UKR
Четвер 21 Жовтня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.10.2021

21 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться засідання девʼятнадцятої позачергової сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

19.10.2021

28 жовтня 2021 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

08.10.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад
фахівців (консультантів) інклюзивно-ресурсного
центру практичного психолога, вчителя-дефектолога
Каховського міського інклюзивно-ресурсного центру
Каховської міської ради

Детальніше

01.10.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні871
Вчора2545
На цьому тижні7395
Минулого тижня13029
У цьому місяці39181
Минулого місяця57521
За весь період1606186
13.10.21

Протокол № 16 від 12 жовтня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Гончарова І.А. - секретар міської ради, Чернявський В.В. - керуючий справами виконавчого комітету міської ради; Швед А.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Інформують: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
2. Про результати осінньої перевірки джерел пожежного водопостачання населених пунктів Каховської громади.
Інформує: Швед А.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.
3. Про полігон знищення вибухонебезпечних предметів, які знайдені на територій Каховської територіальної громади.
Інформує: Швед А.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

СЛУХАЛИ:
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Інформували: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови, перший заступник голови

міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У зв’язку з погіршенням ситуації на території громади щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV2" (зі змінами), члени комісії

ВИРІШИЛИ:
1.1. Встановити на території Каховської територіальної громади наступні додаткові карантинні обмеження, а саме:
- проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) за наявністю в учасника документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації;
- перебування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно:
а) в громадських будинках і спорудах;
б) громадському транспорті;
в) на територіях закладів охорони здоров’я та освіти;
г) на зупинках громадського транспорту;
д) на інших територіях загального користування у разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше 1,5 метра;
- перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.
Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням пасажирами під час перевезення засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
Термін: постійно на період дії карантинних обмежень
1.2. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення, відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Відділення поліції № 1 Каховського відділу поліції НП України у Херсонській області (за згодою), Каховського районного управління ГУ ДПСС в Херсонській області (за згодою) посилити заходи контролю у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину
1.3. Відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради проінформувати суб’єктів підприємницької діяльності територіальної громади щодо додаткових протиепідемічних обмежень на території громади.
Термін: постійно на період карантину
1.4. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради:
- довести дану інформацію до населення громади в засобах масової інформації;
- звернутись до релігійних організацій, які розташовані на території населених пунктів громади з рекомендаціями щодо проведення релігійних обрядів у відповідності до вимог даного протоколу.
Термін: постійно на період карантину
1.5. Управлінню освіти:
- застосовувати заборону відвідування закладів освіти здобувачами, якщо на самоізоляції через контакт з пацієнтом із підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу навчального закладу навчальних класів, які продовжують навчання у звичайному режимі;
- заборонити проведення в закладах освіти будь-яких масових заходів (у тому числі батьківських зборів).
Термін: постійно на період карантину
1.6. Управлінню праці та соціального захисту населення, управлінню фінансів, управлінню освіти, управлінню культури та туризму центру надання адміністративних послуг, відділу державної реєстрації, відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю, міському центру соціальних служб, відділу у справах молоді та спорту:
- забезпечити антисептичними засобами та засобами індивідуального захисту працівників підрозділу;
- не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;
- заборонити відвідування установ громадянами без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
- встановити максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів згідно розрахунку районного управління ГУ Держпродспоживслужби.
Термін: постійно на період дії карантину
1.7. Загальному відділу міської ради забезпечити антисептичними засобами та засобами індивідуального захисту працівників структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.
Термін: постійно на період дії карантину
1.8. Керівникам організацій, підприємств та установ громади:
- забезпечити працівників підприємства засобами індивідуального захисту, дистанціювання між робочими місцями не менш ніж 1,5 метра, відсутність скупчення людей на території підприємства, перевезення працівників на роботу у кількості визначених характеристикою транспортного засобу відповідно місць для сидіння;
- запровадити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників щодо необхідності виконання протиепідемічних заходів та заходів особистої гігієни;
- за можливістю, перевести працівників підприємства на дистанційну роботу;
- запровадити за можливістю проведення в організаціях, підприємствах, установах інших організованих колективах робочих нарад, засідань, тренінгів тощо в режимі онлайн конференцій;
- не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання;
- забезпечити обробку дезінфікуючими засобами підлоги, ручок, поручнів офісних, побутових, складських та інших приміщень, салонів відомчого транспорту і таке інше;
- встановити для усіх підприємств, установ, закладів максимально допустиму одночасно кількість відвідувачів згідно розрахунку районного управління ГУ Держпродспоживслужби.
Термін: постійно на період дії карантину
1.9. ВСП "Каховський міськрайонний відділ ДУ "Херсонський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України", ВП № 1 Каховського районного ВП НП України в Херсонській області:
- посилити контроль щодо відстеження контактних осіб та виведення їх на самоізоляцію як у домашніх вогнищах, так і в організаціях, підприємствах, установах та інших організованих колективах;
- посилити контроль за самоізоляцією осіб, які визнані хворими на COVID-19 (лікуються на дому) або контактними з хворими.
1.10. КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих", КНП "Каховський центр первинної медико-санітарної допомоги", Каховська філія ТОВ "Перша приватна поліклініка" посилити контроль за дотриманням маршрутів пацієнтів (в першу чергу недопущенням скупчення пацієнтів у коридорах, перед кабінетами лікарів)
1.11. КВУ «Каховський водоканал» посилити виробничий лабораторний контроль за якістю та безпечністю питної води відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Термін - постійно у період карантину
СЛУХАЛИ
2. Про результати осінньої перевірки джерел пожежного водопостачання населених пунктів Каховської громади.
Інформував: Швед А.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

ВИРІШИЛИ:
2.1. Інформацію начальника 3 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області прийняти до відома.
2.2. Старостам старостинських округів громади, відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю, КВУ "Каховський водоканал":
- відновити дієздатність існуючих або створити в кожному населеному пункті декілька надійних джерел пожежного водопостачання;
- передбачити програмами розвитку населених пунктів питання створення, реконструкції та ремонту джерел пожежного водопостачання;
- обладнати водонапірні вежі та свердловини пристроями для заправки водою пожежних автомобілів;
- встановити покажчики джерел пожежного водопостачання;
- розглянути можливість встановлення наземних пожежних гідрантів, використання яких довели свою ефективність;
- провести роботу з підприємцями щодо можливості залучення, в разі необхідності, пристосованої техніки для підвезення води.
Термін - невідкладно, постійно

СЛУХАЛИ
3. Про полігон знищення вибухонебезпечних предметів, які знайдені на територій Каховської територіальної громади.
Інформував: Швед А.В. - начальник 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ Каховського районного управління ГУ ДСНС України у Херсонській області.

ВИРІШИЛИ:
3.1. У зв’язку з відсутністю в Каховській громаді території, яка б відповідала вимогам нормативних документів щодо проведення знищення вибухонебезпечних предметів (в основному часів другої світової війни), враховуючи те, що громада розташована на території новоствореного Каховського району, вважати за необхідне використання для вищезазначених цілей полігон для знищення вибухонебезпечних предметів, який функціонує на території Каховського району.

 


Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                    Віталій НЕМЕРЕЦЬ


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                           Олег СБІТНЄВ