UKR
Понеділок 22 Липня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні771
Вчора872
На цьому тижні771
Минулого тижня5966
У цьому місяці24555
Минулого місяця30491
За весь період2563290
19.06.20

Протокол № 20 від 12 червня 2020 року


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
МІСЬКА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка, Херсонська область, 74800, Україна
тел. (05536) 2-01-81, факс (05536) 2-01-04, е-mail: gorhoz@kakhovka-rada.gov.ua

 

Протокол № 20
12 червня 2020 року                                                          м. Каховка

 

ГОЛОВУВАВ: Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації в місті Каховка та наявних ознак для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами).
Доповідають: Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.


СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації в місті Каховка та наявних ознак для послаблення протиепідемічних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами).
Доповідали: Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

За результатами участі у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Херсонській обласній державній адміністрації 11 червня 2020 року, яке проходило у селекторному режимі, згідно рішення регіональної комісії (протокол № 36), міська постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

ВИРІШИЛА:
1.1. Дозволити за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 (зі змінами), а також протиепідемічних заходів, викладених у нормативних актах МОЗ та Головного державного санітарного лікаря України:
- діяльність закладів культури, зокрема приймання відвідувачів під час проведення заходів за умови перебування не більше однієї особи на 5 м² площі приміщення, де проводиться захід;
- закладів, які надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Термін: в разі готовності, далі - постійно

1.2. Каховському міськрайонному відділу ДУ "ХОЛЦ МОЗ України" у разі погіршення епідемічної ситуації вмісті інформувати виконавчій комітет міської ради про необхідність посилення протиепідемічних обмежень на відповідній території.
Термін: постійно

1.3. Відділу культури Каховської міської ради забезпечити контроль за дотриманням закладами культури наступних карантинних обмежень:
- перебування в закладах культури працівників, відвідувачі та учасників культурних заходів в засобах індивідуального захисту органів дихання;
- забезпечити перебування в приміщеннях, де проводиться захід, не більше однієї особи на 5 м² площі приміщення, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;
- впроваджувати свою діяльність з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення культурно-мистецьких заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою заступника Міністра охорони здоров’я - Головного санітарного лікаря України від 06.06.2020 року № 35.
Термін: до 10.06.2020 р.

1.4. Відділу економіки, комунального майна та землі Каховської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства:
- забезпечити контроль наявності у керівників закладів, що надають послуги з розміщення, дозволів на здійснення зазначеної діяльності;
- рекомендувати керівникам закладів, що надають послуги з розміщення, обов’язкове (два рази на місяць) ІФА-тестування співробітників, у першу чергу тих, що безпосередньо контактують з відвідувачами;
- у разі встановлення фактів надання послуг з розміщення суб’єктами, що не мають відповідного дозволу, негайно інформувати відповідні контролюючі органи.
Термін: до 10.06.2020 р.

1.5. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів Каховської міської ради, Каховському відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховському МРУ ГУ ДПСС у Херсонській області (за згодою) забезпечити:
- участь працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень;
- виконання вимог щодо перебування населення у громадських місцях, громадському транспорті із вдягнутими засобами індивідуального захисту.
Термін: постійно

1.6. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради розмістити у засобах масової інформації вимоги до громадян міста щодо проведення ІФА-тестування перед відвідуванням курортних закладів згідно до затвердженого регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 11.06.2020 року, протокол № 36 обласного Плану заходів безпечного проведення курортного сезону в умовах СOVID-19.

 

Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                        А.А.Дяченко

 

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                                О.В.Сбітнєв