UKR
Вівторок 18 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1928
Вчора950
На цьому тижні2878
Минулого тижня6681
У цьому місяці17976
Минулого місяця33392
За весь період2526220
05.02.21

Протокол № 1 від 29 січня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про продовження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформують: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.
2. Про підведення підсумків відпрацювання місячника пожежної безпеки в житловому секторі громади.
Інформує: Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
3. Про затвердження Плану роботи постійної комісії з питань ТЕБ та НС при Каховській міській раді на 2021 рік.
Інформує: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла виконавчого комітету Каховської міської ради.
4. Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Каховської територіальної громади у 2021 році.
Інформують: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла виконавчого комітету Каховської міської ради; Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.


СЛУХАЛИ:
1. Про продовження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформували: Немерець В.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії.

Відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", з метою подальшого запобігання поширення на території Каховської міської територіальної громади поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" члени комісії

ВИРІШИЛИ:
1.1. Продовжити дію встановлених до 28 лютого 2021 року на території Каховської територіальної громади карантинних обмежень згідно до статті 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", постанови Кабінету Міністрів України "Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV2" від 09 грудня 2020 року № 1236, згідно п.1.1 рішення постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Каховській міській раді від 28 грудня 2020 року № 37.
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради продовжити спільно з представниками відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, управління праці та соціального захисту населення, відділу економіки, комунального майна та землі Каховської міської ради, Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського МРУ ГУ ДПСС у Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

1.3. Відділу економіки, комунального майна та землі Каховської міської ради забезпечити доведення протиепідемічних заходів до суб’єктів підприємницької діяльності територіальної громади згідно п 1.1 даного рішення.
Термін: постійно на період карантину

2. Про підведення підсумків відпрацювання місячника пожежної безпеки в житловому секторі громади.
Інформував: Берещенко І.М. - начальник Каховського міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
2.1. Інформацію начальника міськрайонного управління ДСНС взяти до відома.
2.2. З метою підвищення рівня пожежної та техногенної безпеки в житловому секторі територіальної громади, недопущення загибелі та травмування людей забезпечити виконання заходів згідно затвердженого рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Каховській міській раді від 01 грудня 2020 року, протокол № 36 Комплексного плану заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення техногенної та пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2020/21 року Каховської міської територіальної громади.
Термін: невідкладно, постійно

3. Про затвердження Плану роботи постійної комісії з питань ТЕБ та НС при Каховській міській раді на 2021 рік.
Інформував: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії
ВИРІШИЛИ:
3.1. Інформацію секретаря комісії взяти до відома.
3.2. План роботи постійної комісії з питань ТЕБ та НС при Каховській міській раді на 2021 рік затвердити.

4. Про затвердження Плану заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Каховської територіальної громади у 2021 році.
Інформували: Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради, секретар комісії; Берещенко І.М. - начальник міськрайонного управління ГУ ДСНС України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
4.1. Доведену інформацію взяти до відома.
4.2. План заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків на території Каховської територіальної громади у 2021 році затвердити.


Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій Віталій НЕМЕРЕЦЬ

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії Олег СБІТНЄВ