UKR
Субота 10 Червня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

04.02.2022

Оголошення про проведення аукціону з оренди: дворове покриття міського палацу культури «Меліотратор», загальною площею 50,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Херсонська обл., м. Каховка, просп. Європейський, 12

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні46
Вчора325
На цьому тижні2665
Минулого тижня3005
У цьому місяці4052
Минулого місяця15380
За весь період2197686
10.11.21

Протокол № 19 від 10 листопада 2021 рок


ГОЛОВУВАЛА: Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про ситуацію, яка склалася з постачанням кисню у КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
Інформує: Федотов А.О. - в. о. директора КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".


СЛУХАЛИ:
1. Про ситуацію, яка склалася з постачанням кисню у КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
Інформував: Федотов А.О. - в. о. директора КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією з’ясовано, що стрімке зростання захворюваності на гострі респіраторні хвороби, у тому числі на і COVID-19, привело до суттєвих витрат медичного кисню в КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" (далі - Каховська ЦМЛ). В свою чергу, ситуація що склалась спричинить надзвичайну ситуацію, пов’язану з порушенням надання допомоги хворим, залежним від постачання кисню.

 

 


ВИРІШИЛИ:
1.Ситуацію із недостатнім забезпеченням медичним киснем Каховської ЦМЛ визнати надзвичайною.
2. Надзвичайну ситуацію, що склалася класифікувати відповідно до Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010, як надзвичайну ситуацію природного характеру за кодом 20711 - НС в наслідок екзотичного та особливо небезпечного інфекційного захворювання людей (окремі випадки) об’єктового рівня.
3. В. о. директора Каховської ЦМЛ вжити всіх заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, яка склалась в лікарні із забезпеченням киснем.
4. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради подати до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації даний протокол та повідомлення форми 2/НС-1 про виникнення надзвичайної ситуації відповідно до вимог постанови КМУ від 09 жовтня 2013 року № 738 (повідомлення додається).

 

Перший заступник міського
голови, перший заступник голови
міської постійної комісії з питань
техногенно - екологічної безпеки
та надзвичайних ситуацій Галина ГОНДАРЕВА


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії Олег СБІТНЄВ