UKR
Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.11.2018

Шановні мешканці міста!

Детальніше

14.11.2018

Звернення до керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, жителів міста Каховки

Детальніше

08.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

08.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

08.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні577
Вчора876
На цьому тижні2363
Минулого тижня5680
У цьому місяці16228
Минулого місяця27773
За весь період475678
14.09.18

Стипендіати міської ради


З 2008 року було започатковано Персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді м. Каховки. Щороку комісія розглядає, а Каховська міська рада затверджує кандидатів на стипендії обдарованій молоді нашого міста в різних номінаціях.
У 2008 році було три номінації: "Освіта", "Культура", "Спорт". З 2009 року започатковано четверту номінацію "Молодіжна політика", а з 2013 - "Ліцей". В 2016 році кількість стипендій збільшилось до 9 в п’яти номінаціях.
За ініціативою міської Ради з питань молодіжної політики сесія міської ради 26 липня прийняла рішення щодо змін та доповнень до міської Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді", а саме: в 2019 році в традиційних 5-ти номінаціях ("Молодіжна політика", "Освіта", "Культура", "Спорт", "Ліцей") буде вже 10 стипендій (на даний час 9). В номінації "Молодіжна політика" додається ще одна - третя. Крім цього, стипендії будуть призначатись щорічно у розмірі 6220 грн. на одну особу (на даний час 2485 грн.), а на особистий рахунок стипендіата буде нараховано (чистими) 5000 грн. (на даний час 2000 грн.). Ці зміни та доповнення до Положення про персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді буде введено в дію з 01 грудня 2018 року (щорічно в грудні засідає комісія щодо призначення стипендій на наступний рік).

За 2008-2018 роки стипендіатами Каховської міської ради стали 58 молодих людей міста.
В номінації "ОСВІТА":

2008 - Тяпугін Олександр, учень 11 класу ЗОШ №1, переможець обласного етапу та учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук України 2007 року, відмінник навчання, активний учасник шкільного драматичного театру.
2009 - Зубкова Дар’я, учениця 11 класу СЗОШ №2, переможець обласного етапу та учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук України 2008 року, переможець обласної заочної краєзнавчої олімпіади 2008 р., дійсний член МАН з 2007 р.
2010 - Рябова Дар’я, учениця 11 класу Каховської гімназії, переможець обласного етапу та лауреатка Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика у номінації "За шанобливе ставлення до мовних традицій українського народу", призерка обласного туру Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської мови (2008 р.), географії (2007 р., 2009 р.).
2010 - Глущенко Ольга, учениця 11 класу ЗОШ № 1, призер ХІІ Національного конкурсу шкільних газет у номінації "Кращий телерепортаж", призер восьмого міжнародного відкритого фестивалю "Жми на RECорд" в номінації "Телебачення", лауреат міжнародного фестивалю-тренінгу "Будемо разом" в номінації "Краща пізнавальна програма";
2011 - Кудас Катерина, учениця 11 класу Каховської ЗОШ № 4, призер ІУ (Всеукраїнського) етапу учнівської олімпіади з географії у 2008 році, учасниця ІУ (Всеукраїнського) етапу учнівської олімпіади з географії у 2010 році, у 2008/2009 навчальному році перебувала на навчанні в США, як фіналістка програми обміну учнями між США та країнами СНД; учасниця і солістка зразкового вокального колективу "Юність", який є лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів.
2011 - Неліна Наталя, учениця 11 класу Каховської ЗОШ № 5, переможець ІІ (обласного) та учасниця ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України; учасниця І Всеукраїнської історико-краєзнавчої літньої школи МАН (м. Рівне), де була відзначена грамотою Рівненської Малої академії наук та отримала свідоцтво про навчання; як представник парламенту старшокласників, влітку 2010 року проходила практику в органах місцевого самоврядування та отримала посвідчення про проходження практики.
2012 - Артеменко Анна, учениця 10 класу Каховської СЗОШ № 2, яка зайняла І місце на Міжнародному конкурсі з українознавства, І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІ місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді.
2013 - Лук’янчук Ольга, учениця 10-А класу Каховської ЗОШ № 4, призер (ІІІ місце) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2012 р.), переможець Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "ЛЕЛЕКА" (2012 р.), учасниця програми обміну учнями між США та країнами СНД (FLEX), успішно пройшла всі три етапи.
2014 - Амєліна Катерина, учениця 11 класу Каховської гімназії, призер Міжнародного конкурсу есе, оголошеному ЮНЕСКО у напрямках "Роль науки у розбудові світу" та "Сила культури в побудові кращого майбутнього", призерка обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови у 2013 році (ІІІ місце), переможниця міського (І місце) та призерка обласного (ІІІ місце) етапів конкурсу-захисту робіт МАН у секції "Світова література" у 2013 році.
2015 - Вовк Віра, Учениця 11 класу ЗОШ № 5, член міського учнівського парламенту старшокласників, член міської Ради з питань молодіжної політики, практиканткка відділу у справах молоді та спорту міської ради 2014 року, в складі шкільного колективу агітбригади "Дайджест" нагороджена Почесною грамотою як краща команда в номінації "За активну пропаганду збереження первоцвітів та позитивну енергетику" у XIII Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів "Земля - наш спільний дім" (2014, м. Вінниця), переможець (І місце) X Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Таланти багатодітної родини" у номінації "Художнє та авторське виконання" (2013, ДП МДЦ "Артек"), лауреат Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу "Колосок - осінній - 2013", дипломант (ІІІ місце) обласного конкурсу "Земля - наш спільний дім" (2013, м. Херсон), переможець (І місце) І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (2013), переможець міського конкурсу літературної творчості "Поетичне гроно Каховщини", присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка (2014).
2016 - Варава Олександра, учениця 11 класу та президент Козацької республіки СЗОШ № 2, Президент міського учнівського парламенту старшокласників, практикант відділу у справах молоді та спорту міської ради 2015 року. Член міської команди обласного проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє" (2012-2015). Переможець (2013-2015) інтелектуальних Всеукраїнських конкурсів: "Грінвіч", "Колосок", "Соняшник" тощо. Переможець ("Срібний Лелека") Міжнародного учнівського конкурсу юних істориків "Лелека" (2015). ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі юних суспільствознавців "Кришталева сова" (2014). Переможець І відкритого дитячого літературного конкурсу "ФанФест" за оповідання "дарунок долі" (2014). І місце у обласному огляді-конкурсі дитячої та юнацької творчості "Таврійський Барвограй" у номінації "Художнє слово" (2014).
2017 - Чуракова Єкатєріна, учениця 11 класу СЗОШ № 2, відмінниця навчання. Призер (2016) ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково - дослідницьких робіт МАН (ІІ місце). Дійсний член МАН (2016). Призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики, української мови та літератури, англійської мови (2016). Переможець інтерактивних, творчих конкурсів: "Грінвіч", "Галлус", "Соняшник", "Геліантус".
2017 - Кириченко Вероніка, учениця 11 класу Каховського НВК "Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов", відмінниця навчання. Переможець (І місце) та призер (ІІІ місце) Всеукраїнської гри "Соняшник". Переможець обласного огляду-конкурсу художньої творчості "Таврійський барвограй" в номінації "Образотворче та декоративне мистецтво (2016). Призер (ІІ місце) в ІІІ етапі VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка. Призер обласного огляду-конкурсу авторів віршованої поезії "Поетичний вернісаж" (2016) в номінаціях "Ліричні твори" (ІІ місце) та "Мій рідний край" (ІІІ місце).
2018 - Савенко Анастасія, Учениця 11 класу Каховської гімназії. З 2014 по 2017 - переможниця обласного і призер всеукраїнського етапів олімпіади з географії. З 2014 по 2017 - призер обласних олімпіад з англійської мови (ІІ м.), у 2014 - призер обласної олімпіади з української мови (ІІІ м.). У 2017 році стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу творчих робіт "Ольжичеві читання" та Міжнародного конкурсу педагогічної майстерності учнів "Sammerhill".
2018 - Хоменко Ярослав, Учень СЗОШ № 2. Призер ІV Всеукраїнського конкурсу есе "Я - європеєць" (2017). Переможець обласного етапу та у складі регіональної делегації взяв участь у VІІІ Всеукраїнській краєзнавчій конференції учнівської молоді "Мій рідний край, моя земля очима сучасників" (м. Миколаїв). Переможець обласного літературного конкурсу "Легенди Херсонщини". Нагороджений Дипломом "Майбутнє Херсонщини - талановиті діти". Має диплом переможця у Міжнародній природознавчій грі "Геліантус", тричі володар "Золотого колоска" у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок", володар Гран-прі у творчому конкурсі "Знай більше про чистоту рук", ІІ місце у міському етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, нагороджений Дипломом регіонального рівня І ступеня за перемогу у V Всеукраїнській українознавчій грі "Соняшник - 2017".

В номінації "КУЛЬТУРА":
2008 - Волик Ольга, учасниця народного аматорського ансамблю танцю „Надія" з 1989 по 2000 роки, з 2005 року - керівник зразкового ансамблю танцю „Радість" Палацу культури, переможець та лауреат (як керівник) на Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях та конкурсах у 2007 році.
2009 - Гавриленко Ольга, солістка міського Палацу культури, дипломант Всеукраїнського фестивалю "Перлини України" (м. Київ), учасниця 32-го Підрагачанського фестивалю народної творчості у Словаччині.
2011 - Біла Аліна, учениця Каховської школи мистецтв по класу фортепіано, переможець у номінації "Фортепіанний ансамбль" та призер у номінації "Інструментальний жанр" VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу класичної музики та співу "Золота ліра", переможець у номінації "Інструменталісти" ХVІІ Міжнародного дитячого кінофестивалю "Артек", переможець у номінаціях "Фортепіано" та "Фортепіанний ансамбль" Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців "Ялтинський пролісок".
2012 - Болдирєва Діана, солістка МПК "Меліоратор" та учениця Каховської школи мистецтв, переможця (Гран-При) XII Міжнародного фестивалю мистецтв "У Чорного моря", лауреата Всеукраїнського Відкритого конкурсу юних та молодих виконавців "Каховка запрошує..." та лауреата ІX обласного конкурсу виконавців естрадної пісні "Карусель мелодії".
2013 - Редькіна Уляна, учениця Каховської школи мистецтв по класу фортепіано, зайняла ІІІ місце в ХІІ Міжнародному конкурсі Академічного Мистецтва Юних "Vivat, musica!" у 2012 році, гран-при в номінації "Ансамблі" відкритого конкурсу молодих виконавців "Каховка запрошує" у 2011 році; переможець у номінації "Фортепіанний ансамбль" обласного конкурсу учнів старших класів "Херсонський первоцвіт" у 2012 році.
2014 - Копейко Юлія, учениця Каховської школи мистецтв по класу фортепіано, переможець та лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва "Київський колорит" у 2013 році, лауреат 2013 та переможець 2012 років обласного конкурсу учнів старших класів "Херсонський первоцвіт", переможець та лауреат відкритого конкурсу молодих виконавців "Каховка запрошує...".
2015 - Брісов Олександр, соліст народного ансамблю танцю "Надія" МПК "Меліоратор", у складі колективу "Надія" Лауреат: (ІІІ місце) IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної творчості ім. Павла Вірського (2014), (ІІ місце) VІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу авторських хореографічних творів "Верховинця степова криниця" (2013), (І місце) XIII Міжнародного конкурсу- фестивалю дитячої і юнацької творчості "Звездный Симеиз" (2012, м. Ялта) та Гран-прі фестивалю дитячої творчості "Таврійська хвиля" (2013).
2016 - Доценко Кирило, учень Каховської школи мистецтв. Лауреат (ІІ місце) XV Міжнародного Конкурсу Академічного Мистецтва Юних "VIVAT MUSICA" (2015 рік); Переможець (І місце) обласного фестивалю-конкурсу учнів та колективів шкіл естетичного виховання "Херсонський первоцвіт" (2015 рік). Володар Гран-Прі V ювілейного міського фестивалю-конкурсу "Каховка має таланти" (2014 рік). Лауреат Відкритого конкурсу молодих виконавців "Каховка запрошує" (2014 рік).
2017 - Волик Ольга, Керівник зразкового ансамблю танцю "Радість" та солістка народного ансамблю танцю "Надія" МПК "Меліоратор". Володар Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Дитячий Хіт Парад 2016", Гран-прі VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Зірки Прибережного", Гран-прі фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Весняний розмай" ім. Тамари Ерліх. Переможець (І місце) ІІ обласного хореографічного фестивалю-конкурсу авторських хореографічних творів "Верховинця степова криниця". Стипендіатю міської ради для обдарованої молоді 2008 року.
2017 - Бережний Володимир, соліст народного ансамблю танцю "Надія" МПК "Меліоратор". Володар Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Дитячий Хіт Парад 2016", Гран-прі VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва "Зірки Прибережного", Гран-прі фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Весняний розмай" ім. Тамари Ерліх. Переможець (І місце) ІІ обласного хореографічного конкурсу малих груп ім. П.Вірського "Ми з України". Переможець (І місце) регіонального фестивалю-конкурсу авторських хореографічних творів "Верховинця степова криниця". Переможець (І місце) ІІ регіонального туру IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського.
2018 - Малецька Ксенія, учениця Каховської школи мистецтв, клас "Сольний спів". Лауреат (І місце) XІV Міжнародного музичного конкурсу "Fortissimo" (2017), Лауреат (ІІ місце) Міжнародного Конкурсу Академічного Мистецтва Юних "VIVAT, MUSICA!" (2017), Лауреат І ступеня Відкритого конкурсу молодих виконавців "Каховка запрошує" (2017). Дипломант Всеукраїнської музичної олімпіади "Голос країни" в номінації "Естрадний вокал (2016), Лауреат ІІ ступеня Відкритого конкурсу молодих виконавців "Каховка запрошує" (2016), Лауреат (ІІ місце) Міжнародного Конкурсу Академічного Мистецтва Юних "VIVAT, MUSICA!" (2015).
2018 - Ольховський Ігор, Керівник студії спортивного бального танцю "Престиж" МПК "Меліоратор". Його вихованці посіли призові місця у конкурсах: Відкриті Всеукраїнські змаганнях по спортивним бальним танцям "Еліт 2017" (м. Запоріжжя); Міжнародні змагання зі спортивного танцю UKRAINIAN OPEN 2017 (м. Київ); Відкриті змагання зі спортивних бальних танців "Кубок Черного моря 2017" (м. Скадовськ); Відкриті змагання зі спортивних бальних танців "EliseyCup 2017" (м. Коблево); Всеукраїнські змагання по спортивним бальним танцям "First capital 2016" International Dance Festival "First Capital" пам’яті А.Литвинова (м. Харків); Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних бальних танців "Зимовий бал 2016" (м. Одеса); у змаганнях на Кубок Миколаївської області РУТА (м. Миколаїв); Чемпіонат РУТА "Весняна мозаїка 2016" (м. Запоріжжя); Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців "Zlata Cup 2016" (м. Коблево); Відкриті Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців ELISEY CUP - 2016 (м. Коблево); Відкриті Всеукраїнські змагання "Імперія танцю 2016" (м. Запоріжжя).

В номінації „СПОРТ":
2008 - Гурнаков Андрій, чемпіон України з пауерліфтингу - 2007 р., чемпіон Європи серед юніорів з пауерліфтингу - 2007 р., бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих - 2007 р. (пауерліфтинг), майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтінгу серед спортсменів- інвалідів.
2009 - Педан Валерія, вихованка Каховської ДЮСШ, переможець відкритого чемпіонату Автономної Республіки Крим з бігу 2008 р., призер Всеукраїнських літніх сільських спортивних ігор в м. Біла Церква 2008 р.
2010 - Чебукін Ігор, вихованець Каховської ДЮСШ, ввійшов за рейтингом в десятку сильніших спортсменів України 1991 р.н. з настільного тенісу, на чемпіонаті України серед старшої вікової групи посів друге місце в командному заліку з виконанням нормативу Майстра спорту України, на міжнародному турнірі "Білі блискавки - 2009" в Дніпропетровську посів перше місце в особистій першості у своїй віковій категорії.
2011 - Жупина Євген, учень відділення боксу Каховської ДЮСШ, виконав розряд Кандидат у майстри спорту, переможець Всеукраїнського турніру з боксу "Олешківські ігри - 2009", переможець V літніх ігор молоді Херсонщини 2010 р., призер міжнародного турніру "Поповича" м. Біла Церква у 2010 р.
2012 - Малашина Юлія, учениця Каховської міської федерації Кіокушин-кан Шогакукай карате-до, Кандидат у майстри спорту України, чемпіонка України серед студентів Вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредетації та школярів з Кіокушин-кан Шогакукай карате-до у розділі КУМІТЕ, чемпіонка України серед студентів Вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредетації та школярів з Кіокушин-кан Шогакукай карате-до у розділі КАТА, володар кубка України з Кіокушин-кан Шогакукай карате-до серед дітей, юнаків, юніорів та дівчат у розділі КУМІТЕ, ІІ місце у кубку України з Кіокушин-кан Шогакукай карате-до серед дітей, юнаків, юніорів та дівчат у ваговій категорії 45-50 кг..
2013 - Харчук Дмитро, учень відділення боксу Каховської ДЮСШ, зайняв ІІ місце у Всеукраїнському турнірі "Кубок АО Мотор-Січ" серед юнаків 1997-200 р.н. у 2012 році; зайняв ІІІ місце у Всеукраїнському турнірі боксерів-юніорів 1997-1998 р.н у своїй ваговій категорії у 2012 році, переможець Чемпіонату Херсонської області в 2011-2012 роках, переможець відкритого турніру з боксу м. Армянськ у 2012 році.
2014 - Мороз Федір, вихованець любительського об’єднання фізичного розвитку "Богатир", чемпіон світу та чемпіон Європи 2013 року з гирьового спорту у віковій категорії до 22 років за версією Міжнародної конфедерації майстрів гирьового спорту, неодноразовий переможець та призер міських і районних змагань з гирьового спорту у 2012-2013 роках.
2015 - Плетьонкін Єгор, вихованець відділення боксу Каховської ДЮСШ, член збірних команд Херсонської області та збірної України з боксу серед школярів. Фіналіст ІV Міжнародного турніру 2012 року (с. Стрілкове), призер Регіонального Чемпіонату України серед школярів 2013 року (м. Херсон), фіналіст Всеукраїнського турніру в Автономній республіці Крим в 2013 році, фіналіст Центральної ради ВФСТ "Колос" 2013 року (м. Скадовськ), Чемпіон Херсонської області 2014 року (м. Херсон), фіналіст Регіонального Чемпіонату України серед школярів 2014 року (м. Херсон), фіналіст (ІІ місце) Чемпіонату України серед школярів 2014 року (м. Рівне), учасник (5 місце) Чемпіонату Європи 2014 року (м. Кестхель (Угорщина).
2016 - Салах Надія, Кандидат в Майстри Спорту України. Чемпіонка (бліц-турнір) та срібний призер з шахів (класика) України серед дівчат до 16 років (2015), бронзовий призер Чемпіонату України з шахів (класика) серед жінок до 20 років (2015) та учасниця Чемпіонату Світу з шахів до 16 років (Греція, 2015).
2017 - Беднін Дмитро, Майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу (WAKO), член збірної команди України з кікбоксингу (WAKO). Переможець (І місце) Кубку світу з кікбоксингу (Угорщина, 2016), Чемпіон України з кікбоксингу, володар Кубку України з кікбоксингу, учасник (9 місце) Чемпіонату Європи (Словенія), 2016). За вагомі спортивні результати у 2016 році був внесений до Дошки Пошани "Спортивна гордість Каховки".
2017 - Пантелеєв Максим, чемпіон України з легкої атлетики в в приміщенні серед юнаків 1999 р.н. (2015-2016), призер України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів (2016), призер Міжнародних матчевих зустрічей з легкої атлетики серед спортсменів з Білорусії, Туреччини, Кіпру, Ізраїлю, Угорщини та України (2016), Чемпіон України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів (2016) та учасник Чемпіонату Європи серед юнаків (м. Тбілісі, Х місце, 2016). Кандидат в Майстри спорту України, член збірної команди України з легкої атлетики в 2016 році серед юніорів.
2018 - Семененко Дмитро, Заслужений майстер спорту України, бронзовий призер Всесвітніх ігор (2017), триразовий чемпіон світу (2015, 2016, 2017), дворазовий чемпіон світу серед юніорів, триразовий чемпіон Європи серед юніорів,чемпіон України, рекордсмен світу, Європи, України з пауерліфтингу.
2018 - Ніколюк Марк, Вихованець відділення тенісу Каховської ДЮСШ. Майстер спорту України з тенісу, Чемпіон України серед дорослих в парному розряді, призер (ІІ місце) серед чоловіків у одиночному розряді Всеукраїнського турніру з тенісу І категорії "Western Star" (2017), призер (ІІ місце) серед чоловіків у парному розряді Всеукраїнського турніру з тенісу І категорії "Western Star" (2017), переможець турніру ФТУ ІІ категорії "ФОРТУНА 8" (чоловічий парний розряд у категорії до 18 років) (2017), фіналіст турніру ФТУ ІІ категорії "ФОРТУНА 8" (чоловічий парний розряд у категорії до 18 років) (2017).

В номінації "МОЛОДІЖНА ПОЛІТИКА":
2009 - Філімонов Олександр, керівник МГО "Драйв", один з організаторів Всеукраїнської акції "Єднаймося заради здоров’я" 2007 р., І міжрегіонального (2007р.) та ІІ Всеукраїнського (2008 р.) мотофестивалів "Тачанка", міських культурно-мистецьких заходів (до Дня Молоді, Дня Студента, 8 березня, тощо), міських та позаміських рок-концертів.
2010 - Зібіньова Світлана, виконавчий директор ММГО "ДіЛО"; під її керівництвом члени ММГО "ДіЛО" є учасниками та організаторами міських акцій: "Кохайте і будьте коханими", "Ми варті того, щоб жити", "Молодь у боротьбі проти ВІЛ/СНІДу", "16 днів без насилля", "Плюшеві лапки", "Жива байкарська бібліотека"; вона - один з ініціаторів та організаторів започаткування у місті нових традицій - проведення Дня Європи (з 2007 р.) та створення клубу "Молода сім’я" (з 2006 р.); під її керівництвом організація є учасником успішної реалізації соціальних проектів та програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів: "Попередження та протидія насильству над дітьми в сім’ї" (2008 р.) та "Енергія руху" (2009 р.).
2011 - Скляр Юрій, один із засновників і діючий редактор Каховської Відкритої Ліги КВН, капітан команди КВН "Щемилівські квартиранти", один з організаторів турнірів Каховської Відкритої Ліги КВН; під його керівництвом у 2007/2008 рр. команда взяла участь у турнірі Відкритої Ліги КВН за "Кубок міського голови" та посіла ІІІ місце у фіналі, у 2008/2009 рр. - ІІ місце, у 2009/2010 - ІІІ місце; ведучій І півфіналу 4-го сезону Каховської Відкритої Ліги КВН (листопад 2010 р.); учасник квестових ігор та молодіжних спартакіад; ініціатор та організатор І міжрегіонального КВН-фестивалю "Щемилівка - 2010"; учасник та один з організаторів кіноклубу "Кіно Без Табу", мотофестивалів "Тачанка", громадських ініціатив "Миколай про тебе не забуде!" та "Допоможемо музею! Відновимо експозицію до 65-річячя Перемоги!".
2012 - Базилевич Владислава, слухач Національної Академії державного управління при Президентові України, організатор та один з керівників навчальної практики учнів-членів міського учнівського парламенту старшокласників, організатор байкерського мотофестивалю "Тачанка", керівника кіноклубу "Без Табу" та клубу "Молода сім’я", автор відеофільму "Ти - молодий!", спрямованого на підвищення авторитету міста, молодіжного руху та здорового способу життя; науковий керівник учениці ЗОШ № 5 Н.Неліної, яка виборола у 2011 році перше місце на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН; активіст міських громадських організацій ММГО "Молода Січ" та ЖГО "Колібрі".
2013 - Філіпчук Павло, депутат Каховської міської ради з 2006 року, член міської ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. Один з авторів проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2012-2016 роки. З 2009 по 2010 роки був керівником благодійного проекту "Здорові діти", під час проведення якого були зібрані кошти на придбання апарату ультразвукової діагностики для кабінету УЗД Дитячої поліклініки Каховської ЦРЛ. Підтримав і взяв активну участь в проведені акцій 2012 року: "Георгіївська стрічка", "Молодь - ветеранам Великої Вітчизняної війни", "Нове життя паперу", "Польова кухня".
2014 - Кузьміна Олена, активіст молодіжного руху міста, член міської ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті Каховської міської ради. Одна з авторів проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2012-2016 роки. З 2007 року - одна з організаторів Всеукраїнського мотофестивалю "Тачанка" та інших байкерських заходів, допомагала в організації молодіжних акцій ("Георгіївська стрічка", "Мандрівка молоді та ветеранів до Мелітополя", фотовиставки "Спасибо деду за победу", "Твої визволителі, Каховка" тощо), член оргкомітетів по святкуванню Дня Святого Валентина, Дня молоді, Дня студента, Дня гумору тощо.
2015 - Окул Євгенія, член міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті, член ММГО "ДіЛО", наставник куреня "Скіф" Каховської паланки УДЮТ "Січ", вчитель української мови та літератури Каховської гімназії Брала участь у реалізації молодіжних проектів міського рівня ("Каховська набережна" (2011), "З добром у серці" (2012), "З добром у серці 2" (2013) та обласного рівня "Від серця до серця" (2012), "Футбольні волонтери" (2013).
2016 - Стратулат Ольга, член міської Ради з питань молодіжної політики при виконкомі міської ради, член Каховської Відкритої ліги КВН, член команди КВН "Щемилівські квартиранти", керівник шкільної команди КВН "Позвони мне" та шкільної агітбригади "Дайджест" ЗОШ № 5, яка стала переможцем (І місце) XIV Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад (2015). Участь в організації та проведені міських заходів до Дня закоханих, Дня гумору, Дня Перемоги, Дня молоді. Активний учасник міської патріотичної акції "Збери папір - допоможи Зброй ним Силам України" (2015). В рейтингу "Молодіжний лідер 2015 року" зайняла друге місце.
2017 - Мінський Григорій, член міської Ради з питань молодіжної політики, член правління ММГО "Мотоклуб "Колеса. Постійний організатор: мотофестивалю "Тачанка" (2007-2016), молодіжного табору "Казкова Січ" (2014-2016), таборового збору козачат "Соснова Січ" (2014-2016). У 2015 році виступив одним з ініціатором та керівником по проведенню табору "Соснова Січ-2015. У пошуках козацьких скарбів". З 2016 року наказний осавул Каховської паланки УДЮТ "Січ". Один з ініціаторів проведення молодіжного табору "Січ на Івана Купала" (2016). Один з організаторів проведення молодіжної квест-гри "Там, на незвіданих доріжках..." (2015). Учасник реалізації молодіжного проекту ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона" "Тачанка: історія та сучасність" (2014). Член ініціативної групи "Збережемо нашу історичну спадщину", яка у 2016 році реалізувала проект "З чого починалась Каховка. Вулицями мого міста" та, яка отримала грант в міському конкурсі проектів та програм з молодіжних проблем на 2017 рік з проектом "Каховка туристична".
2017 - Радіонова Ольга, член міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради, керівник ГО "МО "Нічна мана". В 2016 році створила дві ініціативні групи "Нічна мана" та "Молодь України". Стала керівником і двох проектів цих ініціативних груп: "Казкова Січ-2016. На хуторі близь Дніпра" та "Активна молодь - майбутнє нашого міста", які отримали муніципальний грант та успішно були реалізовані у 2016 році. Автор та керівник проекту "Казкова Січ - лісова школа козацької демократії". Підготувала та подала від організації на міський конкурс проектів та програм з молодіжних проблем на 2017 рік проект: "Будинок книги". Член робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки. Ініціатор та організатор молодіжних Акцій 2016 року: "Солодке серце" та "Весняний подарунок". Учасник молодіжної патріотичної акції "З любов’ю до захисників Державного кордонну" (2016). Учасниця та призерка (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу "Успішні приклади залучення громадян до розвитку громади" для представників місцевих громад на кращий "Рецепт успіху" (2015).
2018 - Мінський Григорій, член міської Ради з питань молодіжної політики, член правління ММГО "Мотоклуб "Колеса Дракона". Один з організаторів: мотофестивалю "Тачанка" (2007-2017), молодіжного табору "Казкова Січ" (2014-2017), таборового збору козачат "Соснова Січ" (2014-2017). З 2016 року наказний осавул Каховської паланки УДЮТ "Січ". Один з ініціаторів проведення та один з керівників молодіжних таборів "Січ на Івана Купала" (2016-2017) та "Молода Січ" (2017). Член ініціативної групи "Збережемо нашу історичну спадщину", яка у листопаді 2017 року реалізувала проект "Каховка туристична". В результаті опитування зайняв друге місце в рейтингу "Молодіжний лідер 2017 року". Персональний стипендіат Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2017 рік в номінації "Молодіжна політика". У вересні 2017 року, за вагомий внесок у здійснення державної політики в галузі туризму та курортів в області, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня туризму, нагороджений подякую голови Херсонської обласної державної адміністрації.
2018 - Папаконстанді Марія, вчитель фізики в ЗОШ № 4, наставник куріння "Джура" Каховської паланки УДЮТ "Січ". Член міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради, а з 2016 року є керівником відокремленого Каховського підрозділу ГО "Молодіжний клуб "Джура" - "Каховські джури". Учасниця і реалізатор проекту "Школа молодіжних лідерів" в рамках проекту "Міст взаєморозуміння: Схід-Захід". Учасниця Всеукраїнської акції, спрямованої на утвердження національно-патріотичного виховання дітей та молоді "Історичними місцями України", разом з вихованцями підготувала екскурсію "Каховка - Козацька". В 2017 році стала співавтором молодіжного проекту "Каховка українська". В 2016 та в 2017 роках - один з керівників табору "Соснова Січ". В 2016-2017 роках курінь "Джура" під її керівництвом був переможцем у міських відкритих змаганнях на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска. Підтримує волонтерську діяльність, разом з учнями допомагає воїнам АТО: організаторка благодійних, патріотичних акцій "З любов’ю до захисників Державного кордону" (2015-2017), "Здай макулатуру - підтримай українську армію" (2014-2016). В результаті опитування розділила 4 місце в рейтингу "Молодіжний лідер 2017 року". Кращий наставник козачат 2014-2017 років. Була відзначена грамотами міського голови (2016-2017).
2018 - Пашинський В’ячеслав, член ГО "ВПК "Каховка", заступник керівника ГО "Каховський ВПК "Сокіл", член міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, член Громадської ради, керівник гуртка патріотичного напрямку "Сокіл" (ЦДТ). В 2017 році взяв участь (спільно з вихованцями ВПК "Сокіл") в ексгумації останків загиблих воїнів часів Другої світової війни та брав участь в їх організації перепохованні. Керівник молодіжного проекту, який взяв участь в програмі "Бюджет участі" (ІІ місце) з проектом "Дитячо-юнацький військово-патріотичний табір "Школа виживання" (50 тис. грн.). В 2016 році був нагороджений грамотою міського голови. Має грамоти та подяки від голови ВГО "Союз "Народна пам’ять", за збереження історико-культурної спадщини та особистий вагомий внесок у справу збереження і популяризації історико-культурної спадщини України. В 2017 році ВО "Країна" нагородило медаллю "За збереження історії". В результаті опитування розділила 4 місце в рейтингу "Молодіжний лідер 2017 року". Кращий наставник козачат 2016-2017 років.
В номінації "ЛІЦЕЙ":
2013 - Москаленко Ольга, учениця ІІ курсу ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі серед учнів професійно-технічних закладів "Кращій з професії перукар (перукар-модельєр) в 2012 році", перемогла в VІ обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності "Надія - Молодість - Майбутнє" в 2012 році, нагороджена грамотою міського голови за активну участь у громадському житті міста, сприяння розвитку молодіжного та волонтерського руху міста та з нагоди Дня молоді у 2012 році, зайняла І місце в конкурсі професійної майстерності серед учнів ліцею І-го курсу з професії "Перукар (перукар-модельєр)" у 2012 році;
2014 - Мішук Маріанна, учениця ІІ курсу ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" з професії "Кравець", за підсумками 2012 - 2013 навчального року стала кращою ученицею ліцею та посіла І місце у конкурсі професійної майстерності за професією "Кравець" серед учнів ліцею, нагороджена грамотами за активну участь у громадському житті та житті ліцею.
2015 - Шеремета Олена, учениця ДНЗ "КПЛСП", з професії "Кравець", за підсумками 2013-2014 навчального року стала кращою ученицею ліцею та посіла І місце у конкурсі професійної майстерності за професією "Кравець" серед учнів ліцею. За активну участь у громадському житті та житті ліцею нагороджена грамотами директора ДНЗ "КПЛСП" (2013-2014).
2016 - Коваль Анастасія, учениця ІІ курсу ДНЗ "КПЛСП", з професії "Кравець". Активний учасник молодіжного руху міста. За підсумками 2014-2015 навчального року ввійшла в п’ятірку кращих учнів Ліцею. Призер (ІІ місце) конкурсу професійної майстерності за професією "Кравець" серед учнів ліцею. Нагороджена грамотами директора Ліцею за активну участь у громадському житті групи та Ліцею (2015). У вересні 2015 року перемогла у Всеукраїнському фотоконкурсі "Кіно 2015".
2017 - Волкова Наталя, член міської Ради з питань молодіжної політики, майстер виробничого навчання з професії перукар ДНЗ "КПЛСП". Член міських оргкомітетів по проведенню молодіжних заходів до Дня Перемоги, Дня гумору, Дня Студента, Дня закоханих тощо (2015-2016). В 2015-2016 роках брала участь в проведені мотофестивалей "Тачанка" та турнірів Каховської Відкритої ліги КВН. Організатор і активний учасник молодіжних патріотичних акцій "З любов’ю до захисників Державного кордонну" (2016), "Травневий кошик ветерану" (2016). Активний учасник огляду-конкурсу "Надія-Молодість-Майбутнє" (2016). Під її керівництвом учні Ліцею проводять спільні заходи з БФ "Лепта" (перукарські послуги дітям з д/б "Радість" та мешканцям Каховського геріатричного пансіонату). Член організаційних комітетів по підготовці та проведенню в м. Каховці в 2016 році міської щорічної Акції "Молодь при владі".