UKR
Середа 24 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні474
Вчора1006
На цьому тижні2392
Минулого тижня7711
У цьому місяці24803
Минулого місяця34012
За весь період2468558
18.03.21

Протокол № 4 від 12 березня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про подовження дії обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформують: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради.
2. Про підвищення пожежної безпеки в екосистемах Каховської територіальної громади.
Інформує: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
3. Про підвищення пожежної безпеки в житловому секторі Каховської територіальної громади.
Інформує: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
4. Про визначення земельних ділянок, придатних для організації пляжів, водних атракціонів, пунктів прокату суден на території Каховської громади.
Інформує: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області; Джепарова С.Р. - начальник відділу містобудування та архітектури міської ради.

СЛУХАЛИ:
1. Про подовження дії обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформували: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради.
У зв’язку зі збільшенням випадків інфікування жителів громади коронавірусом SARS-CoV-2, епідемічна ситуація залишається напруженою. На даний час існує ймовірність віднесення Каховського району до "червоної" зони епідемічного зонування з введенням в дію відповідних епідемічних обмежень (практично, запровадження локдауну). У зв’язку з вищевказаним комісія

ВИРІШИЛА:
1.1. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла продовжити спільно з представниками відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, управління праці та соціального захисту населення, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського МРУ ГУ ДПСС у Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради додатково довести інформацію щодо протиепідемічних заходів до суб’єктів підприємницької діяльності територіальної громади відповідно до основних видів економічної діяльності, стосовно яких здійснюються обмежувальні протиепідемічні заходи, пов’язані із поширенням на території міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Термін: постійно на період карантину

2. Про підвищення пожежної безпеки в екосистемах Каховської територіальної громади.
Інформував: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
2.1. Інформацію начальника міськрайонного управління ДСНС взяти до відома.
2.2. ДП "Каховське лісове господарство" (за згодою), старості с. Малокаховка, сільгоспвиробникам громади:
- заборонити спалювання сухої трави, сміття, стерні на підконтрольних територіях;
- провести обкоси та обпашки прилеглих територій до автомобільних доріг, сільгоспугідь, лісосмуг, посівів зернових та технічних культур;
- забезпечити очищення лісових масивів від захаращень та сухостою, у першу чергу, вздовж населених пунктів, під повітряними ЛЕП, газопроводів;
- ліквідувати та не допускати в подальшому утворення стихійних сміттєзвалищ:
- створити запас паливно-мастильних матеріалів;
- на період високого ласу пожежної небезпеки вводити обмеження відвідування лісових масивів населенням;
- організувати інформування населення через засоби масової інформації про заходи пожежної безпеки в екосистемах;
- встановити вздовж доріг табличок з написами протипожежної тематики;
- визначити техніку придатну для підвозу води (за відсутністю - укласти договори з власниками даної техніки).
Термін: невідкладно, далі - протягом пожежонебезпечного періоду

3. Про підвищення пожежної безпеки в житловому секторі Каховської територіальної громади.
Інформував: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
3.1. Відділу забезпечення діяльності старост в старостинських округах та внутрішнього контролю, старостам с. Малокаховка, с. Роздольне та с. Вільна Україна, с. Коробки, відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, КП "Каховська керуюча компанія, ОСББ (за згодою) та ЖБК (за згодою), старшим кварталів (за згодою)забезпечити виконання наступних заходів:
- активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження пожеж та загибелі людей на них;
- організувати проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті з певними категоріями населення (самотні, особи похилого віку, інваліди, неблагонадійні сім’ї, тощо);
- організувати доведення до населення на об’єктах з масовим перебуванням людей, соціально-побутових, медичних, громадських установах, закладах освіти, культури, в громадському транспорті, торговельних закладах звернень з необхідністю дотримання правил пожежної безпеки.
Термін: постійно.

4. Про визначення земельних ділянок, придатних для організації пляжів, водних атракціонів, пунктів прокату суден на території Каховської громади.
Інформували: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області; Джепарова С.Р. - начальник відділу містобудування та архітектури міської ради.
Згідно рішення сесії Каховської міської ради від 22.12.2020 № 95/3 генеральним планом передбачені дві окремі ділянки прибережної зони міста Каховка, цільовим призначенням яких є улаштування зон масового відпочинку населення на водному об’єкті (Каховське водосховище): створення пляжів, водних атракціонів, пунктів прокату маломірних суден, таке інше.
На даний час вищевказані ділянки не використовуються за призначенням. Організація відпочинку на водних об’єктах за рахунок бюджету міста (комунальних установ) на даний час неможлива у зв’язку з відсутністю вільних грошових коштів. У разі звернення організацій або підприємців, які виявили бажання створення закладів з надання населенню послуг відпочинку на водних об’єктах, питання безпеки перебування громадян розглядати як пріоритетне.

ВИРІШИЛИ:
3.1. Інформацію доповідачів взяти до відома.
3.2. КП "Комунальне транспортне підприємство" визначитись та забезпечити місця берегової лінії позначками "Купатись заборонено!"
Термін: до 01.05.2021 р.

 

Перший заступник міський голови,
перший заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                                      Руслан РОМАНЕНКО

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                                             Олег СБІТНЄВ