UKR
Середа 24 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні530
Вчора1006
На цьому тижні2448
Минулого тижня7711
У цьому місяці24859
Минулого місяця34012
За весь період2468614
15.05.20

Роль органів місцевого самоврядування у вирішенні проблем внутрішніх переселенців в умовах карантину


14 травня 2020 року в управлінні праці та соціального захисту населення пройшла скайп нарада з представником місії ОБСЕ в Херсонській області Мікеле Ріко. Темою наради було обговорення питання про роль органів місцевого самоврядування у вирішенні проблем внутрішніх переселенців в умовах карантину, забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій найбільш вразливим категоріям населення міста, зокрема внутрішньо переміщеним особам.
На даний час в місті Каховці зареєстрована 161 сім’я, з числа вимушених переселенців з Донецької, Луганської областей та тимчасово окупованого півострова Крим, в яких проживає 233 особи у тому числі:
з Донецької області - 158 осіб
з Луганської області - 42 особи
з АР Крим - 33 особи.
Серед них:
чоловіків - 77 осіб
жінок - 105 осіб
молоді віком до 35 років - 35 осіб
працездатного віку 94 особи, у тому числі офіційно працевлаштованих - 29 осіб
інвалідів - 12 осіб
пенсіонерів - 79 осіб, з них старші від 80 років - 20 осіб.
Більшість внутрішньо переміщених осіб постійно мігрують між населеними пунктами за місцем своєї реєстрації та Каховкою для збереження соціальних, пенсійних та компенсаційних виплат.
У зв’язку з оголошенням у березні поточного року карантину через поширення коронавірусної інфекції значна кількість внутрішніх переселенців, яка виїхала до своїх домівок, не мала змоги повернутися. І тому, на даний час в місті залишилося близько 30% внутрішньо переміщених осіб від загальної їх кількості.
Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби" передбачено ряд вдосконалень, які покликані підвищити рівень соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб.
Зокрема, на період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби та протягом 30-ти днів з дня його відміни:
- забороняється здійснення перевірок фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб при призначенні (відновленні) соціальних виплат;
- комісія з питань соціального захисту населення приймає рішення про призначення (відновлення) або відмову в призначенні (відновленні) соціальних виплат, без акта обстеження матеріально-побутових умов сім’ї;
- в автоматичному режимі продовжується виплата внутрішньо переміщеним особам соціальних виплат (пенсій, довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг, субсидій та пільг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування), призначених до періоду встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)";
- забороняється скасування довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб через неможливість повернення до міста на весь час карантину та ще на 30 днів з дати оголошення про його відміну.
Під час карантину до комісії з питань соціального захисту виконавчого комітету звернулося троє внутрішньо переміщених осіб з проханням про матеріальну допомогу на лікування. Комісією прийняте рішення про надання заявникам такої допомоги на загальну суму 2600 грн.
Мобільною бригадою територіального центру соціального обслуговування міської ради під час карантину відвідані 9 сімей вимушених переселенців, які знаходяться в групі ризику по захворюваності на COVID-19, яким передані продуктові кошики з набором необхідних продуктів харчування та засоби індивідуального захисту - маски, виготовлені силами працівників центру.