UKR
Понеділок 20 Вересня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


14.09.2021

Оголошення для керівників підприємств, установ, організацій щодо відзначення 230-ої річниці заснування міста Каховка

Детальніше

14.09.2021

16 вересня 2021 року о 09:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання 17 позачергової сесії Каховської міської ради VIII скликання.

Детальніше

06.09.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб`єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

27.08.2021

До уваги керівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, керівників громадських організацій щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

27.08.2021

До уваги мешканців Каховської громади щодо Дня пам’яті захисників України!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні1911
Вчора1916
На цьому тижні1911
Минулого тижня14339
У цьому місяці38217
Минулого місяця58760
За весь період1547701
20.10.20

Протокол № 30 від 12 жовтня 2020 року


ГОЛОВУВАВ: Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
ПРИСУТНІ: члени комісії за списком.
ЗАПРОШЕНІ: Аркуша О.В. - начальник відділу освіти Каховської міської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Про оцінку епідемічної ситуації в місті.
Доповідають: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради.
2. Про організацію освітнього процесу у жовтні 2020 року в закладах освіти міста.
Доповідає: Аркуша О.В. - начальник відділу освіти міської ради.
Виступили: Дяченко А.А. - міський голова, голова міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Сбітнєв О.В. - головний спеціаліст відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради, секретар комісії.
3. Про проведення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в місті 14 жовтня 2020 року.
Доповідає: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

СЛУХАЛИ:
1. Про оцінку епідемічної ситуації в місті.
Доповідали: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій; Кашулін А.Г. - начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла міської ради.
ВИРІШИЛИ:
1.1. На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), продовжити вжиття в місті заходів, передбачених для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.
Термін: постійно на період карантину

1.2. Відділу контролю за додержанням законодавства про працю, благоустрій та паркування транспортних засобів, відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, відділу економіки, комунального майна та землі, управлінню праці та соціального захисту населення Каховської міської ради, Каховському відділу поліції Національної поліції України у Херсонській області (за згодою), Каховському МРУ ГУ ДПСС у Херсонській області (за згодою) забезпечити участь працівників (як самостійно так і в складі спільних груп) у роботі СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів підприємств, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів.
Термін: постійно на період карантину

СЛУХАЛИ:
2. Про додаткові обмежувальні заходи в закладах освіти міста.
Доповідала: Аркуша О.В. - начальник відділу освіти Каховської міської ради.
У зв’язку з тим, що на даний час неможливо якісно та в повному обсязі забезпечити технічними засобами проходження навчального процесу у дистанційній формі та враховуючи те, що місто Каховка знаходиться у "зеленій" зоні епідемічного зонування стосовно розповсюдження коронавірусної інфекції, члени комісії
ВИРІШИЛИ:
2.1. Управлінню освіти Каховської міської ради:
- продовжити навчальний процес у звичному режимі протягом жовтня 2020 року;
- забезпечити своєчасне реагування на випадки інфікування учасників навчального процесу та інформувати місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
- забезпечити виборчі дільниці, які розташовані в приміщеннях шкіл окремі входи/виходи, рекомендувати виборчим дільницям здійснювати прийом виборців після закінчення шкільних занять;
- зобов’язати навчальні заклади, в приміщеннях яких розташовані виборчі дільниці провести додаткове обстеження відповідних приміщень місцевими підрозділами ГУ Держпродспоживслужби" та ДУ "ХОЛЦ МОЗ України";
- продовжити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи із працівниками та батьками щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції;
- зобов’язати навчальні заклади, в приміщеннях яких розташовані виборчі дільниці провести додаткову дезінфекцію відповідних приміщень після завершення виборчого процесу;
- рекомендувати шкільним навчальним закладам запровадити осінні канікули з 22 по 28 жовтня 2020 року.
Термін: невідкладно протягом жовтня 2020 року
СЛУХАЛИ:
3. Про проведення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в місті 14 жовтня 2020 року.
Доповідав: Заремба Ю.О. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, перший заступник голови міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Виступили: Дзьоба В.В. - заступник начальника Каховського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Херсонській області.
ВИРІШИЛИ:
3.1. Відділу організаційно кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради:
- передбачити планами заходів з організації та проведення Дня захисника України та Дня Українського козацтва карантинні обмеження згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;
- надати Каховському районному управлінню ГУ "Держпродспоживслужби" та Каховському відділу ДУ "Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України" План заходів з організації та проведення Дня захисника України та Дня Українського козацтва.
3.2. Відділу культури, відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради:
- забезпечити безумовне виконання Плану заходів з організації та проведення Дня захисника України та Дня Українського козацтва 14 жовтня 2020 року з урахуванням карантинних обмеження згідно постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

 

Міський голова, голова міської постійної
комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій                                                    А.А.Дяченко

Головний спеціаліст відділу міського
господарства, надзвичайних ситуацій,
обліку житла, секретар комісії                                                           О.В.Сбітнєв