UKR
Вівторок 21 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні629
Вчора1121
На цьому тижні1750
Минулого тижня7610
У цьому місяці22006
Минулого місяця31097
За весь період2496858
21.01.21

МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ


Складні життєві обставини можуть настати в житті кожної людини та родини, але не всі можуть подолати їх власними зусиллями. Сім’я в складних життєвих обставинах - це сім’я, в якій склалися несприятливі економічні, соціальні, психологічні обставини, або виникла ситуація, яка заважає виконувати в повній мірі батьківські обов’язки з виховання своїх дітей або належним чином турбуватися про них. Якщо сім’я переживає кризу, яку не здатна подолати самостійно на допомогу приходять працівники міського центру соціальних служб, які завжди вислухають Вас та нададуть необхідні для вирішення проблеми соціальні послуги.

Крім того, працівниками Центру проводиться індивідуальна робота з кожною сім’єю, яка, у разі потреби, може бути взята під соціальний супровід з метою подолання складних життєвих обставин.

Всі послуги надаються жителям громади на умовах конфіденційності.


Центр розташований за адресою: м. Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6 (1-й поверх). Графік роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.00, пятниця - з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45. Телефон для довідок: (05536) 4-18-29. 


Директор Центру – Зубков Віктор Анатолійович.

 

На виконання Закону України «Про соціальні послуги» № 2671-VIII від 17.01.2019, міським центром соціальних служб надаються базові соціальні послуги, відповідно до державних стандартів:

 

Соціальна профілактика - проведення лекцій, бесід, рольових ігор, відеолекторіїв з підвищення рівня знань щодо профілактики алкогольної чи наркотичної залежності, ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом тощо, розроблення та розповсюдження інформаційно-профілактичних матеріалів тощо.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 10.09.2015 № 912.

Послуга комплексна, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання, у тому числі на вулиці.

 

Соціальна адаптація допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; представництво інтересів; надання психологічної підтримки; допомога в оформленні документів; сприяння працевлаштуванню; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 № 514.

Послуга комплексна, надається тимчасово або постійно, у приміщенні надавача соціальних послуг.

Соціальна інтеграція та реінтеграція розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; представництво інтересів; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів; допомога в отриманні реєстрації місця проживання/перебування; працевлаштуванні тощо; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; сприяння організації та діяльності груп самодопомоги; сприяння у встановленні зв’язків із національно-культурними організаціями співвітчизників.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 19.09.2013 № 596.

Послуга комплексна, надається тимчасово або постійно, у приміщенні надавача соціальних послуг.

 

Кризове та екстрене втручання - термінове втручання в кризову ситуацію з метою негайного усунення або мінімізації наслідків такої ситуації, надання допомоги та підтримки, спрямованої на її подолання; психологічна допомога надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; представництво інтересів, корекція сімейних стосунків; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; організація надання невідкладної медичної допомоги; організація надання притулку.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 01.07.2016 № 716.

Послуга проста, надається екстрено - невідкладно, у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг

 

Консультування - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2015 № 678.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання, у тому числі на вулиці.

 

Соціальний супровід - обстеження, оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем; складання індивідуального плану соціального супроводу; залучення отримувача послуги до виконання індивідуального плану соціального супроводу; оцінка результатів виконання індивідуального плану соціального супроводу; регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань; сприяння у отриманні інших послуг, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток навичок; психологічне консультування; психологічна підтримка.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318.

Послуга комплексна, надається тимчасово або постійно, у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання, у тому числі на вулиці.

 

Представництво інтересів - ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування; допомога у розшуку рідних та близьких, відновленні родинних та соціальних зв’язків; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 30.12.2015 № 1261.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг.

 

Посередництво (медіація) - допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 17.08.2016 № 892.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг.