UKR
Вівторок 20 Жовтня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2020

Оголошення про приватизацію об’єкта малої приватизації Інформація про об’єкт приватизації: Комплекс, виробничі будівлі, загальною площею 465,0 кв.м., що розташовані за адресою: Херсонська область, м. Каховка, Семенівське шосе, будинок 1/1.

Детальніше

19.10.2020

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності Рішенням конкурсної комісії від 16.10.2020 р. з відбору суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

Детальніше

13.10.2020

14 жовтня 2020 року, з нагоди відзначення Дня захисника України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, в місті плануються наступні заходи:

Детальніше

09.10.2020

Оголошення
про проведення аукціону на Продовження договору оренди: частини даху будівлі Каховської школи мистецтв за адресою: Херсонська обл.,м.Каховка, вул.Панкеєвська, 6, загальною площею 114,0 кв. м
Інформація про договір оренди, що продовжується:

Детальніше

05.10.2020

Оголошення
про приватизацію об’єкта малої приватизації

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні537
Вчора1672
На цьому тижні2209
Минулого тижня10596
У цьому місяці29664
Минулого місяця29379
За весь період958829
15.05.20

Роль органів місцевого самоврядування у вирішенні проблем внутрішніх переселенців в умовах карантину


14 травня 2020 року в управлінні праці та соціального захисту населення пройшла скайп нарада з представником місії ОБСЕ в Херсонській області Мікеле Ріко. Темою наради було обговорення питання про роль органів місцевого самоврядування у вирішенні проблем внутрішніх переселенців в умовах карантину, забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій найбільш вразливим категоріям населення міста, зокрема внутрішньо переміщеним особам.
На даний час в місті Каховці зареєстрована 161 сім’я, з числа вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та тимчасово окупованого півострова Крим, в яких проживає 233 особи у тому числі:
з Донецької області - 158 осіб
з Луганської області - 42 особи
з АР Крим - 33 особи.
Серед них:
чоловіків - 77 осіб
жінок - 105 осіб
молоді віком до 35 років - 35 осіб
працездатного віку 94 особи, у тому числі офіційно працевлаштованих - 29 осіб
інвалідів - 12 осіб
пенсіонерів - 79 осіб, з них старші від 80 років - 20 осіб.
Більшість внутрішньо переміщених осіб постійно мігрують між населеними пунктами за місцем своєї реєстрації та Каховкою для збереження соціальних, пенсійних та компенсаційних виплат.
У зв’язку з оголошенням у березні поточного року карантину через поширення коронавірусної інфекції значна кількість внутрішніх переселенців, яка виїхала до своїх домівок, не мала змоги повернутися. І тому, на даний час в місті залишилося близько 30% внутрішньо переміщених осіб від загальної їх кількості.
Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби" передбачено ряд вдосконалень, які покликані підвищити рівень соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.
Зокрема, на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби та протягом 30-ти днів з дня його відміни:
- забороняється здійснення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат;
- комісія з питань соціального захисту населення приймає рішення про призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат, без акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї;
- в автоматичному режимі продовжується виплата внутрішньо переміщеним особам соціальних виплат (пенсій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування), призначених до періоду встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)";
- забороняється скасування довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб через неможливість повернення до міста на весь час карантину та ще на 30 днів з дати оголошення про його відміну.
Під час карантину до комісії з питань соціального захисту виконавчого комітету звернулося троє внутрішньо переміщених осіб з проханням про матеріальну допомогу на лікування. Комісією прийняте рішення про надання заявникам такої допомоги на загальну суму 2600 грн.
Мобільною бригадою територіального центру соціального обслуговування міської ради під час карантину відвідані 9 сімей вимушених переселенців, які знаходяться в групі ризику по захворюваності на COVID-19, яким передані продуктові кошики з набором необхідних продуктів харчування та засоби індивідуального захисту - маски, виготовлені силами працівників центру.