UKR
Понеділок 24 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні156
Вчора1158
На цьому тижні156
Минулого тижня7565
У цьому місяці22819
Минулого місяця33392
За весь період2531063
03.06.21

ПОЛОЖЕННЯ


Затверджено
рішення 10 сесії міської ради
8 скликання
29.04.2021 № 400/10


ПОЛОЖЕННЯ
про відділ у справах молоді та спорту
Каховської міської ради

І. Загальні положення
1. Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради (далі - Відділ) є виконавчим органом міської ради, що утворюється міською радою за поданням міського голови, підконтрольний і підзвітний міській раді, а з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольний відповідним органам виконавчої влади, підпорядкований виконавчому комітету та міському голові.
2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і Законами України "Про державну службу", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про захист персональних даних" тощо, Указами Президента України і Постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, Податковим кодексом України, наказами Міністерства молоді та спорту України, нормативно-правовими актами інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також цим Положенням про Відділ.
3. Повна назва Відділу - Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.
4. Скорочена назва Відділу - Міськмолодьспорт.

ІІ. Основні завдання Відділу
1. Забезпечення реалізації на відповідній території державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту.
2. Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту молоді, розвитку фізичної культури та спорту, сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, організацію відпочинку і дозвілля молоді.
3. Сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні, олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху.
4. Сприяння молодіжним, фізкультурно-спортивним громадським організаціям, федераціям з видів спорту, фізкультурно-спортивним товариствам та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань молоді, фізичної культури та спорту.
5. Організація і проведення:
1) культурно-мистецьких, профілактичних та соціальних заходів стосовно
молоді;
2
2) заходів з національно-патріотичного виховання молоді;
3) фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя;
4) забезпечення підготовки та проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів (спортивних команд), які беруть участь у спортивних змаганнях різних (обласного, всеукраїнського, міжнародного тощо) рівнів.

ІІІ. Функції Відділу
1. Готує пропозиції до проектів міських програм і планів поліпшення становища молоді, відпочинку та дозвілля молоді, розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує їх виконання.
2. Здійснює у межах своєї компетенції організаційно-методичне керівництво і координацію роботи інших структурних підрозділів міської ради з змістовного відпочинку, дозвілля і патріотичного виховання молоді.
3. Розробляє і подає на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища молоді, розвиток фізичної культури та спорту.
4. Готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції.
5. Залучає громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжні та інші громадські і благодійні організації до виконання молодіжних програм та програм фізкультурно-спортивної спрямованості і здійснення відповідних заходів, проведення змагань.
6. Сприяє створенню та діяльності молодіжних центрів, клубів та об’єднань за інтересами, у тому числі за місцем проживання, збереженню їх мережі та зміцненню матеріально-технічної бази.
7. Сприяє проведенню мандрівок, екскурсій, автомотопробігів молоді по історичним місцям України.
8. Сприяє організації та проведенню молодіжних таборів та вишколів.
9. Щорічно влітку організовує проходження практики учнями-членами учнівського парламенту старшокласників у відділах та управліннях Каховської міської ради.
10. Організовує зустрічі членів учнівського парламенту старшокласників з міським головою, його заступниками та представниками управлінь та відділів Каховської міської ради, а також знайомство з роботою органів місцевого самоврядування.
11. Удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку і відбору талановитої та обдарованої молоді, сприяє підтримці їх розвитку.
12. Організовує та проводить олімпіади, спартакіади, конкурси, фотоконкурси, турніри, виставки, фізкультурно-спортивні заходи, навчально-тренувальні збори тощо, спрямовані на підвищення культурно-освітнього рівня, покращення фізичного виховання молоді, підготовку спортсменів Каховської ТГ до змагань різного рівня.
13. Організовує та проводить молодіжні фестивалі за спрямуванням: КВК-фестивалі, з підтримки здорового способу життя, музичні, кінофестивалі, байкерські, тощо.
14. Організовує та проводить молодіжні акції, флеш-моби, квести тощо.
15. Сприяє наданню фінансової підтримки для реалізації програм (проектів) молодіжних, фізкультурно-спортивних, інших громадських організацій і благодійних фондів, а також ініціативним групам.
16. Забезпечує роботу міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради.
17. Забезпечує роботу міської координаційної ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті міської ради.
18. Забезпечує роботу міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради.
19. Забезпечує роботу щорічної комісії з визначення кандидатів для призначення персональної стипендії Каховської міської ради для обдарованої молоді.
20. Забезпечує організацію та проведення щорічного конкурсу соціальних проектів та програм з молодіжних проблем.
21. Здійснює організаційно-методичну допомогу ініціативним групам, молодіжним громадським та благодійним організаціям Каховської ТГ щодо підготовки проектів та програм з молодіжних проблем.
22. Проводить роботу з національно-патріотичного виховання молоді.
23. Проводить інформаційно-роз’яснювальну, пропагандистську, консультаційну роботу, семінари та тренінги з питань, що належать до його компетенції.
24. Організовує та проводить заходи щодо розвитку Українського козацтва в Каховській ТГ.
25. Подає клопотання на нагородження і заохочення активістів молодіжного та козацького руху Каховської ТГ.
26. В межах своїх повноважень сприяє діяльності Каховської філії регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", розвитку фізкультурно-реабілітаційної та спортивної роботи серед осіб з інвалідністю.
27. Забезпечує у межах своїх повноважень організацію і сприяє активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах, розвитку професійного, аматорського, самодіяльного масового спорту, спорту інвалідів і ветеранів.
28. Порушує в установленому порядку клопотання про відзначення спортсменів, тренерів, фахівців і працівників сфери фізичної культури та спорту державними нагородами, присвоєння їм спортивних звань, розрядів, кваліфікаційних категорій тренерам-викладачам по спорту, а також про призначення персональних стипендій і премій міської ради для обдарованої молоді, премій Кабінету Міністрів України, грантів Президента України.
29. Забезпечує здійснення у межах своїх повноважень заходів щодо соціального захисту спортсменів, ветеранів спорту, тренерів інших фахівців з фізичної культури і спорту.
30. Комплектує склад збірних команд Каховської ТГ за видами спорту і забезпечує організацію підготовки та участі спортсменів (спортивних команд) у змаганнях різних (державного, обласного, міського тощо) рівнів.
31. Організовує роботу з підготовки спортивного резерву, планує розвиток пріоритетних видів спорту, координує розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, здійснює контроль за діяльністю дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів незалежно від їх підпорядкування.
32. Сприяє збереженню і розширенню мережі фізкультурно-спортивних закладів, вживає заходів щодо зміцнення їх кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.
33. Приймає участь в розгляді планів розміщення на території Каховської ТГ спортивних споруд незалежно від їх приналежності.
34. Здійснює контроль за технічним станом, ефективністю і цільовим використанням спортивних об’єктів, що належать до сфери управління міської ради, та за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів.
35. Координує та контролює роботу спортивного комбінату "Олімпійський".
36. В установленому порядку присвоює спортивні розряди і звання, реєструє та затверджує рекорди Каховської ТГ, досягнення в окремих видах спорту, подає в установленому порядку відповідні документи для затвердження рекордів обласного та всеукраїнського рівня в окремих видах спорту, встановлених спортсменами територіальної громади.
37. Забезпечує в межах своєї компетенції дотримання фізкультурно-оздоровчими і спортивними організаціями стандартів спортивної класифікації, нормативів з фізичної культури і спорту.
38. Сприяє діяльності центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
39. Забезпечує формування та затвердження календарних планів фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів, навчально-тренувальних зборів по підготовці до змагань різного рівня, а також організацію і проведення спортивних заходів та навчально-тренувальних зборів, у межах виділених коштів.
40. Затверджує положення про місцеві змагання, здійснює контроль за їх проведенням. Нагороджує переможців, призерів та учасників змагань, працівників та активістів фізичної культури і спорту, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, які досягли кращих показників в роботі по розвитку фізичної культури та спорту.
41. Співпрацює відповідно до законодавства з федераціями, клубами, громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивними закладами з питань розвитку фізичної культури і спорту,
організації та проведення відповідних спортивних заходів.
42. Надає суб’єктам господарювання, громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості консультаційно-методичну допомогу.
43. Сприяє залученню коштів підприємств, установ та організацій, для соціальної підтримки молоді, подальшого розвитку фізичної культури та спорту.
44. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань, що належать до його компетенції.
45. Розглядає листи, заяви, скарги громадян з питань, які відносяться до компетенції Відділу і приймає по них необхідні заходи.
46. Забезпечує надання публічної інформації у відповідності до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
47. Виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.

ІV. Права Відділу
Відділ має право:
1. Отримувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
2. Залучати до розгляду питань, що належать до його компетенції, спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян і фондів (за погодженням з їх керівниками).
3. Скликати в установленому порядку наради, конференції, семінари тощо з питань, що належать до його компетенції.
4. Для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Відділу, може утворюватися дорадчий орган у складі начальника відділу, заступника начальника відділу, начальників та спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради. До складу дорадчого органу можуть входити керівники підприємств, установ та організацій, а також громадських організацій і ініціативних груп.

V. Структура Відділу
1. Чисельність Відділу затверджується міською радою за поданням міського голови. У підпорядкуванні Відділу знаходяться структурні підрозділи: спортивний комбінат "Олімпійський", централізована бухгалтерія.
2. Відділ є бюджетною установою та утримується за рахунок коштів міського бюджету. Видатки на утримання Відділу за пропозицією міського голови затверджує міська рада.
3. Кошторис і штатний розпис Відділу затверджує міський голова після їх перевірки, що проводиться фінансовим управлінням.
4. Відділ є неприбутковою організацією.
5. Забороняється розподіл доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб.
6. Реорганізація та ліквідація Відділу здійснюється рішенням міської ради відповідно до чинного законодавства. У разі припинення роботи Відділу (у результаті його ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення), активи Відділу передаються одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зараховуються до доходу бюджету.
7. Доходи (прибутки) використовуються виключно для фінансування видатків на утримання Відділу та його структурних підрозділів, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямків діяльності, визначених цим Положенням.
8. Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства, штамп, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.
9. Місцезнаходження Відділу: вулиця Велика Куликовська, будинок 103, місто Каховка, Херсонська область, 74800.

VІ. Керівник Відділу
1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Начальник Відділу повинен мати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста, стаж роботи у державній службі або на керівних посадах не менше 3-х років.
3. Начальник Відділу:
1) здійснює керівництво діяльністю Відділу, несе відповідальність за виконання покладених на Відділ завдань;
2) призначає на посаду і звільняє з посади працівників структурних підрозділів;
3) затверджує структуру структурних підрозділів Відділу, положення про структурні підрозділи Відділу та посадові інструкції працівників структурних підрозділів;
4) виконує згідно із законодавством функції головного розпорядника коштів;
5) виконує у межах своїх повноважень затверджений в установленому порядку кошторис Відділу;
6) приймає рішення щодо заохочення та притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників структурних підрозділів;
7) видає у межах своїх повноважень накази, організовує і контролює їх виконання.
4. Начальник Відділу має заступника, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою відповідно до вимог чинного законодавства.
5. На період відсутності начальника відділу (відпустка, відрядження, лікарняний тощо) виконання обов’язків, у тому числі право підпису фінансових документів, покладається на заступника начальника Відділу або іншу уповноважену особу, за окремим розпорядженням міського голови.
VІІ. Взаємодія Відділу
Відділ в процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими виконавчими органами міської ради і з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян, розташованими на території Каховської ТГ, громадянами, отримує від
них в установленому порядку інформацію, документи, статистичні дані і інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

VІІІ. Відповідальність Відділу
1. Працівники Відділу несуть відповідальність за неналежне виконання покладених на Відділ даним Положенням повноважень у порядку, передбаченому чинним законодавством України. Повноваження Відділу розподіляються між начальником відділу і заступником начальника відділу та закріплюються у посадових інструкціях.
2. За порушення трудової та виконавчої дисципліни працівники Відділу притягуються до відповідальності згідно з чинним законодавством України.