UKR
Четвер 20 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

17.01.2022

27 січня 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять пʼятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

13.01.2022

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв вулицям у селах Роздольне та Вільна Україна Каховської міської територіальної громади

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні210
Вчора1158
На цьому тижні3760
Минулого тижня6866
У цьому місяці16252
Минулого місяця41908
За весь період1746840
19.06.20

Протокол № 16 (зі змінами) від 13 травня 2020 року


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
МІСЬКА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

 

вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка, Херсонська область, 74800, Україна
тел. (05536) 2-01-81, факс (05536) 2-01-04, е-mail: gorhoz@kakhovka-rada.gov.ua

 

Протокол № 16 (зі змінами)
13 травня 2020 року                                                                                              м. Каховка


ГОЛОВУВАВ:
Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ПРИСУТНІ:
члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про виконання заходів часткового послаблення введених карантинних заходів в місті Каховка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 року № 343 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України.
Доповідають:
Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Кашулін А.Г - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла виконавчого комітету Каховської міської ради.

СЛУХАЛИ:
1. Про виконання заходів часткового послаблення введених карантинних заходів в місті Каховка відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.05.2020 року № 343 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України.
Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.
У зв’язку з тим, що на території міста Каховка виконуються поетапні заходи послаблення карантинних обмежень, для забезпечення відновлення роботи підприємств, організацій та установ міста критичної інфраструктури на повну потужність комісія

ВИРІШИЛА:
1. Забезпечити безумовне виконання заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 04 травня 2020 року № 343) та постановами Головного державного санітарного лікаря України від 09 травня 2020 року № 15, 16, 17, 18, 19 та № 20.
Підприємства, організації, установи міста
Термін: невідкладно

2. Спільно з Каховським відділом ГУ Національної поліції в Херсонській області, Каховським районним управлінням ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Каховський міськрайонний відділ "ХОЛЦ МОЗ України", КНП "Каховський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської районної ради" (за згодою) взяти під особистий контроль роботу COVID-патрулів з метою забезпечення дотримання карантинних вимог.
Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації
Термін: невідкладно, постійно

3. Визначити маршрути та забезпечити рух чергових автобусів для здійснення перевезення працівників критичної інфраструктури з дотриманням вимог протиепідемічних заходів, за наявності підтверджувальних документів, з міста Нова Каховка та населених пунктів територіальної громади: смт Любимівка, с.Малокаховка, с. Коробки до міста Каховки та у зворотньому напрямку.
Підприємствам перевідникам: ТОВ
"Каховське АТП - 16506", ФОП Прийма А.А.
Термін: невідкладно

4. Висвітлювати на офіційних сайтах міської ради, а також в місцевих ЗМІ, дії міської ради на виконання плану Уряду щодо поетапного виходу країни із запровадженого карантину та повернення громадян до звичного способу життя.
Відділ організаційно-кадрової роботи,
інформаційної політики та взаємодії з громадськістю міської ради
Термін: невідкладно

 

Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                      А.А.Дяченко

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                             О.В.Сбітнєв