UKR
Вівторок 25 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні108
Вчора1354
На цьому тижні1462
Минулого тижня7830
У цьому місяці21784
Минулого місяця41908
За весь період1752372
01.07.20

ПРО НАСЛІДКИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ГРОМАДЯН ЗА НЕПОВНУ ТА НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРИ ОФОРМЛЕННІ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ТА ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ


Згідно чинного законодавства, особа яка подає до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради документи на отримання житлової субсидії чи іншого виду допомог, власноручно заповнює декларацію, де зазначає дійсні свої доходи та майновий стан сім’ї.
До повноважень управління передбачено проведення перевірок достовірності та повноти інформації, зазначеної в декларації заявників, шляхом подання запитів до місцевих органів податкової інспекції, інших установ та юридичних і фізичних осіб.
У разі виявлення подання громадянами свідомо документів з неповною або недостовірною інформацією, задекларованою заявником, у відповідності з чинним законодавством, зайво нараховані кошти підлягають поверненню. У разі неповернення отримувачами субсидій, державних соціальних допомог надміру нарахованих сум добровільно у встановлений термін, управління стягує такі кошти шляхом подання позовної заяви до суду.
Стосовно до державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, якщо виявлення навмисно поданих недостовірних чи прихованих відомостей, що вплинули або могли вплинути на встановлення права для отримання соціальної допомоги та визначення її розміру, припиняється виплата допомоги і на наступний термін допомога призначається не раніше, ніж через шість місяців, починаючи з першого числа виявлення порушення. Надміру нараховані кошти допомоги повертаються заявником в термін, який встановлений управлінням в залежності від матеріального стану сім’ї.
Отримувачам державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, слід пам’ятати, що в разі виявлення подання документів із свідомо неправдивими відомостями, неподання відомостей про зміни у складі сім’ї (влаштування дитини на повне державне утримання, працевлаштування, зміна місця проживання та інше), управління визначає суму переплати допомоги і повідомляє заявника про повернення надміру нарахованих коштів.
Враховуючи вищевикладене, звертаємось до заявників, підходити з відповідальністю до декларування всіх доходів та своєчасно повідомляти про зміни у складі сім’ї, щоб уникнути повернення нарахованих коштів допомог, субсидій та судових процесів.