UKR
Субота 27 Лютого 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.02.2021

25 лютого 2021 року о 9.00 у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться 8 чергова сесія Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

12.02.2021

18 лютого 2021 року о 9.00 у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться 7 позачергова сесія Каховської міської ради VІІІ скликання

Детальніше

11.02.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

11.02.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу).

Детальніше

11.02.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ  ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні500
Вчора1366
На цьому тижні8729
Минулого тижня10974
У цьому місяці40031
Минулого місяця42024
За весь період1152252
23.11.20

Список депутатів обраних від партій


Херсонська регіональна організація ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ»
1. Гончарова Ірина Анатоліївна
2. Особа Олександр Богданович
3. Біжан Наталія Сергіївна
4. Гриненко Олександр Вікторович
5. Радіонова Ольга Сергіївна
6. Зюмкін Володимир Миколайович

Херсонська обласна організаціїя ПП «СЛУГА НАРОДУ»
7. Сурін Максим Сергійович
8. Гарькава Олена Петрівна
9. Кисельова Жанна Іванівна
10. Радченко Оксана Василівна
11. Антонова Оксана Вікторівна
12. Барабаш Олег Євгенійович
13. Сєрова Олександра Іванівна

Херсонська обласна організація ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБʼЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
14. Гончарова Тетяна Сергіївна
15. Тернавський Олександр Валерійович
16. Комягін Петро Володимирович
17. Гончаров Сергій Сергійович

Херсонська територіальна організація ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
18. Гончар Михайло Васильович
19. Салтиков Олександр Миколайович
20. Таранішина Наталія Вікторівна

Херсонська обласна організація Партії Зелених України
21. Капустіна Наталія Олександрівна
22. Білодід Олександр Віталійович
23. Москаленко Наталія Миколаївна

Херсонська регіональна організація ПП «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!»
24. Мясникян Вегандз Деренікович
25. Митрович Марина Валентинівна
26. Скороход Руслан Володимирович
27. Місюра Валентин Валерійович
28. Зубков Віктор Анатолійович
29. Артеменко Віктор Володимирович

Каховська міська організація ПП «ПРОПОЗИЦІЯ»
30. Дяченко Андрій Андрійович
31. Трофимчук Артем Анатолійович
32. Бендеберя Людмила Костантинівна
33. Перемежко Антон Васильович
34. Аркуша Олександра Вікторівна