UKR
Вівторок 21 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні736
Вчора1121
На цьому тижні1857
Минулого тижня7610
У цьому місяці22113
Минулого місяця31097
За весь період2496965
13.10.21

Протокол № 15 від 11 жовтня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Орєхов І.М. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про ситуацію, яка склалася з газопостачанням у бюджетних установах Каховської територіальної громади на осінньо-зимовий період 2021/22 року.

Інформують: Орєхов І.М. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради.
СЛУХАЛИ:
1. Про ситуацію, яка склалася з газопостачанням у бюджетних установах Каховської територіальної громади на осінньо-зимовий період 2021/22 року.
Інформували: Орєхов І.М. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради.
За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією з’ясовано, що стрімке зростання захворюваності на гострі респіраторні хвороби, в тому числі на COVID-19, відсутність надання послуги з постачання природного газу з боку газопостачальних компаній для бюджетних установ та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я Каховської міської ради, що фінансуються з місцевого бюджету, і неминуче призведе до розгерметизації труб теплопостачання, зниження постійної температури в приміщеннях, вимушене використання несертифікованих електричних опалюваних приладів, що є небезпечним, через високе навантаження на мережі електропостачання та загрози пожежі або вибуху через підвищений вміст кисню у лікарнях з хворими на COVID-19.
В свою чергу, зазначена ситуація спричинить техногенну надзвичайну ситуацію, пов’язану з аваріями систем життєзабезпечення, порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, загрозами пожеж та вибухів в бюджетних установах громади, а в подальшому до виникнення масштабної медико-біологічної надзвичайної ситуації в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, що загрожуватиме життю та здоров’ю населенню Каховської територіальної громади. Враховуючи вищезазначене, члени комісії

ВИРІШИЛИ:
1. Визнати ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я Каховської територіальної громади, що фінансуються з місцевого бюджету на осінньо-зимовий період 2021/22 року та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення громади та завдання значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України, надзвичайною ситуацією.
2. Надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я Каховської територіальної громади, що фінансуються з місцевого бюджету на осінньо-зимовий період 2021/22 року, відповідно до Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010, пункту 5.1 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями (далі - Порядок класифікації), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 368, класифікувати як надзвичайну ситуацію техногенного характеру (код НС 10800 - НС унаслідок аварій на системах життєзабезпечення) місцевого рівня.
3. Подати до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації даний протокол та повідомлення форми 2/НС-1 про виникнення надзвичайної ситуації відповідно до вимог постанови КМУ від 9 жовтня 2013 року № 738 (додається).

 

Заступник міського голови, заступник
голови міської постійної комісії з питань
техногенно - екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій                                                Іван ОРЄХОВ

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                    Олег СБІТНЄВ