UKR
Середа 29 Січня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


15.01.2020

Шановні роботодавці міста Каховка

Детальніше

15.01.2020

Відділ економіки, комунального майна та землі звертає Вашу увагу, що з 01.01.2020 року на території міста Каховки введено в дію нові розміри ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, які встановлено рішенням сесії Каховської міської ради від 20.06.2019№ 1644/80 “ Про місцеві податки та збори”

Детальніше

14.01.2020

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

11.01.2020

Оголошення
про проведення громадських слухань
проекту рішення міської ради "Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Каховки"

Детальніше

08.01.2020

КПТМ «Каховтеплокомуненерго» повідомляє про прийняте рішення щодо перегляду в грудні 2019 року плати на послугу з централізованого опалення для потреб населення, в зв’язку із зміною ціни на природний газ.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні945
Вчора1044
На цьому тижні3035
Минулого тижня6283
У цьому місяці25779
Минулого місяця23255
За весь період708520
21.10.19

Секретар Каховської міської ради


   Мироненко Володимир Вячеславович
       Адреса 74800 , м. Каховка, Херсонська обл., вул. Велика Куликовська, 103
       Роб. телефон (05536) 2-01-06

     1. Вживає заходів для виконання положень Конституції, Законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, основних завдань та повноважень міської ради і виконавчого комітету  у визначених сферах діяльності.

     2. Обирається на посаду радою на період її повноважень.
     3. Скликає сесії ради, веде засідання ради та підписує її рішення у випадках, передбачених частиною шостою статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні". Повідомляє депутатам і доводить до відома населення інформацію про час і місце проведення сесії ради, питання, які передбачається внести на розгляд ради. Організовує підготовку сесій ради, питань, що вносяться на розгляд ради, забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
     4. Забезпечує своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організує контроль за їх виконанням, забезпечує невідкладне, але не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття  оприлюднення рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», забезпечує офіційне оприлюднення рішень ради, які відповідно до закону є регуляторними актами, а також документів, підготовлених у процесі здійснення радою регуляторної діяльності, та інформації про здійснення радою регуляторної діяльності.  

     5. За дорученням міського голови координує діяльність постійних та інших комісій ради, дає їм доручення, сприяє організації виконання їх рекомендацій.
6. Сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень.
7. Вирішує за дорученням міського голови або міської ради інші питання, пов’язані з діяльністю ради та її органів.
8. Веде особистий прийом громадян.
9. Через відповідних керівників координує та спрямовує роботу:
- управління освіти;
- відділу з питань депутатської діяльності міської ради.
10. Безпосередньо керує роботою комісій:
- атестаційної;
- з конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності земельних ділянок,
- міської координаційної ради з питань національно - патріотичного виховання громадян;
- по розгляду питань, пов’язаних із земельними відносинами.
11. Розробляє та погоджує проекти нормативно правових актів по міській раді.
12. Організує за дорученням ради відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого самоврядування.
13. Забезпечує зберігання у відповідних органах місцевого самоврядування офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядуванням відповідної територіальної громади, забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.
14. У випадку, передбаченому ст. 42. Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", здійснює повноваження міського голови.
15. У разі відсутності міського голови з поважних причин (відпустки, відрядження, хвороби тощо) виконує його обов’язки по вирішенню питань, які відносяться до компетенції міської ради, в тому числі засвідчує:
- договори оренди земельної ділянки;
- свідоцтва про право власності на нерухоме майно.