UKR
Субота 15 Серпня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


13.08.2020

До уваги суб’єктів господарювання!

Детальніше

13.08.2020

До уваги !
Відділ економіки, комунального майна та землі інформує

Детальніше

10.08.2020

До уваги суб’єктів господарювання!

Детальніше

06.08.2020

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Детальніше

06.08.2020

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні86
Вчора1057
На цьому тижні5688
Минулого тижня7167
У цьому місяці14480
Минулого місяця30258
За весь період890248
08.07.20

МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ


 

Складні життєві обставини можуть настати в житті кожної людини та родини, але не всі можуть подолати їх власними зусиллями. Сім’я в складних життєвих обставинах - це сім’я, в якій склалися несприятливі економічні, соціальні, психологічні обставини, або виникла ситуація, яка заважає виконувати в повній мірі батьківські обов’язки з виховання своїх дітей або належним чином турбуватися про них. Якщо сім’я переживає кризу, яку не здатна подолати самостійно на допомогу приходять працівники міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які завжди вислухають Вас та нададуть необхідні для вирішення проблеми соціальні послуги.

Крім того, працівниками Центру проводиться індивідуальна робота з кожною сім’єю, яка, у разі потреби, може бути взята під соціальний супровід з метою подолання складних життєвих обставин.

Всі послуги надаються жителям міста Каховка безкоштовно та на умовах конфіденційності.

Центр розташований за адресою: м. Каховка, вул. Фаїни Гаєнко, 6 (1-й поверх). Графік роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.00, пятниця - з 8.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45. Телефон для довідок: (05536) 4-18-29. 

Директор Центру – Короткий Іван Олександрович.

 

На виконання Закону України «Про соціальні послуги» № 2671-VIII від 17.01.2019, міським центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді надаються базові соціальні послуги, відповідно до державних стандартів:

 

Соціальна профілактика - проведення лекцій, бесід, рольових ігор, відеолекторіїв з підвищення рівня знань щодо профілактики алкогольної чи наркотичної залежності, ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом тощо, розроблення та розповсюдження інформаційно-профілактичних матеріалів тощо.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 10.09.2015 № 912.

Послуга комплексна, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання, у тому числі на вулиці.

 

Соціальна адаптація - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; навчання, формування та розвиток соціальних навичок, умінь, соціальної компетенції; представництво інтересів; надання психологічної підтримки; допомога в оформленні документів; сприяння працевлаштуванню; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 18.05.2015 № 514.

Послуга комплексна, надається тимчасово або постійно, у приміщенні надавача соціальних послуг.

Соціальна інтеграція та реінтеграція - розвиток, формування та підтримка соціальних навичок; допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання інформації з питань соціального захисту населення; представництво інтересів; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; допомога в оформленні документів; допомога в отриманні реєстрації місця проживання/перебування; працевлаштуванні тощо; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; сприяння організації та діяльності груп самодопомоги; сприяння у встановленні зв’язків із національно-культурними організаціями співвітчизників.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 19.09.2013 № 596.

Послуга комплексна, надається тимчасово або постійно, у приміщенні надавача соціальних послуг.

 

Кризове та екстрене втручання - термінове втручання в кризову ситуацію з метою негайного усунення або мінімізації наслідків такої ситуації, надання допомоги та підтримки, спрямованої на її подолання; психологічна допомога надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; представництво інтересів, корекція сімейних стосунків; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; організація надання невідкладної медичної допомоги; організація надання притулку.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 01.07.2016 № 716.

Послуга проста, надається екстрено - невідкладно, у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг

 

Консультування - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2015 № 678.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання, у тому числі на вулиці.

 

Соціальний супровід - обстеження, оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем; складання індивідуального плану соціального супроводу; залучення отримувача послуги до виконання індивідуального плану соціального супроводу; оцінка результатів виконання індивідуального плану соціального супроводу; регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань; сприяння у отриманні інших послуг, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток навичок; психологічне консультування; психологічна підтримка.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 31.03.2016 № 318.

Послуга комплексна, надається тимчасово або постійно, у приміщенні надавача соціальних послуг або за місцем перебування отримувача соціальних послуг поза межами місця проживання, у тому числі на вулиці.

 

Представництво інтересів - ведення переговорів від імені отримувача соціальних послуг; допомога в оформленні або відновленні документів; сприяння в реєстрації місця проживання або перебування; допомога у розшуку рідних та близьких, відновленні родинних та соціальних зв’язків; сприяння у забезпеченні доступу до ресурсів і послуг за місцем проживання/перебування, встановленні зв’язків з іншими фахівцями, службами, організаціями, підприємствами, органами, закладами, установами тощо.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 30.12.2015 № 1261.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг.

 

Посередництво (медіація) - допомога у врегулюванні конфліктів; ведення переговорів; опрацювання шляхів та умов розв’язання конфлікту.

Державний стандарт соціальної послуги затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України від 17.08.2016 № 892.

Послуга проста, надається одноразово або тимчасово у приміщенні надавача соціальних послуг.