UKR
Неділя 01 Листопада 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2020

Оголошення про приватизацію об’єкта малої приватизації Інформація про об’єкт приватизації: Комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 кв.м., що розташовані за адресою: Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.

Детальніше

19.10.2020

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності Рішенням конкурсної комісії від 16.10.2020 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Детальніше

13.10.2020

14 жовтня 2020 року, з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, в місті плануються наступні заходи:

Детальніше

09.10.2020

Оголошення
про проведення аукціону на Продовження договору оренди: частини даху будівлі Каховської школи мистецтв за адресою: Херсонська обл.,м.Каховка, вул.Панкеєвська, 6, загальною площею 114,0 кв. м
Інформація про договір оренди, що продовжується:

Детальніше

05.10.2020

Оголошення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні8
Вчора1155
На цьому тижні9926
Минулого тижня10463
У цьому місяці8
Минулого місяця47836
За весь період977009
02.10.20

Протокол № 27 08 вересня 2020 року


ГОЛОВУВАВ: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на фінансування першочергових заходів проведення навчальних зборів 193 батальйону 124 окремої бригади територіальної оборони для забезпечення обороноздатності держави та її окремих територій.
Доповідають: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.


СЛУХАЛИ:
1. Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету на фінансування першочергових заходів проведення навчальних зборів 193 батальйону 124 окремої бригади територіальної оборони для забезпечення обороноздатності держави та її окремих територій.
Доповідали: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.

 

Згідно доручення начальника Генерального штабу Збройних сил України від 18 липня 2020 року № 1688/С/дск щодо проведення навчальних зборів з військовою частиною А 7053 (124 окрема бригада територіальної оборони) та її підрозділів (наразі 193 батальйону, створеному у місті Каховка та Каховському районі) під час стратегічного командно-штабного навчання з Командуванням об’єднаних сил Збройних сил України, розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 26 серпня 2020 року № 643 "Про проведення зборів 124-ї окремої бригади територіальної оборони з 17 по 26 вересня 2020 року" виникла потреба у додатковому фінансуванні заходів з розміщення, організації харчування, несення служби та побутовому забезпечені особового складу підрозділів територіальної оборони (а саме військовозобов’язаних, які мешкають у місті Каховка, та залучені до проведення військових зборів).
Листом від 17 липня 2020 року № 1736, Каховським об’єднаним міським військовим комісаріатом наданий розрахунок потреби необхідного майна на період проведення зборів (додається).
У зв’язку з тим, що витрати на проведення заходів навчань підрозділів територіальної оборони не мають постійного характеру і не могли бути передбачені під час складання проекту міського бюджету, керуючись підпунктом б, пункту 6 Порядку використання резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 "Про затвердження порядку використання резервного фонду бюджету" (зі змінами), комісія вважає за можливе використати кошти резервного фонду міського бюджету на здійснення першочергових заходів для забезпечення обороноздатності держави та її окремих територій.

ВИРІШИЛИ:
1. Виділити з міського бюджету м. Каховки кошти на організацію та проведення зборів 193 батальйону 124-ї окремої бригади територіальної оборони з 17 по 26 вересня 2020 року в сум 46 520,0 грн. (розрахунок кількості та вартості придбання необхідного майна та компенсації за використані енергоносії Державній технічній школі, на базі якої будуть проходити навчання додається).
Термін: невідкладно
2. Начальнику відділу економіки, комунального майна і землі Каховської міської ради Камєнєвій А.А. терміново підготувати на позачергове засідання виконавчого комітету Каховської міської ради рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету кошти на організацію та проведення зборів 193 батальйону 124-ї окремої бригади територіальної оборони з 17 по 26 вересня 2020 року в сумі 46 520,0 грн. згідно розрахунку.
Термін: невідкладно


3. Начальнику фінансового управління Каховської міської ради Гончарову О.А., за поданням відділу економіки, комунального майна і землі Каховської міської ради виділити з резервного фонду міського бюджету кошти на організацію та проведення зборів 193 батальйону 124-ї окремої бригади територіальної оборони у сумі 46 520, 0 грн.
Термін: невідкладно

 


Перший заступник міського голови, перший
заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                                       Ю.О.Заремба


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла Каховської міської ради,
секретар комісії                                                                                     О.В.Сбітнєв