється:
- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні;
- самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
- проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів (у тому числі в розважальних закладах (нічних клубах) і закладах громадського харчування) без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
Зазначені обмеження не застосовуються за умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
- приймання відвідувачів у кінотеатрах, інших закладах культури та приймання відвідувачів іншими суб’єктами діяльності у сфері культури з наповненістю кінозалів або залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачами і одним порожнім рядом) або понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому залі;
- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
- діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, у яких:
- не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;
- не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами, та не здійснюється належний контроль за їх використанням;
- обслуговуються покупці без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема захисних масок або респіраторів, які закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, за винятком обслуговування за межами будівлі суб’єкта господарювання (через вікна видачі, тераси тощо);
- не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни).
- відвідування сторонніми особами (крім законних представників, членів сім’ї, родичів за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів, не частіше ніж один раз на тиждень) установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають (перебувають) громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям (особам), які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
Термін: постійно на період карантину

1.3. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла продовжити спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Відділення поліції № 1 Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського управління ГУ ДПСС в Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

СЛУХАЛИ:
2. Про готовність служб Каховської територіальної громади до забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у літній період.
Інформували: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.


ВИРІШИЛИ:
2.1. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю, відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрою та паркування транспортних засобів Каховської міської ради, Каховському управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, ВСП Каховський міськрайонний відділ ДУ "Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України", ДП "Комунальне транспортне підприємство", КВУ "Каховський водоканал":
- посилити контроль за дотриманням законодавства у сфері поводження з побутовим відходами;
- здійснювати заходи щодо забезпечення населення якісною питною водою гарантованої якості;
- забезпечити належне утримання першого поясу зон санітарної охорони водозабірних свердловин;
- здійснювати заходи з попередження виникнення аварійних ситуацій на водопровідно-каналізаційних мережах;
- забезпечити невідкладну ліквідацію аварій на водопровідно-каналізаційних мережах з подальшим виконанням необхідних відновлювальних робіт, у тому числі з проведенням профілактичної дезінфекції (в разі необхідності);
- інформувати населення щодо заходів з профілактики інфекційних захворювань, гострих кишкових інфекцій.
Термін: постійно

2.2. Відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Каховському управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Відділенню поліції №1 Каховського районного відділу поліції ГУ НП в Херсонській області забезпечити контроль за недопущенням торгівлі харчовими продуктами без відповідних дозвільних документів про якість і безпеку товарів та у невстановлених місцях.
Термін: постійно


СЛУХАЛИ:
3. Про стан пожежної безпеки в закладах освіти Каховської територіальної громади.
Інформував: Берещенко І.М. - начальник Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

ВИРІШИЛИ:
3.1. Інформацію начальника Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.
3.2. Управлінню освіти Каховської міської ради:

 

- вжити заходів до створення безпечних та нешкідливих умов проходження освітнього процесу;
- забезпечити експлуатацію об’єктів сфери освіти відповідно до вимог пожежної (техногенної) безпеки;
- розробити план заходів та усунути порушення пожежної (техногенної) безпеки, які виявлені за результатами проведених заходів державного нагляду (контролю);
- офіційно звернутись до районного підрозділу ГУ ДСНС України в Херсонській області за наданням консультаційно-методичної допомоги щодо організації заходів пожежної (техногенної) безпеки та усунення порушень.
Термін: невідкладно

СЛУХАЛИ:
4. Про затвердження звіту щодо виконання Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС Каховської міської ради за І півріччя 2021 року.
Інформував: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

ВИРІШИЛИ:
4.1. Інформацію головного спеціалісту відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретаря комісії взяти до відома.
4.2. Звіт про виконання Плану роботи комісії з питань ТЕБ та НС при Каховській міській раді за І півріччя 2021 року затвердити.

 


Перший заступник міського голови,
перший заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                Руслан РОМАНЕНКО

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                       Олег СБІТНЄВ