UKR
Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


05.04.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

02.04.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

30.03.2021

Оголошення про передачу майна в оренду
(74800, Херсонська обл., м.Каховка, вул.Соборності, буд.20)

Детальніше

30.03.2021

Оголошення про втрату свідоцтва про право власності на нерухоме майно

Детальніше

23.03.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні562
Вчора1063
На цьому тижні12092
Минулого тижня11512
У цьому місяці18011
Минулого місяця48671
За весь період1220368
02.10.20

Протокол № 27 08 вересня 2020 року


ГОЛОВУВАВ: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на фінансування першочергових заходів проведення навчальних зборів 193 батальйону 124 окремої бригади територіальної оборони для забезпечення обороноздатності держави та її окремих територій.
Доповідають: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.


СЛУХАЛИ:
1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на фінансування першочергових заходів проведення навчальних зборів 193 батальйону 124 окремої бригади територіальної оборони для забезпечення обороноздатності держави та її окремих територій.
Доповідали: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.

 

Згідно доручення начальника Генерального штабу Збройних сил України від 18 липня 2020 року № 1688/С/дск щодо проведення навчальних зборів з військовою частиною А 7053 (124 окрема бригада територіальної оборони) та її підрозділів (наразі 193 батальйону, створеному у місті Каховка та Каховському районі) під час стратегічного командно-штабного навчання з Командуванням об’єднаних сил Збройних сил України, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 26 серпня 2020 року № 643 "Про проведення зборів 124-ї окремої бригади територіальної оборони з 17 по 26 вересня 2020 року" виникла потреба у додатковому фінансуванні заходів з розміщення, організації харчування, несення служби та побутовому забезпечені особового складу підрозділів територіальної оборони (а саме військовозобов’язаних, які мешкають у місті Каховка, та залучені до проведення військових зборів).
Листом від 17 липня 2020 року № 1736, Каховським об’єднаним міським військовим комісаріатом наданий розрахунок потреби необхідного майна на період проведення зборів (додається).
У зв’язку з тим, що витрати на проведення заходів навчань підрозділів територіальної оборони не мають постійного характеру і не могли бути передбачені під час складання проекту міського бюджету, керуючись підпунктом б, пункту 6 Порядку використання резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 "Про затвердження порядку використання резервного фонду бюджету" (зі змінами), комісія вважає за можливе використати кошти резервного фонду міського бюджету на здійснення першочергових заходів для забезпечення обороноздатності держави та її окремих територій.

ВИРІШИЛИ:
1. Виділити з міського бюджету м. Каховки кошти на організацію та проведення зборів 193 батальйону 124-ї окремої бригади територіальної оборони з 17 по 26 вересня 2020 року в сум 46 520,0 грн. (розрахунок кількості та вартості придбання необхідного майна та компенсації за використані енергоносії Державній технічній школі, на базі якої будуть проходити навчання додається).
Термін: невідкладно
2. Начальнику відділу економіки, комунального майна і землі Каховської міської ради Камєнєвій А.А. терміново підготувати на позачергове засідання виконавчого комітету Каховської міської ради рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету кошти на організацію та проведення зборів 193 батальйону 124-ї окремої бригади територіальної оборони з 17 по 26 вересня 2020 року в сумі 46 520,0 грн. згідно розрахунку.
Термін: невідкладно


3. Начальнику фінансового управління Каховської міської ради Гончарову О.А., за поданням відділу економіки, комунального майна і землі Каховської міської ради виділити з резервного фонду міського бюджету кошти на організацію та проведення зборів 193 батальйону 124-ї окремої бригади територіальної оборони у сумі 46 520, 0 грн.
Термін: невідкладно

 


Перший заступник міського голови, перший
заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                                       Ю.О.Заремба


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла Каховської міської ради,
секретар комісії                                                                                     О.В.Сбітнєв