UKR
Понеділок 22 Липня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні720
Вчора872
На цьому тижні720
Минулого тижня5966
У цьому місяці24504
Минулого місяця30491
За весь період2563239
23.10.21

Протокол № 18 від 23 жовтня 2021 року


ГОЛОВУВАЛА: Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Стадник Н.В. - голова Каховської районної державної адміністрації, Лиман А.В. - перший заступник голови Каховської районної державної адміністрації, Гатілов Ю.Ю. - заступник начальника ГУ ДСНС України в Херсонській області, Гончарова І.А.- секретар Каховської міської ради, керівники служб цивільного захисту громади.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про розгортання і функціонування на території Каховської територіальної громади мобільного госпіталю ДСНС України для розміщення та лікування хворих осіб на гостру респіраторну хвороби COVID-19.
Інформують: Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Стадник Н.В. - голова Каховської районної державної адміністрації, Гатілов Ю.Ю. - заступник начальника ГУ ДСНС України в Херсонській області.

СЛУХАЛИ:
1. Про розгортання і функціонування на території Каховської територіальної громади мобільного госпіталю ДСНС України для розміщення та лікування хворих осіб на гостру респіраторну хвороби COVID-19.
Інформували: Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Стадник Н.В. - голова Каховської районної державної адміністрації, Гатілов Ю.Ю. - заступник начальника ГУ ДСНС України в Херсонській області.
У зв’язку зі значним поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, на території області, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року №1236 (зі змінами), згідно рішення керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаною з захворюваністю з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у Херсонській області від 23 жовтня 2021 року № 67 "Про забезпечення функціонування мобільного госпіталю ДСНС для надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою SARS-CoV-2"від 23 жовтня 2021 року протокол № 67, члени комісії

ВИРІШИЛИ:
1.1. Утворити тимчасовий штаб по розгортанню та забезпеченню функціонування мобільного госпіталю ДСНС (далі - мобільний госпіталь) на території КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради" згідно додатку (додається).
1.2. Розгорнути на території КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради" з 25 жовтня 2021 року госпіталь для розміщення та лікування хворих осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
1.3. Штабу по розгортанню та забезпеченню функціонування мобільного госпіталю ДСНС на території КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради" (далі - Штаб):
1) утворити за допомогою сервісів швидкого обміну повідомленнями закриту робочу групу для забезпечення зв’язку між членами Штабу;
2) з урахуванням розташування об’єктів внутрішньої інфраструктури, визначитись з місцем (майданчиком) розгорнення мобільного госпіталю.
1.4. КП "Комунальне транспортне підприємство":
1) забезпечити очищення території майданчика для розміщення мобільного госпіталю від сміття та опалого листя, провести роботи з профілювання верхнього земельного шару;
2) перенести за згодою з КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради" контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів та склад для зберігання кисневих балонів.
3) забезпечити облаштування території мобільного госпіталю пішохідними доріжками з твердим покриттям (тротуарні плити, гравій, тощо).
4) надати для потреб мобільного госпіталю два автономних туалету та забезпечити їх необхідним запасом дезінфекційних засобів.
1.5. КВУ «Каховський водоканал»:
1) забезпечити підключення мобільного госпіталю до системи центрального водопостачання;
2) забезпечити вивезення знезаражених нечистот з автономних туалетів;
3) надати для проведення розвантажувальних та монтажних робіт автомобільний кран вантажопідйомністю 5 тон.
1.6. КП "Комунальне транспортне підприємство", КВУ «Каховський водоканал», КПТМ "Каховтеплокомуненерго", командиру військової частини А 7356 (за згодою) забезпечити заходи щодо розміщення мобільного госпіталю робочою силою з числа особового складу.

 

1.7. КП "Каховська керуюча компанія" виділити місця для стоянки транспортних засобів мобільного госпіталю на період його функціонування.
1.8. КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради":
1) забезпечити комплектування мобільного госпіталю медичними бригадами;
2) організувати надання медичної допомоги пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, які будуть направлені для лікування до мобільного госпіталю;
3) забезпечити персонал мобільного госпіталю засобами індивідуального захисту та дезінфекційними розчинами;
4) забезпечити персонал робочих змін та хворих мобільного госпіталю гарячим харчуванням;
5) організувати утилізацію медичних засобів, засобів індивідуального захисту, які будуть використані у мобільному госпіталі;
6) забезпечити знезараження нечистот;
7) забезпечити видалення на території майданчика, який передбачено для встановлення мобільного госпіталю сухостійних та аварійних дерев.
1.9. Центральне регіональне управління департаменту розподільних мереж АТ "Херсонобленерго" (за згодою) забезпечити підключення мобільного госпіталю до електричних мереж згідно встановленої потужності.
1.10. Відділення поліції № 1 Каховського районного відділу поліції ГУ Національної поліції України в Херсонській області (за згодою), Каховське міське громадське формування з охорони громадського порядку "Щит" (за згодою), військова частина А 7356 (за згодою) забезпечити цілодобову охорону громадського порядку на території КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради".
1.11. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради довести інформацію до населення громади в засобах масової інформації з урахуванням існуючої напруженості в суспільстві.
Термін: невідкладно, надалі - на час функціонування
мобільного госпіталю

 

Перший заступник міського голови,
перший заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій Галина ГОНДАРЕВА


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії Олег СБІТНЄВ