UKR
Понеділок 24 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні131
Вчора1158
На цьому тижні131
Минулого тижня7565
У цьому місяці22794
Минулого місяця33392
За весь період2531038
26.01.22

Протокол № 1 від 25 січня 2022 року


ГОЛОВУВАВ: Рагулін В.В. - заступник міського голови, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Інформує: Рагулін В.В. - заступник міського голови, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
2. Про роботу навчальних закладів територіальної громади.
Інформує: Круковська О.Я. - начальник управління освіти Каховської міської ради.
3. Про стан пожежної безпеки в закладах охорони здоров’я територіальної громади
Інформують: Федотов А.О. - в. о. директора КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради", Антоненко О.А. директор КНП "Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради".

СЛУХАЛИ:
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19
Інформував: Рагулін В.В. - заступник міського голови, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р.
№ 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами) члени комісії:
ВИРІШИЛИ:
1.1. Посилити контроль за виконанням встановлених на території Каховської територіальної громади протиепідемічних обмежень.
1.2. Відділу міського господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій міської ради спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики міської ради, Відділення поліції № 1 Каховського відділу поліції ГУ НП України у Херсонській області (за згодою), Каховського управління ГУ ДПСС в Херсонській області (за згодою) посилити заходи контролю у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

СЛУХАЛИ:
2. Про роботу навчальних закладів територіальної громади.
Інформувала: Круковська О.Я. - начальник управління освіти каховської міської ради.
ВИРІШИЛИ:
2.1. Управлінню освіти, управлінню культури та туризму:
- перевести з 27 січня 2022 року строком на 10 днів на дистанційну форму навчання учнів 1 - 11 класів закладів загальної середньої освіти;
- заборонити відвідування закладів позашкільної освіти та проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій і поїздок.

Термін: невідкладно
СЛУХАЛИ:
3. Про стан пожежної безпеки в закладах охорони здоров’я територіальної громади.
Інформували: Федотов А.О. - в. о. директора КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради", Антоненко О.А. - директор КНП "Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради".
ВИРІШИЛИ:
3.1. КНП ""Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради", КНП "Каховська центральна міська лікарня ім. Панкеєвих Каховської міської ради":

- передбачити кошти для усунення недоліків протипожежного стану об’єктів з масовим перебуванням людей;
- вжити невідкладних заходів для виконання приписів на усунення порушень і приведення підпорядкованих об’єктів до належного протипожежного стану;
- перевірити технічний стан систем живлення для забезпечення безперебійного електропостачання закладів охорони здоров’я;
- провести комісійне обстеження генераторів, що знаходяться у закладах охорони здоров’я, на предмет їх готовності до використання;
- забезпечити резерв пально-мастильних матеріалів для безперебійної роботи електрогенераторів;
- уточнити списки працівників, відповідальних за підключення автономних джерел живлення, дані про проведення навчань з персоналом надати міській комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
- уточнити відповідність до штатного розпису списку обслуговуючого персоналу, який пройшов додаткові інструктажі з питань пожежної та техногенної безпеки;
Термін: невідкладно
3.2. Про виконання заходів, визначених пунктом 3.1 даного протоколу повідомити міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Термін: до 31.01.2022 року

 


Заступник міського голови,
заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                   Володимир РАГУЛІН

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, благоустрою, надзвичайних
ситуацій, секретар комісії                                                 Олег СБІТНЄВ