UKR
Четвер 21 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2021

21 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться засідання девʼятнадцятої позачергової сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

19.10.2021

28 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні743
Вчора2545
На цьому тижні7267
Минулого тижня13029
У цьому місяці39053
Минулого місяця57521
За весь період1606058
27.09.21

Нові правила отримання інсулінів


З 1 жовтня 2021 року плани лікування Інсуліном хворим на цукровий діабет створюватимуть тільки лікарі-ендокринологи, але ж Е-рецепти на інсулін виписуватимуть і сімейні лікарі.

 

Лікар-ендокринолог формує план лікування, підбирає інсулін, робить призначення, потрібні конкретному пацієнту (який саме препарат, у якій формі, скільки одиниць і скільки разів на день застосовувати), а також виписує перший Е-рецепт на 1 чи 2 місяці, щонайбільше — на 3 місяці. По закінченні цього терміну пацієнт може прийти вже до лікаря первинної медичної допомоги (сімейного лікаря чи терапевта), який випише такий самий рецепт повторно, без жодних змін у призначеннях. Але якщо, наприклад, у пацієнта виникла алергія на той чи інший препарат чи завдяки йому не вдається досягти компенсації цукрового діабету, виникли побічні ефекти, ускладнення тощо, сімейний лікар зобов’язаний спрямувати пацієнта знову до ендокринолога, котрий підбере інший інсулін чи дозу й випише новий рецепт. Тобто сімейний лікар бачитиме план лікування, розроблений ендокринологом, але зміни в нього вносити не зможе.

 

За новими правилами відшкодування вартості препаратів інсуліну, які почнуть діяти вже з 1 жовтня 2021 року, передбачається, що:

Діти до 18 років — мають право отримувати будь-які види і форми інсуліну безоплатно.

Вагітні — мають право отримувати будь-які види і форми інсуліну безоплатно.

Учні закладів загальної середньої освіти та студенти віком до 25 років (за наявності студентського квитка) — мають право отримувати безоплатно інсулін людський у будь-якій формі (флакон, картридж, шприц-ручка).

Люди з порушенням зору (у разі, коли зір з корекцією менше 0,4 на оці, що бачить краще) — безоплатно інсулін людський у будь-якій формі (флакон, картридж, шприц-ручка).

Люди з функціональними порушеннями верхніх кінцівок — безоплатно інсулін людський у будь-якій формі (флакон, картридж, шприц-ручка).

Пацієнти з цукровим діабетом, у яких за результатами обстеження в умовах стаціонару підтверджено наявність алергії на людські інсуліни, — безоплатно аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка).

Пацієнти, у яких під час лікування людським інсуліном спостерігають випадки тяжкої гіпоглікемії (два і більше випадків протягом 6 місяців), — безоплатно аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка) і інсулін людський у флаконі.

Пацієнти з цукровим діабетом, які отримували безперервне лікування препаратами людського інсуліну і досягли цільового рівня компенсації (НвА1с менше 7,5%) протягом шести місяців — безоплатно інсулін людський у будь-якій формі (флакон, картридж, шприц-ручка).

Пацієнти, які отримували безперервне лікування аналогами інсуліну, у разі досягнення цільового рівня компенсації (НвА1с менше 7,5%) протягом шести місяців — безоплатно аналог інсуліну (флакон, картридж, шприц-ручка) і інсулін людський у флаконі.

Пацієнти з цукровим діабетом — безоплатно людський інсулін у флаконі.

Відповідно, всі інші види і форми інсуліну людина МАЄ ПРАВО отримувати з доплатою 15% від роздрібної ціни бажаного препарату.

Більше деталей за посиланням: https://bit.ly/2XiZMLS .