UKR
Понеділок 24 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні134
Вчора1158
На цьому тижні134
Минулого тижня7565
У цьому місяці22797
Минулого місяця33392
За весь період2531041
31.03.21

Протокол № 6 від 31 березня 2021 року


ГОЛОВУВАВ: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформує: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
2. Про впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти Каховської територіальної громади.
Інформує: Гондарева Г.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

СЛУХАЛИ:
1. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території Каховської територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Інформував: Романенко Р.В - перший заступник міського голови, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, з метою запобігання подальшого стрімкого збільшення кількості осіб, які захворіли на гостру респіраторну хворобу COVID-19, комісія

ВИРІШИЛА:
1.1. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла продовжити спільно з представниками відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, управління праці та соціального захисту населення, відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики Каховської міської ради, Каховського відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховського управління ГУ ДПСС у Херсонській області (за згодою) забезпечення участі працівників у складі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами).
Термін: постійно

1.3. Рекомендувати підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, розташованим на підпорядкованих територіях, опрацювати питання щодо:
- можливості встановлення гнучкого режиму роботи з різним часом початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, а також дистанційної роботи;
- здійснення температурного скринінгу працівників перед початком роботи;
- забезпечення допуску осіб до приміщень підприємств, установ та організацій лише за наявності респіратора або захисної маски, у тому числі виготовленої самостійно;
- нанесення маркування, в тому числі і поза межами закладів, з метою уникнення скупчення перед входом та дотримання умов перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше 1,5 метра (у разі необхідності);
- здійснення вологого прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів і провітрювання не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня (зміни);
- централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;
- обов’язкової самоізоляції працівників у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.
Термін: постійно на період карантину

СЛУХАЛИ
2. Про впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти Каховської територіальної громади.
Інформувала: Гондарева Г.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
ВИРІШИЛИ:
2.1. Управлінню освіти Каховської міської ради:
- перевести з 05 по 18 квітня 2021 року на дистанційну форму навчання здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти;
- забезпечити дотримання протиепідемічних заходів, а також наявність антисептичних засобів та засобів індивідуального захисту в закладах дошкільної освіти, на пунктах проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
- заборонити відвідування закладів позашкільної освіти;
- проведення в закладах освіти батьківських зборів, гуртків, факультативів, спецкурсів, а також групових екскурсій та поїздок.
Термін: невідкладно

 

Перший заступник міський голови,
перший заступник голови міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                          Руслан РОМАНЕНКО


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                                  Олег СБІТНЄВ