UKR
Субота 22 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

17.01.2022

27 січня 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять пʼятої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

13.01.2022

Оголошення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв вулицям у селах Роздольне та Вільна Україна Каховської міської територіальної громади

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні557
Вчора1191
На цьому тижні6719
Минулого тижня6866
У цьому місяці19211
Минулого місяця41908
За весь період1749799
10.11.21

Протокол № 19 від 10 листопада 2021 рок


ГОЛОВУВАЛА: Гондарева Г.В. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про ситуацію, яка склалася з постачанням кисню у КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
Інформує: Федотов А.О. - в. о. директора КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".


СЛУХАЛИ:
1. Про ситуацію, яка склалася з постачанням кисню у КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".
Інформував: Федотов А.О. - в. о. директора КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради".

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення комісією з’ясовано, що стрімке зростання захворюваності на гострі респіраторні хвороби, у тому числі на і COVID-19, привело до суттєвих витрат медичного кисню в КНП "Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради" (далі - Каховська ЦМЛ). В свою чергу, ситуація що склалась спричинить надзвичайну ситуацію, пов’язану з порушенням надання допомоги хворим, залежним від постачання кисню.

 

 


ВИРІШИЛИ:
1.Ситуацію із недостатнім забезпеченням медичним киснем Каховської ЦМЛ визнати надзвичайною.
2. Надзвичайну ситуацію, що склалася класифікувати відповідно до Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010, як надзвичайну ситуацію природного характеру за кодом 20711 - НС в наслідок екзотичного та особливо небезпечного інфекційного захворювання людей (окремі випадки) об’єктового рівня.
3. В. о. директора Каховської ЦМЛ вжити всіх заходів з ліквідації надзвичайної ситуації, яка склалась в лікарні із забезпеченням киснем.
4. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради подати до Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації даний протокол та повідомлення форми 2/НС-1 про виникнення надзвичайної ситуації відповідно до вимог постанови КМУ від 09 жовтня 2013 року № 738 (повідомлення додається).

 

Перший заступник міського
голови, перший заступник голови
міської постійної комісії з питань
техногенно - екологічної безпеки
та надзвичайних ситуацій Галина ГОНДАРЕВА


Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії Олег СБІТНЄВ