UKR
Середа 19 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні23
Вчора2320
На цьому тижні3293
Минулого тижня6681
У цьому місяці18391
Минулого місяця33392
За весь період2526635
25.01.22

Жителі тимчасово окупованих територій можуть отримати „пакунок малюка” або грошову компенсацію його вартості


Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 23 грудня 2021 року прийняв Постанову № 1390, яка 29 грудня була опублікована в „Урядовому кур’єрі" та набрала чинності. Уряд вніс зміни до низки постанов, що стосуються „пакунка малюка", в тому числі до Постанови КМУ від 25 листопада 2020 р. № 1180 „Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка".
Згідно з новими змінами, якщо дитина народилася на тимчасово окупованій території, ви все одно можете отримати пакунок малюка на підконтрольній Україні території. Для цього необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за місцем, де ви перебуваєте на обліку як внутрішньо переміщена особа, або де ви постійно зареєстровані, якщо маєте постійну реєстрацію на підконтрольній території України.
Отже, де можна отримати „пакунок малюка"?
- у пологовому будинку;
- в управлінні праці та соціального захисту населення за місцем проживання/перебування у разі:
- народження дитини на тимчасово окупованій території у Донецькій і Луганській областях чи АР Крим і м. Севастополя - за умови реєстрації місця проживання отримувача на території України, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, або за наявності довідки внутрішньо переміщеної особи
- народження дитини поза межами закладу охорони здоров’я (підтверджується довідкою закладу охорони здоров’я або медичної консультативної комісії);
- народження дитини за межами України;
- відсутності „пакунка малюка" у закладі охорони здоров’я.

У пологовому будинку ви можете відмовитися від „пакунка малюка", щоб отримати грошову компенсацію !
Якщо дитина народилася на тимчасово окупованій території, до управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання/перебування необхідно подати:
- заяву;
- копію свідоцтва про народження дитини українського зразка;
- довідку внутрішньо переміщеної особи або документ про реєстрацію місця проживання на території України, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;
- для отримання „пакунка малюка" заяву до управління праці та соціального захисту населення необхідно подати протягом 30 календарних днів з дня народження дитини.
Управління праці та соціального захисту населення приймає рішення про надання або відмову в наданні „пакунка малюка" не пізніше ніж через 21 календарний день з дня отримання заяви, та повідомляє заявника про своє рішення.
Отримання „пакунка малюка" не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини, його вартість не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для отримання всіх видів соціальної допомоги.
Крім того, Постановою № 1390 від 23.12.2021 внесено зміни до Постанови КМУ від 29 липня 2020 р. № 744 "Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"".
Компенсація за пакунок, згідно із змінами, буде виплачуватися мінімум до кінця 2023 року. Розпорядником коштів визначена Національна соціальна сервісна служба.
Для отримання компенсації необхідно відкрити поточний рахунок із спеціальним режимом використання в АТ КБ "ПриватБанк".

Відтепер заяву на компенсацію можна буде подати:
- особисто або звичайною поштою на адресу управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання або перебування;
- за допомогою сервісу „єМалятко".

Ось оновлений перелік документів, які потрібно подати, 
якщо ви подаєте заяву особисто або надсилаєте поштою:

- заява затвердженої форми (згідно додатку до постанови);
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія документа, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків.
Іноземці та особи без громадянства подають також копію посвідки на постійне або тимчасове проживання, або копію посвідчення біженця або особи, яка потребує додаткового захисту, або копію довідки про звернення за захистом в Україні.
Опікуни подають копію рішення районной, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради або суду про встановлення опіки.
Заявники з числа членів сім’ї патронатного вихователя, прийомної сім’ї, дитячого будинку сімейного типу подають копію рішення районной, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини до сім’ї патронатного вихователя, прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.
Довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" подавати більше не потрібно!
Управління праці та соціального захисту населення приймає рішення про призначення грошової компенсації або про відмову у її призначенні протягом десяти робочих днів з дати надходження документів або електронних відомостей та інформують заявників про прийняте рішення за допомогою електронних засобів комунікації(смс-повідомлення, електронна пошта, інші засоби зв’язку)
Кошти необхідно використати протягом року з дня зарахування грошової компенсації на рахунок у закладах торгівлі, які внесені до реєстру учасників пілотного проєкту „Монетизація одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка" у 2020-2023 роках".