UKR
Четвер 22 Серпня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


22.08.2019

Оголошення щодо встановлення власника рекламного засобу

Детальніше

01.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

01.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

11.07.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

05.07.2019

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

 

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні274
Вчора304
На цьому тижні1286
Минулого тижня2154
У цьому місяці6878
Минулого місяця10285
За весь період616995
22.08.18

Структурні підрозділи міської ради


Назва відділу, управління

Начальник

Телефон

№ каб.

Приймальні дні

1

Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю

Мігас
Оксана Григорівна

4-41-04

410

Понеділок 8.00-17.00

2

Загальний відділ

Рашевський Генадій Леонідович

2-01-83

407

Понеділок 8.00-17.00

3

Юридичний відділ

Чиркіна Людмила Юріївна

4-13-44

409

Понеділок 8.00-17.00

4

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Волошина Оксана Леонідівна

4-21-66

206

Понеділок 8.00-17.00

5

Відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла

Кашулін Андрій Генадійович

4-29-45

311

Понеділок 8.00-17.00

6

Відділ економіки, комунального майна та землі

 Перемежко Антон Васильович

4-13-01

313

Понеділок 8.00-17.00

7

Відділ містобудування та архітектури

 Джепарова Сервіназ Расимівна

4-03-79

213

Понеділок 8.00-17.00

8

Відділ у справах молоді та спорту

Зубков
Віктор Анатолійович

4-13-53

312

Понеділок 8.00-17.00

9

Архівний відділ,

(праве крило, каб. 238)

 Зуєв Сергій Валерійович

4-31-92

 

Середа, п’ятниця

8.00-17.00

10

Відділ у справах дітей

Назарова Ольга Сергіївна

2-01-58

204а

Понеділок 8.00-17.00

11

Відділ культури
м. Каховка,  вул.К.Лібкнехта 2,

 Садова Анна Миколаївна

2-03-68

 

Понеділок 8.00-17.00

12

Фінансове управління

Гончаров Олександр Андрійович

4-15-36
finman@email.ua

210

Понеділок 8.00-17.00

13

Управління освіти
м. Каховка,  вул. Луначарського 6-А,

 Гончар Михайло Васильович

2-04-40

 

Понеділок 8.00-17.00

 

 

14

Управління праці та соціального захисту населення

Скрипніченко Андрій Вадимович

2-07-24

mupszn@kah.hs.ukrtel.net

 

Понеділок 8.00-17.00

15

Відділ ведення державного реєстру виборців

Савушкін Юрій Олександрович

4-40-28

116

Понеділок 8.00-17.00

16

Центр надання адміністративних послуг

Батуріна Наталя Володимирівна

4-09-79

314

Понеділок-п’ятниця

17

Відділ державної реєстрації
вул. В. Куликовська 160

Колушкін Володимир Володимирович
 2-14-74    Понеділок- п’ятниця, крім четверга
18 Відділ реєстрації місця проживаня осіб Заєць Ольга Юліанівна
 2-01-05 301-303   Понеділок- п’ятниця , через ЦНАП
19  Відділ з питань депутатської діяльності  Зозуля Ірина Станіславівна
 2-01-06 203-204  Понеділок- п’ятниця