UKR
Понеділок 02 Жовтня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні125
Вчора334
На цьому тижні125
Минулого тижня3456
У цьому місяці459
Минулого місяця17940
За весь період2253114
19.08.19

ПОРЯДОК ВЛАШТУВАННЯ ДО БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ


Відповідно до Типового положення про будинки - інтернати для громадян похилого віку, інвалідів та дітей, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2001 року № 549 (із змінами і доповненнями) до будинку-інтернату приймаються на повне державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та особи з інвалідністю першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.
Як виняток, до будинку-інтернату можуть прийматися громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які мають працездатних дітей або родичів, зобов’язаних відповідно до чинного законодавства їх утримувати, якщо вони з об’єктивних причин не можуть цього робити.
В такому разі по кожному окремому випадку, на підставі підтверджуючих документів, приймається рішення колегії Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації.
Відповідно до статей 202, 203 та 204 Сімейного кодексу України, повнолітні дочка, син зобов’язані утримувати батьків, які є непрацездатними і потребують матеріальної допомоги.
Якщо мати, батько були позбавлені батьківських прав і ці права не були поновлені, обов’язок утримувати матір, батька у дочки, сина, щодо яких вони були позбавлені батьківських прав, не виникає.
Дочка, син крім сплати аліментів зобов’язані брати участь у додаткових витратах на батьків, викликаних тяжкою хворобою, інвалідністю або немічністю.
Дочка, син можуть бути звільнені судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько ухилялися від виконання своїх батьківських обов’язків.
Дочка, син звільняються судом від обов’язку утримувати матір, батька та обов’язку брати участь у додаткових витратах, якщо буде встановлено, що мати, батько не сплачували аліменти на утримання дитини, що призвело до виникнення заборгованості, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три роки, і така заборгованість є непогашеною на момент прийняття судом рішення про визначення розміру аліментів на батьків.
Каховський геріатричний пансіонат є юридичною особою, фінансується з обласного бюджету та підпорядкований Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації.
Приймання до Каховського будинку-інтернату здійснюється за путівкою Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації на підставі таких документів:
- письмової заяви особи, яка виявила бажання влаштуватися до інтернатного закладу;
- копії з паспорту (українського зразку);
- копії облікової картки платника податків;
- акту обстеження матеріально-побутових умов проживання;
- довідки про розмір призначеної пенсії;
- довідки про склад сім’ї за формою № 3;
- довідки про цінні папери (майновий приватизаційний сертифікати) тощо;
- довідки лікувальної установи про відсутність інфекційних захворювань на протязі 21 дня;
- довідки про щеплення;
- довідки медико-соціальної експертної комісії про групу інвалідності (за наявності) та індивідуальна програма реабілітації (ІПР);
- довідки ЛКК із зазначенням потреби за станом здоров’я в постійному сторонньому догляді та визначенням профілю інтернатного закладу за участю лікаря-психіатра;
- медичної карти з обов’язковим рентгенівським знімком органів грудної клітки та аналізами.
За більш детальною інформацією звертайтеся до кабінету № 113 управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, тел. 4 33 17, та 2 07 24. Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.00 (перерва - з 12.00 до 12.48), п’ятниця - з 8.00 до 16.00 (перерва - з 12.00 до 12.48).
Послуга з влаштування до будинку - інтернату надається безкоштовно.


Заст.начальника управління                                   Олена Фурса