UKR
Четвер 27 Липня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


29.06.2017

Запрошуємо підприємців і виробників стати учасниками зустрічі з директором Канадсько-української торгової палати Еммою Турос 4 липня об 11 годині у Херсоні за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 7, Херсон (Конгрес-холл).

Детальніше

06.06.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

30.05.2017

План проведення дитячих та молодіжних заходів до Міжнародного Дня захисту дітей 01 червня 2017 року

Детальніше

30.05.2017

Козацька тризна по загиблим Українським козакам та по знищенню Запорізької Січі російським царатом в 1775 році.

Детальніше

29.05.2017

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні321
Вчора557
На цьому тижні1326
Минулого тижня1562
У цьому місяці10111
Минулого місяця13930
За весь період246745
27.03.15

Сфера послуг


Підприємства сфери послуг

Назва

П.І.Б. керівника

Телефон

Фото «Чіз»

Зікранец Олександр Степанович

4-09-70
2-00-52

КП «Готель «Таврія»

Соколова
Наталія Федорівна

2-01-52
2-03-71

Готель «Приват»

Гребенюк
Ольга

2-03-14

«Ремпобуттехніка»

Шевченко
Павло Миколайович

4-09-10

Перукарня ПП
Молчанова

Молчанова Олена Миколаіївна

5-33-58

Перукарня «Юность»

Сидоренко
Людмила Володимирівна

2-13-98

Салон «Кураж»

Могила
Інна Василівна

2-07-37

Перукарня
«Татьяна-стиль»

Ларина
Тетяна Юріївна

4-01-21

Перукарня (
Первомайская 30А)

Цюра
Інесса Володимиіона

5-33-15

Перукарня  
(готель “Таврія”)

Бикова Марина Олександрівна

4-39-73

Перукарня
«Ірина»

Зозуля
Феодора

5-77-97

Ателье «Комильфо»

Дроздик
Світлана Олексіївна

2-01-07

Ателье «Силует»

Коняшин
Микола Миколайович

4-40-07

Фітнес – клуб  «Шанс»

Козак
Наталія Валентинівна





Підприємства торгівлі

Назва

П.І.Б. керівника

Телефон

КП  
«ЦУМ»

Захарченко
Галина Петрівна

4-15-22

КТПП
«Мелиоратор»

Форощук
Олександр Іванович

5-66-68
5-32-62

СП
«Каховский рынок»

Коваленко
Віктор Іванович

4-00-02
2-05-44
2-04-45

Каховська
Райспроживспілка

Каркина
Зінаїда Леонідовна

2-12-73
2-12-09
4-30-71

ОАО «Елена плюс»

Майстренко
Елена Васильевна

4-19-85
2-73-78

Магазин «Солнечный луч»

Агатьєва
Олена Володимирівна

4-40-34

Магазин «Респект»

Курышко
Ігор Анатолійович

2-05-00

Магазин «Продмаркет»

Ковальчук
Галина Степанівна

2-09-97

Магазин «Час-пік»

Николюк
Борис Борисович

4-00-30

Магазин  «Елена»

Кириченко
Андрій Вікторович

4-04-44

Магазин «Тканини»

Лінкевич
Ольга В”ячеславовна

4-05-28

Магазин «Ромашка»

Прийма
Ніна Иванівна

4-43-63

Магазин «Наш край»

Безгінов
Микола Сергійович

4-47-02

«Магазин Леди Н»

Портна
Наталя Олександрівна

4-10-00
2-04-04

Магазин «Флора»

Синько
Сергій Степанович

2-09-98
2-09-29

Магазин «Візит»

Мироненко
Олександр Миколайович

2-06-06

Магазин «Лідер»

Литвинов
Олександр Григорович

4-28-33

Магазин “Перлина»

Асауленко Полина Васильевна

4-38-18
4-18-01

Магазин «Тавр & Я»

Білан
Віктор Степанович

5-22-50

Магазин «Мир обуви»

Комягін
Володимир Петрович

2-03-43

Магазин «Пані»

Стрельцова
Людмила Георгіївна

2-02-95

Магазин «Едельвейс»

Дробот
Ольга Миколаївна

4-23-13
4-38-96

Магазин «Астрон»

Постаногова
Ніна Олексіївна

2-03-44

Магазин «Юг»

Журавльова
Валентина Миколаївна

5-37-59
4-11-37

Магазин «Кристина»

Карбовська
Світлана Станиславівна

5-74-05

ТОВ «Таврія»

Вільвіцкий
Віктор Федорович

4-12-54

Магазин «Эконом»

Зик
Оксана Леонідівна

4-45-56

Магазин  «Бахус»

Семеникова
Тетяна Василівна

4-23-48

Магазин «Немо»

Кисильова
Марія Юріївна

5-39-86

Магазин
«Славянський базар»

Андрусенко
Віталій Іванович

2-02-82

Магазин «Стройлюкс»

Фоменко
Інна Володимирівна

4-48-76

Магазин «Троица»

Ващенко
Любов Володимирівна

2-60-94
5-59-03

Магазин «Золотое руно»

Шеховцов
Сергій Михайлович

5-39-53

Магазин стройматериалів

Марченко
Дмитро Олександрович

4-03-64

Магазин продуктовий

Юрченко
Валерій Олександрович

2-67-20

Магазин «Ксенія»

Барабаш
Зинаїда Анатоліївна

4-04-41

Магазин «Золота рибка»

Савенко
Валерій Михайлович

4-13-04

Магазин ритуальний

Тенкач
Сергій Семенович

2-05-36

Магазин стройматериалів

Муравицький
Олег Михайлович

5-70-33
2-05-22

Магазин «Магнит»

Брагінець Людмила Василівна

2-07-66

Магазин «У Виктора»

Ляшко
Віктор Вікторович

4-01-79

Магазин “Кроха”

Сухомлін
Світлана Вікторівна

2-10-50

Магазин «Мрія»

Сокур
Олександ Пилипович

2-05-76

Магазин «Кулинария»

Кицюра Наталья Александровна

5-54-23

Магазин «Меблик»

Лисакова
Лідія Петрівна

4-13-97

Магазин «По стопочке»

Смирнов Володимир Володимирович
Пляшечук Іван Васильович

2-09-63
2-09-63
5-39-35

«Зоомагазин»

Дербеньова
Олена Володимировна

2-03-20

Магазин “Квіты»

Лосєв
Володимир Михайлович

4-43-84

Магазин «Играшки»

Константинова
Тетяна Володимирівна

2-15-62

Магазин
«Дрібний опт»

Назарова
Наталія Анатоліївна

2-12-77

Магазин, ателье

Брелинський
Олександр Андрійович

4-28-49

Магазин «Школярик»

Отрода
Іван Іванович

4-23-21