UKR
Понеділок 24 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні148
Вчора1158
На цьому тижні148
Минулого тижня7565
У цьому місяці22811
Минулого місяця33392
За весь період2531055
25.01.22

Положення про відділ організаційної роботи, інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Каховської міської ради  1. КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА

  2. ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ


  3. РІШЕННЯ


  4. ___24___ сесії ___VІІІ___ скликання

    1. 23.12.2021

    1. м. Каховка

    1. 1060/24


Про затвердження Положення про

відділ організаційної роботи,

інформаційної політики

та звʼязків з громадськістю

Каховської міської радиЗ метою упорядкування основних завдань і функцій відділу організаційної роботи, інформаційної політики та звʼязків з громадськістю Каховської міської ради, на виконання п. 5 рішення Каховської міської ради від 25.11.2021р. № 957/21 Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів міської ради, затверджених рішенням міської ради від 18.02.2021р. № 207/7”, враховуючи розпорядження міського голови від 29.11.2021р. № 523-к “Про внесення змін до штатного розпису з 29.11.2021 року”, керуючись ст. ст. 54 ч.4, 59 ч.1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про відділ організаційної роботи, інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Каховської міської ради (додається).

2. Вважати таким, що втратило чинність Положення про відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради, затверджене рішенням Каховської міської ради від 25.03.2021 р. № 330/ 9 “Про затвердження Положення про відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради (в новій редакції)”.

3. Відповідальність за виконання цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Каховської міської ради В.В.Чернявського.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань прав людини, депутатської етики та регламенту (О.С.Радіонова).

Міський голова Віталій Немерець

ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішення сесії міської ради

від 23.12.2021 № 1060/24Положення

про відділ організаційної роботи, інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Каховської міської ради1. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ

1. Відділ організаційної роботи, інформаційної політики та зв’язків з громадськістю (надалі - відділ) є виконавчим органом міської ради, утворюється міською радою у відповідності з вимогами Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підконтрольний та підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові.

2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, “Про доступ до публічної інформації”, “Про захист персональних даних”, іншими Законами України та постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, Регламентом міської ради та Регламентом виконавчого комітету міської ради, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

3. Міської рада створює умови для нормальної роботи і підвищення кваліфікації працівників відділу, забезпечує їх окремим приміщенням, телефонним зв’язком, сучасними засобами оргтехніки, періодичними виданнями.2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ

ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

1. Здійснює підготовку проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови на виконання Законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативних актів з питань, віднесених до компетенції відділу.

2. На основі пропозицій постійних комісій, секретаря ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів міської ради готує проекти перспективних і поточних планів роботи міської ради, виконкому та інших заходів, узагальнює пропозиції і готує план-календар основних заходів міської ради на місяць.

3. Готує розпорядження про затвердження плану заходів, підготовлених відділами, відповідальними за організацію і проведення цих заходів, щодо організації проведення державних, міських свят та інших масових заходів на території громади. Готує та розсилає тексти поздоровлень до державних та професійних свят.

4. Організовує проведення звіту міського голови про діяльність виконавчих органів ради перед жителями громади.

5. За дорученням міського голови, керуючого справами виконавчого комітету перевіряє роботу відділів, управлінь, інших служб щодо виконання ними Законів України, Указів, розпоряджень Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, рішень обласної ради і розпоряджень обласної державної адміністрації, прийнятих в межах їх компетенції з питань, віднесених до компетенції відділу.

6. Відповідає за наповнення та оновлення офіційного сайту територіальної громади міста, поповнює сайт територіальної громади міста новинами про діяльність міської ради, міського голови та виконавчих органів міської ради.

7. Сприяє органам самоорганізації населення у реалізації наданих їм повноважень, виконанні рішень державних органів, здійсненні громадського контролю.

8. Організовує проведення інформаційних конференцій з жителями міста, зборів громадян за місцем проживання, громадських слухань.

9. Організовує проведення зустрічей, зборів з керівниками підприємств, організацій та установ міста.

10. Організовує вибори старших кварталів у громаді, надає методичну допомогу в діяльності старших кварталів по виконанню ними своїх повноважень.

11. Проводить інформування жителів міської громади про діяльність міської ради, депутатського корпусу, міського голови, виконавчих органів міської ради та організовує оперативне висвітлення діяльності міського голови, міської ради, виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради, забезпечує їх зв’язки із засобами масової інформації. Інформації про діяльність виконавчих органів ради-юридичних осіб публічного права, надані цими виконавчими органами ради в електронних та паперових носіях, розміщуються на офіційному веб-сайті та фейсбук - сторінці Каховської міської територіальної громади.

12. Співпрацює з громадськими об’єднаннями, громадсько-політичними організаціями міста, депутатами, постійними комісіями міської ради, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, виконавчими органами Каховської міської ради, організаціями, установами.

13. Для висвітлення аспектів діяльності міської ради та її виконавчих органів взаємодіє з засобами масової інформації.

14. Вивчає діяльність міських осередків політичних партій та громадських об’єднань, аналізує їх кількісні та якісні характеристики. Сприяє розвитку об’єднань громадян, надає їм інформаційну та іншу допомогу.

15. Веде облік територіальних структурних утворень політичних партій, громадських об’єднань, релігійних конфесій.

16. Забезпечує проведення нарад, семінарів, “круглих столів” за участю представників громадських, політичних організацій та об’єднань.

17. Проводить моніторинг громадсько-політичного життя міської територіальної громади, задоволення культурно-просвітницьких та інформаційних потреб громадських об’єднань. Веде документацію з питань взаємодії Каховської міської територіальної громади з органами місцевого самоврядування міст-побратимів, облік документів з цих питань, готує тексти меморандумів.

18. Готує пропозиції щодо вдосконалення існуючих та запровадження нових механізмів комунікацій між органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства.

19. Забезпечує зворотні інформаційні потоки між виконавчим комітетом міської ради, громадськими об’єднаннями та територіальною громадою міста.

20. Готує проекти договорів із засобами масової інформації про висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб місцевого самоврядування.

21. Здійснює інформаційний супровід нарад, які проводить міський голова, його заступники, керівники виконавчих органів та посадові особи міської ради через запрошення представників засобів масової інформації.

22. Готує документи на акредитацію засобів масової інформації, журналістів у міській раді.

23. Організовує проведення прес-конференцій, брифінгів та зустрічей з представниками ЗМІ за участю міського голови, його заступників, керівників виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради.

24. Готує та розповсюджує прес-релізи та інформаційні матеріали з актуальних проблем життєдіяльності міста для подальшого їх розміщення в засобах масової інформації та мережі Інтернет.

25. Інформує про перебіг громадських слухань, “круглих столів”, конференцій та інших публічних заходів, що організовуються міською радою чи здійснюються за її підтримки.

26. Координує оприлюднення в друкованих та електронних ЗМІ офіційних та інших інформаційних матеріалів, підготовлених виконавчими органами міської ради.

27. Здійснює моніторинг громадських акцій та за результатами інформує міського голову, заступників міського голови .

28. Періодично узагальнює інформацію про заходи, проведені виконавчими органами ради, та передає цю інформацію до Херсонської обласної ради та до департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації.

29. Збирає, аналізує та оперативно направляє в електронному вигляді експрес - інформації про найбільш важливі та значні події та результати діяльності міської ради та всієї територіальної громади до департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації.

30. Виконує функції секретаріату Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради.

31. Працівники відділу беруть участь у роботі сесій міської ради, засіданнях постійних комісій, засіданнях виконавчого комітету, інших заходах.

32. Покладання на відділ обов’язків, не передбачених цим Положенням, не допускається.

3. ПРАВА ВІДДІЛУ

1. Відділ має право:

- отримувати в установленому порядку від виконавчих органів міської ради, державних органів, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;

- за необхідності, залучати спеціалістів інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій до розгляду питань, що належать до його компетенції;

- вносити пропозиції керівництву міської ради щодо вдосконалення роботи відділу;

- організовувати проведення нарад, семінарів, навчань, інших заходів з питань, що належать до компетенції відділу;

- скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції;

- брати участь у роботі консультативних, дорадчих та інших органів для сприяння здійсненню покладених на нього завдань.4. СТРУКТУРА ВІДДІЛУ

1. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету. Чисельність працівників відділу затверджує сесія міської ради за поданням міського голови. Структуру, штатний розпис відділу затверджує міський голова. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою у встановленому законодавством порядку.

2. Начальник відділу в своїй діяльності підконтрольний та підзвітний міському голові.

3. На посаду начальника відділу призначаються особи з вищою освітою за спеціальністю “Державне управління” (або за іншими спеціальностями) за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра (або спеціаліста), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером.

4. Начальник відділу :

- керує діяльністю відділу, забезпечує реалізацію завдань та функцій, що

на нього покладені, діє від імені відділу;

- представляє відділ у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями в Україні та за її межами;

- планує роботу відділу, визначає напрямки діяльності шляхи вдосконалення й підвищення ефективності роботи відділу;

- визначає завдання і розподіляє обов’язки між працівниками відділу, забезпечує підвищення їх ділової кваліфікації, проводить аналіз результатів роботи і вживає заходів щодо підвищення ефективності діяльності відділу. Вимагає від працівників відділу чіткого виконання функцій та обов’язків, передбачених цим Положенням, посадовими інструкціями, трудовим законодавством та іншими нормами законодавства;

- розробляє посадові інструкції працівників відділу та подає їх на затвердження міському голові, забезпечує дотримання ними Правил внутрішнього трудового розпорядку, а також порушує питання перед міським головою щодо застосування заохочень;

- візує проекти рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови згідно з встановленим порядком підготовки документів;

- приймає участь у засіданнях міської ради, засіданнях виконавчого комітету міської ради;

- порушує перед міським головою питання притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників відділу в разі неналежного виконання ними посадових обов’язків;

- діє в межах повноважень, визначених посадовою інструкцією, що затверджується міським головою.

5. На час відсутності начальника відділу його обов’язки покладаються на одного із головних спеціалістів відділу за розпорядженням міського голови, на підставі заяви начальника відділу, з відповідною доплатою згідно з умовами Колективного договору між виконавчим комітетом Каховської міської ради і працівниками організації в особі профкому виконкому Каховської міської ради.

6. Працівники відділу приймаються на посади та звільняються з посад міським головою у встановленому законодавством порядку.

7. Працівники відділу виконують роботу відповідно до посадових інструкцій, які розробляються начальником відділу та затверджуються міським головою.

8. Працівники відділу несуть персональну відповідальність за відповідність чинному законодавству виконаних ними проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, листів, інформацій та ін. документів.

9. Ліквідація і реорганізація відділу здійснюється міською радою за поданням міського голови.

10. На працівників відділу поширюються основні права і обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування, передбачені Законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про службу в органах місцевого самоврядування”, “Про запобігання корупції”, КЗпП України та ін.

5. ВЗАЄМОДІЯ

1. Відділ при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє з виконавчими органами міської ради, державними органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, міським головою, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, громадськими об’єднаннями.p { margin-bottom: 0.25cm; direction: ltr; color: #000000; line-height: 120%; orphans: 2; widows: 2; background: transparent }p.western { so-language: ru-RU }p.cjk { so-language: zh-CN }p.ctl { so-language: hi-IN }