Прізвище,
ім`я по батькові
|
Посада
|
Графік
прийому
|
Віталій
НЕМЕРЕЦЬ
|
міський
голова
|
1-й,
3-й понеділок
з
14.00 год.
каб.115
|
Ірина
ГОНЧАРОВА
|
секретар
міської ради
|
щовівторка
з
8.00 до 12.00 год.
каб.315
|
Галина
ГОНДАРЕВА
|
перший
заступник міського голови
з
питань діяльності виконавчих органів
ради
|
2-й,
4-й понеділок
з
14.00 год.
каб.115
|
Іван
ОРЄХОВ
|
заступник
міського голови
з
питань діяльності виконавчих органів
ради
|
1-й,
3-й вівторок,
з
13.00 до 17.00 год.
каб.304
|
Галина
ЛОБУНЬКО
|
заступник
міського голови
з
питань діяльності виконавчих органів
ради
|
2-й,
4-й четвер
з
13.00 до 17.00 год.
каб.304-а
|
Віталій
ЧЕРНЯВСЬКИЙ
|
керуючий
справами виконавчого комітету
|
щосереди
з
13.00 до 16.00 год.
каб.410-а
|
Сергій ЗУЄВ
|
начальник
архівного
відділу
|
середа,
п`ятниця
з
8.00 до 12.00 год.
каб.238
(праве крило будівлі)
|
Майя
ГОРБАЧ
|
начальник
відділу
бухгалтерського
обліку та звітності
|
щочетверга
з
8.00 до 12.00 год.
каб.206
|
Юрій
САВУШКІН
|
начальник
відділу
ведення
державного реєстру виборців
|
щопонеділка
з
8.00 до 12.00 год.
каб.116
|
Володимир КОЛУШКІН
|
начальник
відділу
державної
реєстрації
|
щочетверга
з
8.00 до 12.00 год.
(вул.Пушкіна,
71)
|
Алла
КАМЄНЄВА
|
начальник
відділу
економічного
розвитку, інвестицій
та
регуляторної політики
|
щосереди
з
13.00 до 16.00 год.
каб.313
|
Лідія
ЗЕМЛЯНСЬКА
|
начальник відділу
забезпечення
діяльності старост
в старостинських
округах
та внутрішнього
контролю
|
-
|
-
|
начальник
відділу
з
питань депутатської діяльності
|
щовівторка
з
8.00 до 12.00 год.
каб.314
|
Віктор СОКОЛЕНКО
|
начальник
відділу
комунального
майна та землі
|
щосереди
з
13.00 до 16.00 год.
каб.312
|
Дмитро
ВДОВИЧЕНКО
|
начальник
відділу
контролю
за додержанням законодавства
про
працю, благоустрій та паркування
транспортних засобів
|
-
|
Сєрвіназ
ДЖЕПАРОВА
|
начальник
відділу
містобудування
та архітектури
|
щопонеділка
з
8.00 до 17.00 год.
каб.214
|
Андрій
КАШУЛІН
|
начальник
відділу
міського
господарства,
надзвичайних
ситуацій, обліку
житла
|
щовівторка
з
13.00 до 16.00 год.
каб.310
|
Оксана
ІОТОВА
|
начальник
відділу
організаційно-кадрової
роботи,
інформаційної
політики
та
взаємодії з громадськістю
|
щопонеділка
з
8.00 до 12.00 год.
каб.411
|
Ольга ЗАЄЦЬ
|
начальник
відділу
реєстрації
місця проживання осіб
|
понеділок,
середа
з
13.00 до 17.00 год.
каб.301
|
Ольга
НАЗАРОВА
|
начальник
відділу
у
справах дітей
|
понеділок,
середа
з
13.00 до 17.00 год.
каб.203
|
Сергій
КАШУЛІН
|
начальник
відділу
у
справах молоді та спорту
|
щовівторка
з
8.00 до 12.00 год.
каб.309
|
Геннадій
РАШЕВСЬКИЙ
|
начальник
загального
відділу
|
щопонеділка
з
13.00 до 16.00 год.
каб.407
|
Анна
САДОВА
|
начальник
управління
культури і туризму
|
щосереди
з
8.00 до 12.00 год.
(вул.Панкеєвська,
6, каб.35)
|
Оксана КРУКОВСЬКА
|
начальник
управління
освіти
|
щоп`ятниці
з
9.00 до 12.00 год.
(вул.Фаїни
Гаєнко, 6А, каб.3)
|
Андрій
СКРИПНІЧЕНКО
|
начальник
управління
праці та
соціального
захисту населення
|
щочетверга
з
13.00 до 16.00 год.
каб.115
|
Олександр ГОНЧАРОВ
|
начальник
фінансового
управління
|
щоп`ятниці
з
8.00 до 12.00 год.
каб.210
|
Наталія БАТУРІНА
|
начальник
центру
надання
адміністративних
послуг
|
щоденно
з
8.00 до 17.00 год.
(вул.Велика
Куликовська, 138)
|
Олександр МАЛИШЕНКО
|
начальник
юридичного
відділу
|
щоп`ятниці
з
13.00 до 16.00 год.
каб.408
|