До уваги
фермерів та бджолярів громади!
Навігація
Оголошення
14.02.2022
Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):
10.02.2022
24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.
04.02.2022
Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12
Лічильник відвідувачів
До відома голів ОСББ та керівників підприємств – надавачів житлово – комунальних послуг щодо монетизації пільг!
Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради вже раніше повідомляло, що з 1 жовтня 2019 року буде змінено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг згідно з діючими законодавчими актами.
Новий Порядок, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373, передбачає надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі: безготівковій та готівковій.
У готівковій формі надання пільг буде провадитись лише за особистою заявою пільговика.
Також, цією Постановою визначено уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, публічне акціонерне товариство "Державний ощадний банк України".
Відповідно до пункту 9 Порядку АТ «Ощадбанк» здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між АТ «Ощадбанк» (його установами) та управителями, об’єднаннями, виконавцями комунальних послуг.
Якщо управитель, об’єднання, виконавець комунальних послуг не уклав договору з АТ «Ощадбанк» (його установами) для перерахування сум пільг, він до 1 червня не має права вимагати оплати послуг(внесків/платежів) від пільговиків за відповідні неопалювальний та опалювальний періоди.
Тому, всім управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг необхідно заключити договір з АТ «Ощадбанк» для перерахунку сум пільг на оплату житлово-комунальних послуг до 1 червня 2019 року.
Начальник управління Андрій Скрипніченко