UKR
Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


05.04.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

02.04.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

30.03.2021

Оголошення про передачу майна в оренду
(74800, Херсонська обл., м.Каховка, вул.Соборності, буд.20)

Детальніше

30.03.2021

Оголошення про втрату свідоцтва про право власності на нерухоме майно

Детальніше

23.03.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні584
Вчора1063
На цьому тижні12114
Минулого тижня11512
У цьому місяці18033
Минулого місяця48671
За весь період1220390
14.09.18

ПОЛОЖЕННЯ


Затверджено
рішенням сесії міської ради
26.12.2013 № 952/51

ПОЛОЖЕННЯ
про відділ у справах молоді та спорту
Каховської міської ради

І. Загальні положення
1. Відділ у справах молоді та спорту (далі - відділ) є виконавчим органом міської ради, що утворюється міською радою за поданням міського голови, підконтрольний і підзвітний міській раді, а з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади - також підконтрольний відповідним органам виконавчої влади, підпорядкований виконавчому комітету та міському голові.
2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і Законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням про відділ.
3. Повна назва відділу - Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради.
4. Скорочена назва відділу - Міськмолодьспорт.

І. Основні завдання відділу
1. Забезпечення реалізації на відповідній території державної політики з питань молоді, фізичної культури та спорту.
2. Виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту молоді, розвитку фізичної культури та спорту, сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, організацію відпочинку і дозвілля молоді.
3. Сприяння розвитку видів спорту, визнаних в Україні, олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського руху.
4. Сприяння молодіжним, фізкультурно-спортивним громадським організаціям, федераціям з видів спорту, фізкультурно-спортивним товариствам та іншим громадським організаціям у проведенні ними роботи з питань молоді, фізичної культури та спорту.
5. Організація і проведення:
1) культурно-мистецьких, профілактичних та соціальних заходів стосовно молоді;
2) фізкультурно-спортивних заходів серед широких верств населення, залучення їх до занять фізичною культурою та спортом, забезпечення пропаганди здорового способу життя;
3) забезпечення підготовки та проведення навчально-тренувальних зборів спортсменів (спортивних команд), які беруть участь у спортивних змаганнях
різних (обласного, всеукраїнського, міжнародного тощо) рівнів.

І. Функції відділу
1. Готує пропозиції до проектів міських програм і планів поліпшення становища молоді, відпочинку та дозвілля молоді, розвитку фізичної культури та спорту, забезпечує їх виконання.
2. Здійснює організаційно-методичне керівництво і координацію роботи інших структурних підрозділів міської ради у межах своєї компетенції з змістовного відпочинку, дозвілля і патріотичного виховання молоді.
3. Розробляє і подає на розгляд виконавчого комітету міської ради пропозиції до проектів фінансування та матеріально-технічного забезпечення виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища молоді, розвиток фізичної культури та спорту.
4. Готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до його компетенції.
5. Залучає громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, молодіжні та інші громадські і благодійні організації до виконання молодіжних програм та програм фізкультурно-спортивної спрямованості і здійснення відповідних заходів, проведення змагань.
6. Сприяє діяльності молодіжних клубів та об’єднань за інтересами, у тому числі за місцем проживання, збереженню їх мережі та зміцненню матеріально-технічної бази.
7. Сприяє проведенню мандрівок, екскурсій, автомотопробігів молоді міста по історичним місцям України.
8. Сприяє організації та проведенню молодіжних таборів та вишколів.
9. Щорічно влітку організовує проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників у відділах Каховської міської ради.
10. Організовувати зустрічі членів міського учнівського парламенту старшокласників і учнівського парламенту ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" з міським головою, його заступниками та представниками управлінь та відділів Каховської міської ради а також знайомство з роботою органів місцевого самоврядування.
11. Удосконалює в межах своїх повноважень систему пошуку і відбору талановитої та обдарованої, молоді, сприяє підтримці їх розвитку.
12. Організовує та проводить олімпіади, спартакіади, конкурси, фотоконкурси, турніри, виставки, фізкультурно-спортивні заходи, навчально-тренувальні збори тощо, спрямовані на підвищення культурно-освітнього рівня, покращення фізичного виховання, підготовку спортсменів міста до змагань різного рівня.
13. Організовує та проводить молодіжні фестивалі за спрямуванням: байкерські, КВН-фестивалі, з підтримки здорового способу життя, музичні, кінофестивалі тощо.
14. Організовує та проводить молодіжні флеш-моби, квести тощо.
15. Сприяє наданню фінансової підтримки для реалізації програм (проектів) молодіжних, фізкультурно-спортивних, інших громадських організацій та благодійних фондів.
16. Відділ забезпечує роботу міської ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради.
17. Відділ забезпечує роботу міської ради з питань розвитку фізичної культури та спорту при виконавчому комітеті міської ради.
18. Відділ забезпечує роботу міської ради з питань розвитку розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради.
19. Забезпечує роботу щорічної комісії з визначення кандидатів для призначення стипендії Каховської міської ради для обдарованої молоді.
20. Забезпечує організацію та проведення щорічного міського конкурсу соціальних проектів та програм з молодіжних проблем.
21. Здійснює організаційно-методичну допомогу молодіжним громадським та благодійним організаціям щодо підготовки проектів та програм з молодіжних проблем.
23. Організовує та проводить молодіжні "круглі столи", тренінги, семінари, конференції, форуми тощо.
24. Організує та проводить міські заходи щодо розвитку Українського козацтва в місті.
25. Подає клопотання на нагородження і заохочення активістів молодіжного та козацького руху міста.
26. В межах своїх повноважень сприяє діяльності міської філії регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", розвитку фізкультурно-реабілітаційній та спортивній роботі серед інвалідів.
27. Забезпечує у межах своїх повноважень організацію і сприяє активізації фізкультурно-оздоровчої роботи у навчально-виховній, виробничій та соціально-побутовій сферах, розвитку професійного, аматорського, самодіяльного масового спорту, спорту інвалідів і ветеранів.
28. Порушує в установленому порядку клопотання про відзначення спортсменів, тренерів, фахівців і працівників сфери фізичної культури та спорту державними нагородами, присвоєння їм спортивних звань, розрядів, кваліфікаційних категорій тренерам-викладачам по спорту, а також про призначення стипендій і премій міської ради обдарованій молоді, премій Кабінету Міністрів України, грантів Президента України.
29. Забезпечує здійснення у межах своїх повноважень заходів щодо соціального захисту спортсменів, ветеранів спорту, тренерів інших фахівців з фізичної культури і спорту.
30. Комплектує склад збірних команд міста за видами спорту і забезпечує
організацію підготовки та участі спортсменів (спортивних команд) у змаганнях різних (державного, обласного, міського тощо) рівнів.
31. Організовує роботу з підготовки спортивного резерву, планує розвиток пріоритетних видів спорту в місті, координує розвиток мережі дитячо-юнацьких спортивних шкіл, здійснює контроль за діяльністю дитячо-юнацьких спортивних шкіл усіх типів незалежно від їх підпорядкування.
32. Сприяє збереженню і розширенню мережі фізкультурно-спортивних закладів, вживає заходів до зміцнення їх кадрового потенціалу та матеріально-технічної бази.
33. Приймає участь в розгляді планів розміщення на території міста спортивних споруд незалежно від їх приналежності.
34. Здійснює контроль за технічним станом, ефективністю і цільовим використанням спортивних об’єктів, що належать до сфери управління міської ради, та за дотриманням правил безпеки під час проведення масових спортивних заходів. Контролює роботу спортивного комбінату "Олімпійський".
35. В установленому порядку присвоює спортивні розряди і звання, реєструє та затверджує міські рекорди, досягнення в окремих видах спорту, подає в установленому порядку відповідні документи для затвердження рекордів обласного та всеукраїнського рівня в окремих видах спорту, встановлених спортсменами міста.
36. Забезпечує дотримання фізкультурно-оздоровчими і спортивними організаціями стандартів спортивної класифікації, нормативів з фізичної культури і спорту.
37. Сприяє діяльності центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".
38. Забезпечує формування та затвердження календарних планів міських фізкультурно-спортивних заходів та навчально-тренувальних зборів по підготовці змагань різного рівня, а також організацію і проведення спортивних заходів та навчально-тренувальних зборів, у межах виділених коштів.
39. Затверджує положення про міські змагання, здійснює контроль за їх проведенням. Нагороджує переможців, призерів та учасників змагань, працівників та активістів фізичної культури і спорту, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, які досягли кращих показників в роботі по розвитку фізичної культури та спорту.
40. Співпрацює відповідно до законодавства з федераціями, клубами, громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості, спортивними закладами з питань розвитку фізичної культури і спорту, організації та проведення відповідних спортивних заходів згідно з укладеними договорами.
41. Надає суб’єктам господарювання, громадським організаціям фізкультурно-спортивної спрямованості консультаційно-методичну допомогу. 42. Сприяє залученню інвестицій, коштів підприємств, установ та організацій, створенню цільових благодійних фондів, для соціальної підтримки молоді, подальшого розвитку фізичної культури та спорту.
43. Вивчає, узагальнює та поширює передовий досвід роботи з питань, що належать до його компетенції.
44. Проводить інформаційно-роз’яснювальну, пропагандистську, консультаційну роботу, "гарячі лінії", семінари, "круглі столи" та тренінги з питань, що належать до його компетенції.
45. Розглядає листи, заяви, скарги громадян з питань, які відносяться до компетенції відділу і приймає по них необхідні заходи.
46. Здійснює контроль за дотриманням законодавства з питань, що належать до його компетенції.
47. Забезпечує надання публічної інформації у відповідності до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
48. Виконує інші функції відповідно до покладених на нього завдань.
ІV. Права відділу
Відділ має право:
1. Отримувати в установленому порядку від інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
2. Залучати до розгляду питань, що належать до його компетенції, спеціалістів інших структурних підрозділів міської ради, підприємств, установ та організацій, об’єднань громадян (за погодженням з їх керівниками).
3. Скликати в установленому порядку наради, конференції, семінари тощо з питань, що належать до його компетенції.
4. Для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції відділу, може утворюватися дорадчий орган. До складу дорадчого органу можуть входити керівники підприємств, установ та організацій, а також громадських організацій.
V. Структура відділу
1. Чисельність відділу затверджується міської радою за поданням міського голови. У підпорядкуванні відділу знаходяться структурні підрозділи: спортивний комбінат "Олімпійський", централізована бухгалтерія.
2. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету. Видатки на утримання відділу за пропозицією міського голови затверджує міська рада.
3. Кошторис і штатний розпис відділу затверджує міський голова після їх експертизи, що проводиться фінансовим управлінням.
4. Відділ є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні
рахунки в органах Державного казначейства, штамп, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.
5. Юридична адреса відділу: 74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Велика куликовська, 103, каб. 312.
6. Реорганізація та ліквідація відділу здійснюється рішенням міської ради відповідно до чинного законодавства.
VІ. Керівник відділу
1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду та звільняється з посади міським головою відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Начальник відділу:
1) здійснює керівництво діяльністю відділу, несе відповідальність за виконання покладених на відділ завдань;
2) призначає на посаду і звільняє з посади працівників відділу та структурних підрозділів;
3) затверджує структуру відділу, положення про структурні підрозділи відділу та функціональні обов’язки працівників відділу та структурних підрозділів;
4) виконує згідно із законодавством функції головного розпорядника коштів;
5) виконує у межах своїх повноважень затверджений в установленому порядку кошторис відділу;
6) видає у межах своїх повноважень накази, організовує і контролює їх виконання.
VІІ. Взаємодія
Відділ в процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими виконавчими органами міської ради і з органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян, розташованими на території міста, громадянами, отримує від них в установленому порядку інформацію, документи, статистичні дані і інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.