UKR
Четвер 23 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні749
Вчора1196
На цьому тижні4154
Минулого тижня7610
У цьому місяці24410
Минулого місяця31097
За весь період2499262
10.06.20

Протокол № 7 від 27 березня 2020 року


КАХОВСЬКА МІСЬКА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
МІСЬКА ПОСТІЙНА КОМІСІЯ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка, Херсонська область, 74800, Україна
тел. (05536) 2-01-81, факс (05536) 2-01-04, е-mail: gorhoz@kakhovka-rada.gov.ua

 

Протокол № 7
27 березня 2020                                             року м. Каховка

ГОЛОВУВАВ:
Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

ПРИСУТНІ:
члени комісії за списком.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про вжиття попереджувальних заходів з ліквідації можливою надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням на території міста Каховка.
Доповідають:
Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Сбітнєв О.В - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла виконавчого комітету Каховської міської ради.

СЛУХАЛИ:
1. Про вжиття попереджувальних заходів з ліквідації можливою надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням на території міста Каховка.

Доповідали:
Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
Сбітнєв О.В - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради.
У зв’язку з продовженням розвитку пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 на територіях суміжних держав, виникненням випадків захворювання на окремих територіях України, з метою захисту населення від можливих наслідків занесення коронавірусу на територію міста, комісія

ВИРІШИЛА:
1. Рекомендувати міському голові - керівнику міської ланки цивільного захисту:
- продовжити дію карантину на території міста Каховка до 24 квітня 2020 року відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 239;
- перевести Каховську міську ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Херсонської області у режим надзвичайної ситуації.
Термін: невідкладно

- призначити керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 у місті Каховка Кашуліна Андрія Геннадійовича - начальника відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла виконавчого комітету Каховської міської ради.
Термін: невідкладно

2. Відділу економіки, комунального майна та землі Каховської міської ради:
- визначити додаткову необхідну кількість маршрутів транспортних засобів для підвезення до роботи працівників критичної інфраструктури міста, а саме: медичних працівників, працівників комунальних підприємств міста, працівників контрольно-пропускних пунктів, працівників інших об’єктів за зверненням їх керівників;
- визначити необхідну потребу у гарячому харчуванні працівників та пацієнтів центрів обсервації, чергових контрольно-пропускних пунктів, інших працівників за погодженням з керівником ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Термін: невідкладно

3. Відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Каховської міської ради:
- продовжити контроль за безумовним виконанням попереджувальних заходів з ліквідації можливою надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням на території міста Каховка;
- надати міській постійній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформацію щодо можливості відновлення роботи міських ринків.
Термін: невідкладно, постійно

4. Управлінню праці та соціального захисту населення Каховської міської ради:
- продовжити роботу груп щодо забезпечення осіб похилого віку та малозахищених верств населення, які мають найбільший ризик настання летальних наслідків продовольством, ліками та предметами першої необхідності;
- створити та організувати бригади з попередження та інформування людей щодо поводження під час карантину, зокрема дотримання правил карантину, визначити відповідальних за роботу таких бригад уповноважених осіб.
Термін: невідкладно, постійно

5. Каховському управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Херсонській області (за згодою):
- окремо та у складі робочих груп забезпечити контроль за безумовним виконанням підприємствами, установами та організаціями міста заходів щодо недопущення розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19);
- розробити та надати суб’єктам господарської діяльності протиепідемічні заходи та умови додержання карантину підприємцями та покупцями (у тому числі на ринках міста, в разі виявлення потреби їх відкриття).
Термін: невідкладно, постійно

6. ФОП "Прима А.А." (за згодою) відновити з 01.04.2020 року перевезення пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах загального користування: "Поліклініка - Лікарня", "ЦСК - вул. Першотравнева", "Центр - Соснівка" за умови дотримання встановлених епідеміологічних норм (виконання графіку санітарної обробки транспортних засобів, обов’язкове користування пасажирами засобами індивідуального захисту, кількість пасажирів не більш ніж половина сидячих місць).
Термін: невідкладно, постійно

7. КП «Каховське транспортне підприємство»:
- створити на базі підприємства формування цивільного захисту, які будуть виконувати функції попередження та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;
- забезпечити транспортування до місцевого закладу судово-медичної експертизи тіл осіб, смерть яких настала за невизначених причин з додержанням всіх необхідних протиепідемічних заходів.
Термін: на період дії карантину


Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                    А.А.Дяченко

 

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                           О.В.Сбітнєв