UKR
Понеділок 24 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні106
Вчора1158
На цьому тижні106
Минулого тижня7565
У цьому місяці22769
Минулого місяця33392
За весь період2531013

ПОЛОЖЕННЯ


ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення сесії міської ради
від 26.12.2007 № 424/29
29 сесії V скликання

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про загальний відділ Каховської міської ради

І. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ.

1.1. Загальний відділ відповідно до законодавства України утворюється міською радою і підпорядковується у своїй діяльності безпосередньо міському голові та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючому справами виконкому.
1.2. Основними завданнями відділу є :
- матеріально-технічне обслуговування міської ради, її виконавчого комітету;
- забезпечення організації діловодства в міській раді та її виконавчому комітеті;
- надання методичної допомоги в організації діловодства в міській раді , її виконавчому комітеті, відділах, управліннях і службах виконкому.
1.3. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, указами і розпорядженнями Президента України, рішенями Верховної ради та її Президії, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів, розпорядженнями голови облдержадміністрації в частині делегованих повноважень, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови обласної ради, рішеннями міської ради, міськвиконкому, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та ішими нормативними актами.
1.4. Діяльність відділу здійснюється на основі перспективних і поточних планів роботи, затверджених заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконкому. Загальний відділ при вирішенні питань, які належать до його повноважень взаємодіє з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, секретарем ради, відділами, управліннями та службами міської ради.
1.5. Положення про відділ затверджується сесією за поданням міського голови .

П. СТРУКТУРА ВІДДІЛУ

2.1. Структура і чисельність працівників відділу затверджується сесією міської ради за поданням міського голови.
2.2. Очолює відділ завідувач (начальник), який призначається на посаду та звільняється з неї головою за поданням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому у відповідності до діючого законодавства.
2.3. Працівники відділу призначаються на посади та звільняються з них міським головою за поданням завідувача відділу, погодженим із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами виконкому у відповідності до діючого законодавства.

Ш. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ

3.1. Загальний відділ відповідно до покладених на нього завдань:
3.1.1. Здійснює введення діловодства у міській раді та її виконавчому комітеті відповідно до Інструкції з діловодства у міській раді, її виконавчих органах та комунальних підприємствах та чинних правил.
3.1.2. Приймає, реєструє і передає за призначенням вхідну кореспонденцію, а також внутрішню документацію міської ради та його виконавчого комітету, реєструє і відправляє вихідну кореспонденцію, веде реєстраційну і довідкову документацію, в тому числі комп’ютерну програму обліку службової кореспонденції.
3.1.3. Забезпечує матеріально-технічну підготовку сесій міської ради, засідань виконкому, а також нарад та інших заходів, які проводяться згідно з розпорядженням міського голови .
3.1.4. Здійснює оформлення, облік і зберігання протягом установленого строку протоколів засідань виконкому міської ради, розпоряджень міського голови та інших документів згідно з номенклатурою справ.
3.1.5. Здійснює друкування та розмноження рішень сесій міської ради, рішень виконкому і розпоряджень міського голови, своєчасне доведення їх до відділів і управлінь, підприємств, установ, організацій, службових осіб та громадян, у необхідних випадках видає копії, витяги й довідки з прийнятих рішень і розпоряджень.
3.1.6. Здійснює матеріально-технічне забезпечення заходів по підготовці і проведенню на території міста референдумів, виборів Президента України, депутатів Верховної, обласної та міської рад.
3.1.6. Забезпечує матеріально-технічне обслуговування комісій, утворюваних міською радою та її виконавчим комітетом.
3.1.7. Здійснює розробку і підготовку нормативно-правових актів (рішень сесій, виконкому, розпоряджень міського голови), їх відповідну експертизу.
3.1.8. Приймає участь у розробці і підготовці нормативно-правових актів (рішень сесій, виконкому, розпоряджень міського голови), які готуються відділами та управліннями міської ради.
3.1.9. Складає зведену номенклатуру справ міської ради та її виконавчого комітету, забезпечує контроль за правильністю формування, оформлення і зберігання справ, що підлягають здачі в архівний відділ міської ради.
3.1.10. Бере участь у проведенні експертизи наукової і практичної цінності документів при їх відборі на державне зберігання та виділення для знищення документів тимчасового зберігання, готує справи до здачі в архів .
3.1.11. За дорученням міського голови перевіряє у відділах, управліннях та службах виконавчого комітету міської ради стан організації діловодства та стан роботи зі скаргами, зверненнями і пропозиціями громадян, веденння особистого прийому громадян; Здійснює розробку і підготовку нормативно-правових актів (рішень сесій, виконкому, розпоряджень міського голови), їх відповідну експертизу.
3.1.12. Забезпечує культуру діловодства, впровадження наукової організації праці і засобів комп"ютерної та оргтехніки, сприяє підвищенню ділової кваліфікації працівників відділів, управлінь та служб міської ради, надає допомогу відділам, управлінням і службам в комп"ютерному обслуговуванні.
3.1.13. Здійснює контроль за правильністю користування документами, готує довідки, звіти, інформації з питань діловодства.
3.1.14. Бере участь у розробці і виданні довідників та інших посібників, необхідних для роботи міської ради, її виконавчого комітету.
3.1.15. Веде аналітичну роботу щодо ведення діловодства.
3.1.16. Забезпечує організаційно-технічне обслуговування комп"ютерної програми "Робота зі зверненнями громадян".
3.1.17. Веде прийом громадян з особистих питань, здійснює методичну допомогу в написанні звернення, заяви, реєструє та веде облік отриманих листів, готує їх до доповіді керівнику.
3.1.18. Організовує прийом громадян з особистих питань міським головою та першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, оформляє необхідну документацію.
3.1.19. Здійснює контроль за станом роботи із зверненнями громадян та організації особистого прийому громадян у відділах, управліннях, службах виконкому, підпорядкованих комунальних підприємствах. Здійснює методичну допомогу в організації роботи громадських приймалень.
3.1.20. Бере участь в перевірках окремих скарг, складає відповіді по фактах перевірки.
3.1.21. Веде щомісячний аналіз усних та письмових звернень громадян. Працює в контакті із службою "1505".
3.1.22. В установлені терміни надає облдержадміністрації зведений звіт щодо звернень та заяв громадян.
3.1.23. Здійснює контроль за наданими відповідями, інформаціями про хід реагування на заяви та окремі документи щодо звернень громадян, які беруться на контроль згідно з наказом міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
3.1.24. Веде базу даних рішень сесії міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень міського голови (комп’ютерна програма „Міське законодавство").
3.1.25. Веде всю роботу РСО згідно з функціональними обов’язками.
3.1.26. Забезпечує прийом та передачу електронної пошти.
3.2. Загальний відділ:
3.2.1. Забезпечує утримання в належному технічному, санітарному та протипожежному стані службових приміщень та інших споруд, а також прилеглих територій.
3.2.2. Забезпечує відповідне меблювання та оснащення засобами зв"язку, комп"ютерів та оргтехніки службових кабінетів.
3.2.3. Здійснює відповідні заходи щодо охорони службових приміщень і майна.
3.2.4. Стежить за належним утриманням державних символів у службових приміщеннях (Державний прапор, зображення Державного Герба тощо).
3.2.5. Вносить пропозиції міському голові про придбання транспортних засобів, меблів, інвентаря, паперу, засобів комп"ютерної та оргтехніки.
3.2.6. Організовує проведення поточних та капітальних ремонтів приміщень, будівель та споруд виконкому.
3.2.7. Здійснює контроль за економним і раціональним використанням теплової та електричної енергії, інвентаря, комп"ютерної та оргтехніки, канцелярського приладдя та інших матеріальих цінностей.
3.2.8. Забезпечує транспортне обслуговування.
3.2.9. Здійснює господарське забезпечення проведення засідань, нарад та інших заходів, які проводяться міською радою та її виконавчим комітетом.
3.2.10. Забезпечує працівників посвідченнями у відрядження.
3.2.11. Створює безпечні умови роботи працівників міської ради. Котролює дотримання ними правил протипожежної безпеки.
3.2.12. За погодженням міського голови та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому укладає договори та інші правові угоди, пов"язані з виконанням покладених на відділ обов"язків.
3.2.13. Забезпечує технічне та програмне обслуговування комп’ютерної та оргтехніки.
3.2.14. Приймає участь в модернізації та наповненні сайту громади міста.
3.3. Відділ має право повертати секретарю ради, заступникам міського голови, відділам, управлінням та службам проекти рішень і розпоряджень та інші документи, подані з порушенням вимог Інструкції з діловодства у міській раді, її виконавчих органах та комунальних підприємствах.
3.4. Відділ здійснює контроль за дотриманням вимог регламенту роботи виконкому відділами та управліннями.
3.5. Відділ звітує про свою роботу перед міською радою.


Про затвердження Положення про
загальний відділ міської ради

 

Керуючись пунктом 4 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада

вирішила:

1. Затвердити Положення про загальний відділ міської ради (додається).
2. Вважати таким, що втратило чинність рішення 21 сесії ХХІV скликання „Про затвердження Положення про загальний відділ міської ради", затверджене рішенням сесії міської ради від 26.12.2003 року № 285/21.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря ради Гончарова О.А.

Міський голова   О.П. Карасевич