UKR
Вівторок 19 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні527
Вчора3673
На цьому тижні4200
Минулого тижня6527
У цьому місяці20609
Минулого місяця57472
За весь період2430352

Про порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.


На даний час в нашій країні відбувається хвиля внутрішньої міграції громадян, які переселяються з окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України існує ризик збільшення випадків торгівлі людьми в середині країни та за її межами. Тому, управління праці та соціального захисту населення інформує щодо порядку встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
На виконання Закону України „Про протидію торгівлі людьми" створена система протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим особам:
- затверджено порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, порядок взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми;
- затверджено порядок виплати одноразової матеріальної допомоги постраждалим особам;
- затверджено стандарти надання послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми, методичні рекомендації для державних службовців, які працюють з постраждалими;
- в кожній місцевій державній адміністрації визначено структурний підрозділ, відповідальний за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Відповідно до ЗУ «Про протидію торгівлі людьми», особи, які постраждали від торгівлі людьми у разі потреби можуть отримати комплексну психологічну, соціально-педагогічну, соціально-медичну, юридичну, інформаційну допомогу у працевлаштуванні та перекваліфікації та інші види допомоги в центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
1). Особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, подає за місцем перебування до місцевої державної адміністрації заяву про встановлення відповідного статусу.
2). Посадова особа проводить протягом трьох робочих днів з дня подачі заяви співбесіду з особою, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми.
3). Посадова особа оформляє розписку про нерозголошення відомостей, які стали відомі під час проведення співбесіди.
4). Після проведення співбесіди потерпіла особа ознайомлюється з опитувальним листом та підписує його.
5). На підставі інформації, отриманої під час проведення співбесіди, посадова особа оформляє протягом двох робочих днів облікову картку особи, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми.
6). Проводиться у семиденний строк перевірка інформації, зазначеної в опитувальному листі, щодо її достовірності.
Управління праці та соціального захисту населення протягом двох робочих днів з дня завершення перевірки подає до Міністерства соціальної політики всі необхідні документи для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Міністерство соціальної політики України приймає рішення про встановлення або відмову у встановленні статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми. У разі прийняття рішення про відмову у встановленні статусу, таке рішення може бути оскаржене в судовому порядку.
Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є основним виконавцем заходів з надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, на які покладені функції з здійснення оцінки потреб постраждалої особи, розробки плану її реабілітації, координації та контролю за його виконанням.
Також допомогу постраждалі особи можуть отримати в територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Діти, які постраждали від торгівлі людьми можуть бути влаштовані до центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та притулків для дітей з метою тривалого (стаціонарного) або денного перебування дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, надання їм комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги.
За отриманням більш детальної інформації просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, каб. 112, тел. для довідок (05536) 2-07-24 або за адресою : м. Каховка, вул. К.Маркса, 103, виконавчий комітет Каховської міської ради, I поверх.

Начальник управління       Андрій Скрипніченко